Sari la conținut

Tg Neamt


ktalinn
 Share

Postări Recomandate

we faza ii k e mult de mers si bugetu o sa fie slabutz k sa prindem si intrunireA DE la predeal, de cel mai bn ii sa fim cat mai multi sa sa ne adunam sa vb despre traseu despre tot, aku na lovim ku propuneri :rock: numa is kurios kum reszisti u 2 mii de km pe supersport :lol:

 

mitrut, da puni in agenda si transalpina, poate s mai baga sh altii.1 zi pi transfagarasan, 1 pi transalpina sh pan atunci mai gasim noi pe unde sa mergem inca vreo 2 zile.altii dau bani s mearga afara si noi nu am vz nici macar jumate din tara.cu exceptia ta.ai fost platit s vezi afganistanul...glumesc sh ne vedem la nunta la fratetu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 753
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

se mai tine cineva de plimbare/plimbari? nu numai pe forum.

we tu ia si baga km cu jucaria aia ca daca stai dupa altii s-ar putea sa te mai plimbi la anu'.

poate facem oleaca de galagie in oras mai pe seara ca asa am un chef sa ma dau in blana cu a 1-a intre terecrile de pietoni de n'ai mai vazut. :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

we tu ia si baga km cu jucaria aia ca daca stai dupa altii s-ar putea sa te mai plimbi la anu'.

poate facem oleaca de galagie in oras mai pe seara ca asa am un chef sa ma dau in blana cu a 1-a intre terecrile de pietoni de n'ai mai vazut. :burnout:

da ceti mai place, sau ce va mai place un Ducati cu Termignoni race carbon :haha: asai? :banana: :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fo si pe 3 iazuri, iar apoi cu baietii din iasi pe sculeni, hai ca sa ma laud cu poze :)) pe 3 iazuri nu prea am intrat tare ca eram singur si nam avut cu cine sa ma iau. probabil daca insistam dadeam cu slideru, dar mia fo frica, ca deh, bighinar de ala.

post-59565-0-91778900-1312662268_thumb.jpg

post-59565-0-04975300-1312662304_thumb.jpg

post-59565-0-38694100-1312662333_thumb.jpg

post-59565-0-08435200-1312662410_thumb.jpg

post-59565-0-42226400-1312662471_thumb.jpg

post-59565-0-81369800-1312662498_thumb.jpg

post-59565-0-43015800-1312662560_thumb.jpg

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fo si pe 3 iazuri, iar apoi cu baietii din iasi pe sculeni, hai ca sa ma laud cu poze :)) pe 3 iazuri nu prea am intrat tare ca eram singur si nam avut cu cine sa ma iau. probabil daca insistam dadeam cu slideru, dar mia fo frica, ca deh, bighinar de ala.

mosnegutule e tare .ia tine tu varfurile ghetei pe scarita ca eu am am ramas cu degetele afara ca s-au ros bocancii si nu stiam de ce sunt fierbinte pe la picioare! :laugh: si daca mai scoti si tu un pic curu din sea ...........acum chiar pe bune nu mai sta ca rata.ai sa ramai cu degetele afara :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

copilasi, eu cat am motor ma dau. nu ma sparg ca mis bun sau nu. asta sa vazut cu cine am mers. deocamdat eu plimbare pe azi mia fost vreo 500Km, oleaca pana pe tihuta cu baieti din iasi, cat de genunchi, stiu ca daca as scoate curu as pune si genunchiu jos. iar picioarele mda, le timeam rau pe scarite. azi pe tihuta mam dat relativ destul de tare. dar daca nu aveam cu cine sa ma iau, nu am pus genunchiu jos. in schimb am polizat guma pe cant ceea ce stiu ca e imposibil pt unii reisari de oras :haha: deci cand aveti de gand un tihuta inainte sa plec, am sa va arat sliderere. pe slideru stang, sar cunoaste ceva,dar nu pot garanta ca e de azi de pe tihuta, desi stiu ca pe o curba mam lasat putin peste limitele mele.anyway dau lectii la multi reisari mai batrani. :banana:

 

Mitrutz. asai ca-ti place cum suna un Ducati cu Terbignoni race carbon? tiam mai zis. dai un ban da stai in fata :))

 

Doamna Balu, sau domnu, vezi ca eu stau oleaca mai la vale :P

 

moama ce mam mai laudat si eu. :rock: si uite ai poze, undeva intruna se vede cum stau pe curba, dar nu a stiu sa faca poze ala.

 

app misu, am scaritele sus, de poti sta si cu calcaiele si tot nu ajungi.

post-59565-0-41404200-1312750492_thumb.jpg

post-59565-0-56059400-1312750541_thumb.jpg

post-59565-0-92469400-1312750567_thumb.jpg

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cojo, ce faci?? Sigur cand scriai nu aveai ochelarii la ochi. blbl.gif Scrisul cu caractere mei mari il folosesti cand vrei sa ridici tonul la cineva, folosind aceste caractere sugerezi o stare de iritare...Esti nervos cumva?!bash.gif

 

" DRIVE FAST, BUT DRIVE SAFE! "

nu-s nervos deloc.asa am vrut eu sa scriu.ti deranjeaza?burnout.gifburnout.gifburnout.gifcam asa facea balu aseara pe la cracaoani pe pana!bine ca nu sa intamplat altceva!bafta si pe viitor sa te astepti tot la caractere mari din partea mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poze azi de pe selena, totu frumos, dar costisitor si dureros dupa :D pista murdara, mam oprit sa culeg : paie, nailoane, si burene. iar la urma mam cules pe mine. cand am inceput sa ma da mai bine mia plecat turul pe o curba care mia mai alunecat de vreo 3-4ori inainte, si culmea e ca era o curba lejera. motoru ma prins dedesubt pe burta, si mia ros cizma pana a trecut de pielea mea pana la os. ce mii ciuda ca miam julit serios combinezonu, dar se repara.

 

in poza unde is cu genunchiu jos se vede nailonul si o bureana pe margina care ulterior mam oprit si leam luat.

post-59565-0-01730600-1312918589_thumb.jpg

post-59565-0-29506500-1312918675_thumb.jpg

post-59565-0-92510600-1312918701_thumb.jpg

post-59565-0-58342400-1312918751_thumb.jpg

post-59565-0-70914100-1312918879_thumb.jpg

post-59565-0-62950100-1312918947_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari, am si eu o intrebare pentru voi, cei din zona :).

 

Ce stiti despre Lacul Cuejdel? Am inteles ca este drum forestier pana acolo dar as vrea sa stiu daca poate fi parcurs cu un Suzuki SV. Il aveam astazi in plan dar am vizitat cetatea si rezervatia de zimbri si nu am mai reusit sa ajung si la lac, plus ca nestiind cum e drumul am preferat sa mai adun informatii. Se poate cumva si campa pe acolo in cazul in care pot ajunge?

 

Mersi.

 

Eu am fost Duminica,e bun drumul.De campat se poate daca ai cort.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.

salut!

vreau sa te anunt ca noi in weekend mai facem iesiri in grup si daca te tenteaza sa ni te alaturi lasa o adresa de mess sau nr de telefon aici poate mergi cu noi la plimbari. ;)

bafta !

Editat de cristi cbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut!

vreau sa te anunt ca noi in weekend mai facem iesiri in grup si daca te tenteaza sa ni te alaturi lasa o adresa de mess sau nr de telefon aici poate mergi cu noi la plimbari. ;)

bafta !

la roman la boi, care, cum si cand mergeti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Cojo Asa e. Mare om , mare caracter. Hai puneti si voi vreo doua poze. blink.gif

 

" DRIVE FAST, BUT DRIVE SAFE! "

 

Si ceva poze, cum am zis :

 

" DRIVE FAST, BUT DRIVE SAFE! "

 

si inca vreo doua:

 

foarte frumos weekendul, de tinut minte.mai ales pentru balu care a mers mai mult de 5 km pe pana, pt ca i sa rupt atzaeeeeeek.gif... la cauciuc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte frumos weekendul, de tinut minte.mai ales pentru balu care a mers mai mult de 5 km pe pana, pt ca i sa rupt atzaeeeeeek.gif... la cauciuc.

la tinut motoreta aia? lui ata e intacta, ca daca se duce undeva si face cum a facut cand am venit de la iasi...... e de jale, zici ca e grizly

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Cojo Asa e. Mare om , mare caracter. Hai puneti si voi vreo doua poze. blink.gif

 

" DRIVE FAST, BUT DRIVE SAFE! "

 

Si ceva poze, cum am zis :

 

" DRIVE FAST, BUT DRIVE SAFE! "

 

si inca vreo doua:

 

maceta a facut tata treaba!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da' un video cu yoshimura me in tunel n'are nimeni? :moto:

ca si'acum mi se face paru maciuca cand imi aduc aminte cum se auzea in munti duaaaaamni ! :love:

 

la multi ani bai cojo !

n'am stiut dar daca asa zic baietii.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da' un video cu yoshimura me in tunel n'are nimeni? :moto:

ca si'acum mi se face paru maciuca cand imi aduc aminte cum se auzea in munti duaaaaamni ! :love:

 

la multi ani bai cojo !

n'am stiut dar daca asa zic baietii.....

cojo face dragoste la ora asta :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cojo face dragoste la ora asta :bounce:

 

mitrut, ti-am zis sa nu ma mai urmaresti....closedeyes.gif. ba o plecat enache in grecia cu cortu, ca in romanica noastra o zis ca nu mai are loc.mai bini di el, c o scapat de puhoiul de italieni....

Editat de cojho
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...