Sari la conținut

SMAEB 2009 Fetele de la SMAEB


Hellryder
 Share

Postări Recomandate

sa va dau un exemplu de atitudine pozitiva : cum ma plimbam eu prin salon cu o fata plina de satisfactie ( ca de , are baiatu o pereche noua de cizme ) o zaresc pe duduia care era foarte ganditoare. si ce credeti : m-am iutat la ea si a zambit atat ! :angry: deci asta mi se pare o atitudine corecta , nu atunci cand te simti privita sa te cracesti sau sa scoti decolteul pt pozat

P.S. eu nu am facut nici o poza pentru ca nu am fost acolo ca sa fac poze ci sa vad ce mai e nou sau ce promotii sunt deaceea ma uit la pozele de pe forum....sau cel putin ma uitam pana sa inceapa scandalul : pitipoance VS cocalari cand erau poze.

no offence !

post-46724-1241774617_thumb.jpg

Editat de arycy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 401
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

sa va dau un exemplu de atitudine pozitiva : cum ma plimbam eu prin salon cu o fata plina de satisfactie ( ca de , are baiatu o pereche noua de cizme ) o zaresc pe duduia care era foarte ganditoare. si ce credeti : m-am iutat la ea si a zambit atat ! :angry: deci asta mi se pare o atitudine corecta , nu atunci cand te simti privita sa te cracesti sau sa scoti decolteul pt pozat

P.S. eu nu am facut nici o poza pentru ca nu am fost acolo ca sa fac poze ci sa vad ce mai e nou sau ce promotii sunt deaceea ma uit la pozele de pe forum....sau cel putin ma uitam pana sa inceapa scandalul : pitipoance VS cocalari cand erau poze.

no offence !

sa inteleg ca poza atasata a facut-o prietena sau sotia??? sunt absolut sigur ca toti ne-am dus acolo sa vedem motoare si accesorii (plus reducerile de ocazie) dar sa nu imi zici tu ca nu te-ai uitat si la fete ca nu te cred ... poate doar daca esti gay, in rest sa nu imi zici ca ai trecut pe langa "pitzipoancele alea" si nici macar nu te-ai uitat la ele pt ca se craceau ... hai mah .... ce dreaq ... oameni suntem ... pardon, BARBATI suntem!!

numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa inteleg ca poza atasata a facut-o prietena sau sotia??? sunt absolut sigur ca toti ne-am dus acolo sa vedem motoare si accesorii (plus reducerile de ocazie) dar sa nu imi zici tu ca nu te-ai uitat si la fete ca nu te cred ... poate doar daca esti gay, in rest sa nu imi zici ca ai trecut pe langa "pitzipoancele alea" si nici macar nu te-ai uitat la ele pt ca se craceau ... hai mah .... ce dreaq ... oameni suntem ... pardon, BARBATI suntem!!

numai bine

cum am spus : NU AM facut poze deloc. poza atasata este preluata de pa acest topic

logic ca m-am uitat si eu si sotia si chiar am ras de unele care incercau prea mult sa dea bine in poze de mai aveau un pic si cadeau de pe motoare :blink:

repet : nu vad de ce se face atata gargara pe tema asta ?!? ce conteaza daca unele sunt sau nu pitipoance ? e doar treaba lor si atat

de la un topic unde se postau poze cu fete a ajuns la un topic unde sa razboiesc 'pitipoancele VS cocalarii'-no ofence

ontopic: cei care mai au poze de postat sa le posteze

:angry:

asfalt uscat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare> Va aduceti aminte de vesnica intrebare pe care o primeam toti cand eram mici ?" Ce vrei sa te faci puishor cand vei fi mare?" Iar noi raspundeam :" Cand o sa fiu mare , vreau sa ma fac doctor, cosmonaut, astronaut sau gunoier " este asa ? :cheers:. Ok. eu acum sunt mare si stiu ce vreau sa ma fac :....................vreau sa ma fac.................MOTOCICLETA, sa se aseze fetele alea frumoase pe mine.... :P :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

corecteaza-te... ''cand o sa fiu male....''

Pun intended?? :)

 

 

male = en. sb. m. sg. : mascul, barbat

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Sweet Mother of Jeeeeeesus

 

Nu era de ajuns ca este Superba (parerea mea,desigur).

Nu era de ajuns ca era decent imbracata.

Nu era de ajuns ca Nu are silicoane.

.... o cheama Andreea Necula si este pilot de raliu (VTM) ... am vazut de dimineata la tv si mi-a picat fata,am ramas marcat,nu imi revin ... bravos fetita,bravos

post-39386-1244627448_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sweet Mother of Jeeeeeesus

 

1)Nu era de ajuns ca este Superba (parerea mea,desigur).

2)Nu era de ajuns ca era decent imbracata.

3)Nu era de ajuns ca Nu are silicoane.

1)corect

2)corect

3)corect

4)DAR E DE AJUNS CA ARE LENTILE DE CONTACT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sweet Mother of Jeeeeeesus

 

Nu era de ajuns ca este Superba (parerea mea,desigur).

Nu era de ajuns ca era decent imbracata.

Nu era de ajuns ca Nu are silicoane.

.... o cheama Andreea Necula si este pilot de raliu (VTM) ... am vazut de dimineata la tv si mi-a picat fata,am ramas marcat,nu imi revin ... bravos fetita,bravos

OMG :D

 

Uraaa, we have a winner :bounce: Felicitari sincere daca asa este, pt fata respectiva :D

O fi chiar iepurasul Playboy?

http://www.protv.ro/emisiuni/shows/pro-mot...6/pagina-1.html

 

Oricum, e ceva, bravo ei...

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

comentariul din catavencu:

"Andreea Necula este hostesă, fotomodel și iepuraș Playboy. Ultimul titlu a reușit să-l ia, miraculos, fără să pozeze încă în Playboy. Ceea ce e ca și cum ai fi chirurg fără să faci facultatea de medicină, doar că mai puțin periculos pentru cei din jur. Dar partea aproape la fel de interesantă a biografiei Andreei este faptul că este pilot de curse. De pilotaj s-a apucat în 2008. A făcut două școli de profil în prealabil și s-a pus pe treabă. Nu a cîștigat bani din această meserie, încă, dar îi place viteza și, spre deosebire de majoritatea fotomodelelor, preferă jantele în locul genților."

si

link cu poze

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sweet Mother of Jeeeeeesus

 

Nu era de ajuns ca este Superba (parerea mea,desigur).

Nu era de ajuns ca era decent imbracata.

Nu era de ajuns ca Nu are silicoane.

.... o cheama Andreea Necula si este pilot de raliu (VTM) ... am vazut de dimineata la tv si mi-a picat fata,am ramas marcat,nu imi revin ... bravos fetita,bravos

Toata stima si respectul cuvenite pentru fetita asta :D Nice find :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pot sa spun ca am vazut-o de aproape pe fetita asta si arala la fel ca in poze,adica naspa.Nu are nimik frumos .Nici buzele siliconate,nici ochii nici nasul.Silicoanele din piept o mai scot din anonimat dar atat.Pe de alta parte e o tipa de treaba si modesta.Nu i s-a urcat celebritatea la cap.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-5978-1239547420_thumb.jpg

 

domnisoara din poza era pastilata, sau doar adormita si trezita din somn?

 

 

Pe de alta parte e o tipa de treaba si modesta.Nu i s-a urcat celebritatea la cap.

Ceea ce probabil conteaza mai mult decat spoiala si efemerul, nu? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnisoara din poza era pastilata, sau doar adormita si trezita din somn?

 

Duduia din clip este o inteligenta si o expresivitate rar intilnita la regnul feminin. :cheers:

Se poate observa lucrul asta si in poza urmatoare: http://deea-dark88.hi5.com/friend/photos/d...425_142489757_0

 

:banana: :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sweet Mother of Jeeeeeesus

 

Nu era de ajuns ca este Superba (parerea mea,desigur).

Nu era de ajuns ca era decent imbracata.

Nu era de ajuns ca Nu are silicoane.

.... o cheama Andreea Necula si este pilot de raliu (VTM) ... am vazut de dimineata la tv si mi-a picat fata,am ramas marcat,nu imi revin ... bravos fetita,bravos

hopaaaa

 

in love?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...