Sari la conținut

INVITATIE LA ENDURO-BUZAU-MONTEORU(FREE!)


Postări Recomandate

SALUTARE ENDURISTI !EU ,TEO INPREUNA CU MAI MULTI PRIETENI(ALECU,CELY,AVRAMESCU,MARGIKA,TULIN, MAKE,GUSTERU,FANE,RUSU SI NU MAI STIU) VREM SA ORGANIZAM IN ZONA(MONTEORU-LA PADUCEL-IZVORANI) O PRIETENEASCA UNDEVA IN LUNA IUNIE SAU IULIE 2 TRASEE MARCATE(2 CLASE-BUNI SI PREA BUNI).COSTURILE SINT STRICT CAZARE MASA SI CE VREA FIECARE SA CHELTUIE CAZAREA VA FI LA HOTEL PADUCEL SI LA PENSIUNILE DIN ZONA MASA FESTIVA LA HOTEL PADUCEL.DIN PARTEA CASEI VOR FI TRASEELE UN MIEL LA PROTAP SI VINUL CASEI.DACA OBTINEM CEVA SPONSORIZARI VOR FI SI CEVA PREMII. AS VREA SA *AUD* PAREREA VOSTRA SI AS VREA SA HOTARASC DATA IN FUNCTIE DE DORITORI.MULTUMESC !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

data dupa concursul lu floiota prin iulie a 2 saptamina.2 zile.nu e ceva sigur.k

 

dupa REA sunt primele doua etape in CN enduro - 12 iulie Zarnesti si 19 iulie Gheorghieni.

Cel putin asa sunt anuntate acum; se aud zvonuri ca Zarnesti va fi prin iunie dar nu e sigur

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUTARE ENDURISTI !EU ,TEO INPREUNA CU MAI MULTI PRIETENI(ALECU,CELY,AVRAMESCU,MARGIKA,TULIN, MAKE,GUSTERU,FANE,RUSU SI NU MAI STIU) VREM SA ORGANIZAM IN ZONA(MONTEORU-LA PADUCEL-IZVORANI) O PRIETENEASCA UNDEVA IN LUNA IUNIE SAU IULIE 2 TRASEE MARCATE(2 CLASE-BUNI SI PREA BUNI).COSTURILE SINT STRICT CAZARE MASA SI CE VREA FIECARE SA CHELTUIE CAZAREA VA FI LA HOTEL PADUCEL SI LA PENSIUNILE DIN ZONA MASA FESTIVA LA HOTEL PADUCEL.DIN PARTEA CASEI VOR FI TRASEELE UN MIEL LA PROTAP SI VINUL CASEI.DACA OBTINEM CEVA SPONSORIZARI VOR FI SI CEVA PREMII. AS VREA SA *AUD* PAREREA VOSTRA SI AS VREA SA HOTARASC DATA IN FUNCTIE DE DORITORI.MULTUMESC !

 

 

BUNA TEO.

 

PENTRU UNA PRIETENEASCA BUNA TREBUIE SA FII ANTRENAT BINE.

 

O SA AI MARE OCAZIE 22-24 MAI LA BACAU , UNDE TRASEUL A PRINS CONTUR SI E FOARTE SMECHER.

 

TE ROG STRANGE SI TU BUZAUL SI BUCURESTIUL SI HAI LA CURSA FRATILOR.

 

WWW.ENDUROTOTAL.RO

 

CU MARE STIMA , FELICITARI PENTRU PRIMA CURSA DIN AN .

 

BOGDAN ANDRIES 0744547655

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BUNA TEO.

 

PENTRU UNA PRIETENEASCA BUNA TREBUIE SA FII ANTRENAT BINE.

 

O SA AI MARE OCAZIE 22-24 MAI LA BACAU , UNDE TRASEUL A PRINS CONTUR SI E FOARTE SMECHER.

 

TE ROG STRANGE SI TU BUZAUL SI BUCURESTIUL SI HAI LA CURSA FRATILOR.

 

WWW.ENDUROTOTAL.RO

 

CU MARE STIMA , FELICITARI PENTRU PRIMA CURSA DIN AN .

 

BOGDAN ANDRIES 0744547655

am deja camere rezervate 5 buc.cam 10 persoane din buzau.te rog sa ne scoti de pe situl vostru ca xm raid ca nu mai sintem pe mine si pe pitis alecu.xm raid e ovidiu si stefan restul ne mutam poate la misu la club.toate cele bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am deja camere rezervate 5 buc.cam 10 persoane din buzau.te rog sa ne scoti de pe situl vostru ca xm raid ca nu mai sintem pe mine si pe pitis alecu.xm raid e ovidiu si stefan restul ne mutam poate la misu la club.toate cele bune

 

Parca nu mai vorbeai cu mine... As avea cateva rugaminti:

 

-nu mai vorbi despre club

-nu mai vorbi in numele altora pentru ca nu gandesc la fel ca tine. Si mare pacat ca nu iti dai seama de asta.

-discutiile astea se tin ca intre baieti nu pe la spate pe forum, pentru ca lumea vede si intelege mai multe decat crezi tu

-daca vrei sa afli ceva poti sa ma suni si iti raspund. Eu personal nu am nimic cu tine decat ca nu imi convin discutiile pe care le tot provoci in locuri total nepotrivite.

Eu atat am avut de spus si, ca si pana acum, nu voi da curs provocarilor tale.

Mai jos ai si nr de telefon in caz ca l-ai pierdut.

 

 

Multa bafta in tot ce faci

 

Ovidiu

Vicepresedinte XMRaid

0728.291.733

 

p.s. Daca vrei credibilitate fa mai mult pentru cei care iubesc acest sport cat si pentru natura. Mai putin pentru alte interese si cat mai civilizat :baldy:

Editat de ness26
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce facem fratilor, ne uitam in bucataria vostra??? nu e frumos si chiar daca vati separat si exista unele discutii nu ne privesc pe noi. aici se discuta despre un posibil eveniment. cearta si intepaturile nu vor duce decat la defaimarea ambelor tabere si inplicit la bulversarea publicului cititor.

presupun ca foarte multi se intreaba acum, ce va face Teo, vor mai fi evenimentele XM Raid la fel de reusite sau totul se va topi intr-o barfa interminabila fara nimic constructiv.

 

faceti frate doua curse, venim la amandoua, va luam premiile si ura si la gara!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Daca vrei credibilitate fa mai mult pentru cei care iubesc acest sport cat si pentru natura. Mai putin pentru alte interese si cat mai civilizat "

 

 

Dle. Teo, fiti amabil sa nu mai dezinformati opinia publica cu informatii legate de clubul XM RAID. Inteleg sa vorbeasca cineva care chiar s-a implicat in organizare, dar tu nu ai facut nimic. Cat despre membrii clubului, nu cred ca te-a imputernicit vreunul dintre baieti sa vorbesti in numele lor.

Te rog respectuos, in numele celor care s-au bucurat de cursele XM RAID, sa continui cu organizarea competitiei tale si sa pui stop rautatilor gratuite..apreciez faptul ca baietii XM RAID nu ti-au replicat pe masura- asta spune multe.

 

PS:Rezolvati-va diferentele in alta parte, nu pe forum.

Sanatate maxima,

Editat de ShadowGOD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Daca vrei credibilitate fa mai mult pentru cei care iubesc acest sport cat si pentru natura. Mai putin pentru alte interese si cat mai civilizat "

 

 

Dle. Teo, fiti amabil sa nu mai dezinformati opinia publica cu informatii legate de clubul XM RAID. Inteleg sa vorbeasca cineva care chiar s-a implicat in organizare, dar tu nu ai facut nimic. Cat despre membrii clubului, nu cred ca te-a imputernicit vreunul dintre baieti sa vorbesti in numele lor.

Te rog respectuos, in numele celor care s-au bucurat de cursele XM RAID, sa continui cu organizarea competitiei tale si sa pui stop rautatilor gratuite..apreciez faptul ca baietii XM RAID nu ti-au replicat pe masura- asta spune multe.

 

PS:Rezolvati-va diferentele in alta parte, nu pe forum.

Sanatate maxima,

sal!pot sa stiu cine esti ca nu imi dau seama si ce anume am spus ca nu imi aduc aminte??si de ce ma judeci tu ca nu am facut nimic?!esti convins??va rog sa nu mai postati aici daca nu aveti nimic in comun cu cursa sau cu acest topic !!!multumesc!cauta ma sa iti explic ce am facut si ce nu si te vei convinge.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...