Sari la conținut

SMAEB 2009 Fetele de la SMAEB


Hellryder
 Share

Postări Recomandate

pana la urma mie cea mai interesanta si frumoasa femeie mi s-a parut Andreea, din poza de mai jos, fata pe care multi au comentat-o si multi au suspinat dupa ea.... Voi ce parere aveti? :wink:

o frumusete rara. buze gen andreea marin.cred ca e si o fata sensibila.

 

ma simt cuprins de remuscari ca nu am fost sa admir acele fete finute si stilate , indeaproape.dupa ce am citit acest topic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 401
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Asaaa ... cu riscul ipocriziei: ... m-a cucerit privirea ei! :laugh:

mie imi sare in ochi faptul ca imbracamintea are nasturii cusuti pe interior :wink:

 

da, se citeste frigul in privirea ei :wink:

ce spirit de observatie... ai dreptate si mie tot asa mi se pare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ooo daaaa.. au fost cateva "exemplare" ceva mai rasarite anul acesta.. dar in general mult mai "slabe calitativ" decat cele afisate in anii trecuti :wink:

 

cateva exemplare :

 

y06sdzsp0oauestl94fx_thumb.jpg

78a4dy7oref4w9j6e0d_thumb.jpg

gy0j6v6krn2babpngpkr_thumb.jpg

87k4fv36he5x4zbyxgvh_thumb.jpg

qi0o8xstos70bqpspkv8_thumb.jpg

4ge52d0ppfrkr0zuowmx_thumb.jpg

 

Aveti aici o galerie cu vreo 70 de poze , alese pe ... spranceana :wink:

 

Fetele de la SMAEB 2009 - the show-off

 

Enjoy !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai .. cred ca au uitat titlul acestui eveniment, shou auto, nu erotic..

pe motoare :D) http://vimeo.com/2141680

cel utin ale noastre stateau nemiscate pt poza, astea danseaza ca niste drogate/

Editat de TheIceman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Edit: cu doua sau trei exceptii! Se stiu ele :D

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:*

Felicitari pt post...

Esti prima am impresia, dintre fete, care posteaza

 

Si la cum au fost facute saracele pe topicurile astea...chiar ma gandeam daca fetele or citi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pt post...

Esti prima am impresia, dintre fete, care posteaza

 

Si la cum au fost facute saracele pe topicurile astea...chiar ma gandeam daca fetele or citi :finger:

 

 

Au mai fost fete care au postat,din cate imi amintesc eu, deoarece citii acest topic fir de-a -par... probabil doua. Una care posta acu vreo 10 zile era o tipa sexy din Bucuresti, parca Nuka avea pseudonimul (din cate imi aduc eu bine aminte). Sa stiti ca acest topic il citi cu interes si o tipa care fu model la SMAEB, Adina Dinu, de care unii se luau ca are sanii cam lasati, insa fu apreciata de multi ca tipa foarte atragatoare. Cine vrea sa o vada pe adina si in afara de pozele in care e pe motocicleta o gaseste pe adresa de hi-5 : http://deea-dark88.hi5.com/friend/p1874414...ark+angel--html

Acolo si-a pus si ea cateva poze cu SMAEB. :bigstar:

Asfalt uscat! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa fiu ipocrit, mi-au placut femeile! ( hai sa nu le spunem "fete", va rog! ) Ba chiar mi-au placut atat de mult incat am cam uitat ca am facut o gramada de km pentru a vedea cu totul altceva ( desi nu prea aveai ce vedea nou; poate V-Max-ul, dupa gustul meu ). Mi-am adus, totusi, aminte de o remarca a unui coleg ginecolog, aparent fara legatura cu subiectul, care spunea ca se uita "lacom" dupa femeile imbracate ... :)

Toate cele bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Marook, spre deosebire de colegul tau ginecolog, noi suntem ginecologi amatori

Off topic!( sorry! ) : Din pacate pentru noi toti, amice, multi dintre medicii cu patalama din tara asta, nu numai ginecologi, sunt si ei tot niste "amatori". Nu m-as da pe mana a minim 90% dintre colegii mei de an! Hai sa fim sanatosi! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cateva poze si de la mine.. majoritatea la noi in stand, ca deh :bigstar:

Mi-aduc aminte de voi! Cu foarte mare placere!!! :) La urma urmei, voi, femeile, ati ramas cam singura parte frumoasa a vietii noastre ... ( stiu ce-mi voi fura cu "post"-ul asta, dar ... )

 

 

ma intreb cate tipe de la SMAB erau virgine inainte de prezentare. Apoi cate au mai ramas virgine...

Amanunte, amanunte ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BRE DAR LIPSESTE CINEVA !!!

DUMUNICA AM FOST ACOLO PE LA ORA 14.00 SA ZIC

MAI INCOLO DE STANDUL KAWA, LA ETAJ, INTRAND DINSPRESTANGA INSPRE DREAPTA, NU STIU LA CARE DRAQ STAND ERA O BUCACIUNE IMBRACATA DEFAPT DEZBRACATA IN ROZ (CU O BATISTA CU FRANJURI PESTE NISTE TZATZE ABSOLUT BESTIALE)

CE POT SA ZIC, CIRCULATZIA ERA BLOCATA PE ACOLO, M-AM STRECURAT CU GREU PENTRU CA TOATA LUMEA ISI FACEA POZE CU URSU` LA SOVATA

DECI? CINE ARE POZE CU BUCACIUNEA... VA ROG UN PAS IN FATA, MULTUMESC :)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

de 1H ma uit pe aici shi caut acelasi lucru 10X

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pt post...

Esti prima am impresia, dintre fete, care posteaza

 

Si la cum au fost facute saracele pe topicurile astea...chiar ma gandeam daca fetele or citi :)

cred ca jumatate din fetele pozate au postat aici ... si binenteles ca mai toate citesc, dar putine au curaj sa zica ceva ... deobicei daca le spui ceva de rau sar sa se apere :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot a inviat topicul.. am mai gasit si eu alte cateva fete prin poze :finger:

 

post-29317-1240780383_thumb.jpgpost-29317-1240780426_thumb.jpgpost-29317-1240780467_thumb.jpgpost-29317-1240780658_thumb.jpgpost-29317-1240780492_thumb.jpgpost-29317-1240780525_thumb.jpgpost-29317-1240780628_thumb.jpgpost-29317-1240780703_thumb.jpgpost-29317-1240781343_thumb.jpg

 

A, si am pus si poze cu motorete aici :) Enjoy!

 

Mi-aduc aminte de voi! Cu foarte mare placere!!! :D La urma urmei, voi, femeile, ati ramas cam singura parte frumoasa a vietii noastre ... ( stiu ce-mi voi fura cu "post"-ul asta, dar ... )

 

din partea mea, nu-ti vei fura decat un 'multumesc' :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iete ca mai dadui si io o raita p-aici, si voiesc a grai: intr-adevar foarte frumoase fetele de la Piaggio. Si imbracate cu mult mai mult bun gust decat restul fetelor care... (vorba lu' Adibasu' - "cu cateva exceptii" ), fara nici un fel de "struguri acri" chiar erau imbracate naspa chiar daca unele arata bine!

:)

Editat de Lt. Navarro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...