Sari la conținut

Tg Neamt


ktalinn
 Share

Postări Recomandate

Salutare,

 

Daca il cunoasteti pe ...................... care conduce masina NT 79 JAN sticarita pe spate cu Soimii Nemteni ( despre care am o parere foarte buna) sa ii aratati ca in stanga volanului exista o maneta care se foloseste OBLIGATORIU atunci cand schimbi benzile si directia de mers in intersectii.

Va rog mult spunetii ca se numeste semnalizare si explicatii cum e cu functionarea ei... Nu de alta da sticker-ul de pe spate spunea ceva de " RESPECT IN TRAFIC " .

 

 

Multumesc,

Iulian

Editat de atomis
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 753
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator moshnegutzu
Salutare,

 

Daca il cunoasteti pe ...................... care conduce masina NT 79 JAN sticarita pe spate cu Soimii Nemteni ( despre care am o parere foarte buna) sa ii aratati ca in stanga volanului exista o maneta care se foloseste OBLIGATORIU atunci cand schimbi benzile si directia de mers in intersectii.

Va rog mult spunetii ca se numeste semnalizare si explicatii cum e cu functionarea ei... Nu de alta da sticker-ul de pe spate spunea ceva de " RESPECT IN TRAFIC " .

 

 

Multumesc,

Iulian

:D :laugh: ma abtin de la comentarii

app. da unde l-ai intalnit in trafic?

Editat de moshnegutzu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mdea vad k aveti probleme ku Prioritatea :laugh: ,, da orium multam fain de urari de bn yo imi dau tata silinta sa nu ma doboare babulanii, da intrunirea knd o faceti k am uitat,y o nu pre am ce sa va zic di aci in afra k ii cald praf razboi si se moare plm tote is veki nik nou, V am pupik asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator moshnegutzu
mdea vad k aveti probleme ku Prioritatea :laugh: ,, da orium multam fain de urari de bn yo imi dau tata silinta sa nu ma doboare babulanii, da intrunirea knd o faceti k am uitat,y o nu pre am ce sa va zic di aci in afra k ii cald praf razboi si se moare plm tote is veki nik nou, V am pupik asfalt uscat

salut mitrut intrunirea e in weekend-ul 27-29august imediat dupa radauti. da se trage asa tare pe acolo?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Vizitator scorelly_2006
Ceata mare pe forum fara mosnegutu! ;)

 

 

" DRIVE FAST, BUT DRIVE SAFE! "

raule, e ai cu oameni :laugh: cei drept se cunoaste lipsa lui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator scorelly_2006
@scorelli Daca dai de mosnegutu sa ne anunti si pe noi, ca avem o vorba cu el. ;)

 

 

" DRIVE FAST, BUT DRIVE SAFE! '

da da, vreti ceva de la tomberon ;) :laugh: o sa vina vineri la sedinta cred

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator scorelly_2006
te imploram, fa-ti timp si pentru noi :P we really need you :)

ti-as mai zice ceva, dar prefer sa tac.

 

liniste mare pe forum,fara mosneGuta...... :)

da da. a ramas doar un :) Super Membu

Mesaj completat

@scorelli Daca dai de mosnegutu sa ne anunti si pe noi, ca avem o vorba cu el.

 

 

" DRIVE FAST, BUT DRIVE SAFE! '

 

da va e dor de el pe aici. se simte :D lipsa lui. ia faceti o cerere de reactivare a contului

Mesaj completat

te imploram, fa-ti timp si pentru noi we really need you

data viitoare inainte de a vorbi gandestete daca te crezi tu in stare. nu-ti fa doar prezenta virtuala. clubul are nevoie de toti membri la sedinta, nu doar pe forum

Editat de scorelly_2006
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

data viitoare inainte de a vorbi gandestete daca te crezi tu in stare. nu-ti fa doar prezenta virtuala. clubul are nevoie de toti membri la sedinta, nu doar pe forum

bai, bravo tie ca ai fost.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

no servus care i baiu pi la tg neamt dc nu mai este topiku, ku ivitatia la petrecere nu se mai tine??

 

 

salut mitrut. sunt kati, dar scriu de pe contul lui mihail ca el nu mai are net iar eu nu mai am cont.

se tine petrecerea! dar nu stiu care-i treaba ca adminu s-a cam pus pe noi astia de la targ, ne sterge conturi, topicuri...

 

Sa auzim numai de bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

i-au sters iarasi contul lui mosnegutu AAAHAHAHA :) :lol: si cu postul asta , am facut 1000 . :crack: apropos, care mai e viata voastra de motociclisti pe ...4 roti?

 

 

Cont sters_:scorelly_2006_* Jul 26 2010, 12:55 AM Post #95

 

 

 

 

 

Guests

Editat de cristi cbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, Mitrut!! Ne bucuram sa te "auzim" sanatos!

Petrecerea se tine, asa cum am stabilit, detalii aici .

Se pare ca au sters topicul pentru ca a fost afisat pe toate subforumurile, ceea ce contravine regulamentului. Nu cred ca a fost ceva tendentios. Urmareste forumul si vei afla permanent detalii. Cu bine si sa ne vedem sanatosi!

 

Salutare, aku m ma mai linistt nitel, k stiu kre ii baiu. si apropo ku "cearta" voastra k v ati vandut motoretele, degeaba va luati de prita k are si el dreptate in felu' lui, na nu are ku cine sa se plimbe si tat asa.. Sa vad kum fac pote imi iau si yo o permisie si dau o fuga pana la neamt sa particip la intrunire :crack: Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da nu te-ai plictisit numai de secu. :baldy:

 

el se referea la cei cu care iese pe Secu. adica el, fodor si vali :blbl: ;)

si daca mai gaseste si fodor combinatia, va fi ca la matemativa mai mic sau egal cu 3

spre deosebire de altii noi avem cu ce. asa ca :D tie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai vin frate la sedinte din alte motive, bravo tie daca ai facut un efort sa ajungi la sedinte, cand o sa fim toti pe aceeasi lungime de unda atunci o sa am si eu o atractie sa ma implic, m-am inscris si eu intr-un colectiv in speranta ca vom face SI EXPEDITII pe 2 roti (in mare parte cam in asta si consta ideea unui club de motociclisti... sunt si destule exemple si le stiti si voi) nu numai oi la protap, gratare si baute.no offence, prefer altceva.Numai bine !

Mesaj completat

nu mai vin frate la sedinte din alte motive, bravo tie daca ai facut un efort sa ajungi la sedinte, cand o sa fim toti pe aceeasi lungime de unda atunci o sa am si eu o atractie sa ma implic, m-am inscris si eu intr-un colectiv in speranta ca vom face SI EXPEDITII pe 2 roti (in mare parte cam in asta si consta ideea unui club de motociclisti... sunt si destule exemple si le stiti si voi) nu numai oi la protap, gratare si baute.no offence, prefer altceva.Numai bine !

.

si spre curiozitatea unor ''vedete''din grup nu stau doar pe internet zi de zi si nu plimb copile de 15 ani cum vad ca si-ar dori cineva de p'aici daca ar avea unul. am si eu colectivul meu in care ma simt mai bine si nu vad de ce mi-as petrece timpul intr-un loc unde a se face misto unul de altul e la moda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...