Sari la conținut

De la SMAEB 2009


eCostin
 Share

Postări Recomandate

Salut tuturor!

 

Am participat la marsul motociclistilor. Felicitari organizatorilor. Parerea mea o gasiti pe blogul personal.

 

Mai am pentru voi:

- un interviu cu bebelusa.

- 402 imagini de la concursul de drifting de ieri + cascadoriile motociclistului pe KTM.

 

Maine o sa public si un filmulet cu ce am mai vazut pe acolo. E material video inca needitat iar acum nu mai am nici timp nici rabdare :-)

 

Multumesc,

C.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aia cu Conservele alea "Tunate si fulgerate" care cica au facut DRIFT ( Sa se mai uite pe net sa vada ce inseamna drift ) au fost cei mai penibili . Eu am prins vreo 3 BMW`uri ursuletzi , pisicutze , ce animale mai sunt astea ... Le-au invartit pe acolo degeaba , au busit cauciucurile ( extraordinar , era lumea in delir ) . Da` nu m-a deranjat asta ... m-a deranjat ca din alea 3 masini pe care le-am vazut eu pe acolo , nu cred ca avea nici una peste 100 de cai :D si ca erau niste cazaturi infecte , niste parpaloghii ... PENIBIL !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aia cu Conservele alea "Tunate si fulgerate" care cica au facut DRIFT ( Sa se mai uite pe net sa vada ce inseamna drift ) au fost cei mai penibili . Eu am prins vreo 3 BMW`uri ursuletzi , pisicutze , ce animale mai sunt astea ... Le-au invartit pe acolo degeaba , au busit cauciucurile ( extraordinar , era lumea in delir ) . Da` nu m-a deranjat asta ... m-a deranjat ca din alea 3 masini pe care le-am vazut eu pe acolo , nu cred ca avea nici una peste 100 de cai :D si ca erau niste cazaturi infecte , niste parpaloghii ... PENIBIL !

 

 

Vai... Mai Uimit Cu inteligentza ta...Asa pentru Cultura ta Generala.. Daca Nu ai Auto Blokant iti trebuie Mai mult de 170cai Sa Invarti o masina.... Asa Ca Te rog.. Eu abtinate... in cea ce priveste masinile de acolo care ai zis tu ca sunt cazaturi cred ca ai vazut ursul lu HAI-u Care da este o cazatura de masina la exterior dar pentru asta la facut...ITI ZIC DOAR ATAT NUMAI COMPRESORUL ESTE 6mii de euro.... asa ca te rog.. eu...ABTINATE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vai... Mai Uimit Cu inteligentza ta...Asa pentru Cultura ta Generala.. Daca Nu ai Auto Blokant iti trebuie Mai mult de 170cai Sa Invarti o masina.... Asa Ca Te rog.. Eu abtinate... in cea ce priveste masinile de acolo care ai zis tu ca sunt cazaturi cred ca ai vazut ursul lu HAI-u Care da este o cazatura de masina la exterior dar pentru asta la facut...ITI ZIC DOAR ATAT NUMAI COMPRESORUL ESTE 6mii de euro.... asa ca te rog.. eu...ABTINATE

 

Nu vorbi de inteligenta atat timp cat nu stii sa scrii . Parerea mea ramane aceeasi despre tot ce inseamna 4tuning . NU o sa fie niciodata o comunitate cu MASINI MODIFICATE ( in adevaratul sens al cuvantului ) cum exista in alte tari , gen America ...

 

Deci ar trebuii sa se numeasca Invarteli & Spart-cauciucuri Session . Nu va mai dati mari drifteri / reisari , pls ! :D

Editat de Thug-R
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cat de dobitoc trebuie sa fii sa compari "america" cu romania.

 

thug,grow up.orice chestie are un inceput.mie chiar mi-au placut ce au facut baieti

 

 

tu te crezi motociclist daca ai un 125 si cateva mii de km?

 

 

Nu , tocmai . Da` fazele astea cu "Drift & Burnout Session" le baga de cativa ani incoa si nu fac nimic altceva decat sa sparga niste cauciucuri . Nu stiu daca e vreunu mai bun sa tina masinile alea intr-un derapaj controlat facut calumea .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu , tocmai . Da` fazele astea cu "Drift & Burnout Session" le baga de cativa ani incoa si nu fac nimic altceva decat sa sparga niste cauciucuri . Nu stiu daca e vreunu mai bun sa tina masinile alea intr-un derapaj controlat facut calumea .

 

 

 

nu cred ca e usor ce au facut aia...au avut si derapaje controlate nu numai cauciucuri sparte..mie unu mi-a placut baiatu de la KTM ce a facut cu motoru si cu masinutza aia mica :D))

 

Nu , tocmai . Da` fazele astea cu "Drift & Burnout Session" le baga de cativa ani incoa si nu fac nimic altceva decat sa sparga niste cauciucuri . Nu stiu daca e vreunu mai bun sa tina masinile alea intr-un derapaj controlat facut calumea .

 

 

 

nu cred ca e usor ce au facut aia...au avut si derapaje controlate nu numai cauciucuri sparte..mie unu mi-a placut baiatu de la KTM ce a facut cu motoru si cu masinutza aia mica :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu , tocmai . Da` fazele astea cu "Drift & Burnout Session" le baga de cativa ani incoa si nu fac nimic altceva decat sa sparga niste cauciucuri . Nu stiu daca e vreunu mai bun sa tina masinile alea intr-un derapaj controlat facut calumea .

uita-te pe youtube in caz ca nu ai ramas pana la sfarsit....cei mai buni sunt la final...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aia cu Conservele alea "Tunate si fulgerate" care cica au facut DRIFT ( Sa se mai uite pe net sa vada ce inseamna drift ) au fost cei mai penibili . Eu am prins vreo 3 BMW`uri ursuletzi , pisicutze , ce animale mai sunt astea ... Le-au invartit pe acolo degeaba , au busit cauciucurile ( extraordinar , era lumea in delir ) . Da` nu m-a deranjat asta ... m-a deranjat ca din alea 3 masini pe care le-am vazut eu pe acolo , nu cred ca avea nici una peste 100 de cai :wacko: si ca erau niste cazaturi infecte , niste parpaloghii ... PENIBIL !

 

thugule, vezi ca printre noi se afla si automobilisti, unii posesori de masini tunate. ce au facut ei se numeste burn-out, intr-adevar. cand o sa ai o masina care se intoarce pe loc, doar din acceleratie si frana, atunci sa vorbesti, ca acum aberezi!

un exemlu si-am plecat: http://www.youtube.com/watch?v=yeuVBgHSij4

 

vezi harbu asta? nici macar aripile nu sunt terminate. daca ai vedea-o parcata, ai credea ca e parasita. dar asta a facut pe 400m masini la care tu uzi patul cand te gandesti. vrei exemple? ok: gallardo, porsche 911, cl63AMG(merc;) ), ursul lui DGH(cauta pe net), iar unii spun ca ar fi cel mai tare urs din tara. asa ca dupa cate vezi, se poate;)

 

cl63amg: http://www.craiova-online.ro/auto-moto/219...i-cl65-amg.html

Editat de liwiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cat de DOBITOC trebuie sa fii sa compari "america" cu romania.

 

thug,grow up.orice chestie are un inceput.mie chiar mi-au placut ce au facut baieti

 

 

tu te crezi motociclist daca ai un 125 si cateva mii de km?

 

 

 

:wacko: :blink: frate,de bun simt ai auzit?

cum poti sa-i zici unui om dobitoc,doar pt ca are o anumita parere?

:( :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu , tocmai . Da` fazele astea cu "Drift & Burnout Session" le baga de cativa ani incoa si nu fac nimic altceva decat sa sparga niste cauciucuri . Nu stiu daca e vreunu mai bun sa tina masinile alea intr-un derapaj controlat facut calumea .

onoriu.si mai sunt destui!

 

 

 

 

si alexxutza,i-am zis dobitoc in fata?am dat un termen general.

Editat de le_KiKi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

thugule, vezi ca printre noi se afla si automobilisti, unii posesori de masini tunate. ce au facut ei se numeste burn-out, intr-adevar. cand o sa ai o masina care se intoarce pe loc, doar din acceleratie si frana, atunci sa vorbesti, ca acum aberezi!

Ce de testosteron revărsat din pantaloni :wacko:

 

E forum moto, dă-i dracu de senatori cu melcii lor. Ce dacă ard cauciucuri pe asfalt, dacă nu la fac să zboare tot nu au rezolvat nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea aveai cum sa-i zici in fata.

Oricum i-ai zis..tot dracu ' ala e :wink:

 

Oricum , ne cunoastem si nu m-am suparat pe el , ca sunt fanu lui :wink: :laugh:

 

Bine , sa zic ca m-ati convins si ca aveti dreptate ( cei care au venit cu argumente mai solide ) da` ce am vazut eu a fost slab rau . Niste invarteli si cauciucuri sparte ...

 

Bafta :*

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aia cu Conservele alea "Tunate si fulgerate" care cica au facut DRIFT ( Sa se mai uite pe net sa vada ce inseamna drift ) au fost cei mai penibili . Eu am prins vreo 3 BMW`uri ursuletzi , pisicutze , ce animale mai sunt astea ... Le-au invartit pe acolo degeaba , au busit cauciucurile ( extraordinar , era lumea in delir ) . Da` nu m-a deranjat asta ... m-a deranjat ca din alea 3 masini pe care le-am vazut eu pe acolo , nu cred ca avea nici una peste 100 de cai :wink: si ca erau niste cazaturi infecte , niste parpaloghii ... PENIBIL !

 

asa crezi u....offff ce baiat inteligent....pacat ca nu e si destept :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...