Sari la conținut

Tg Neamt


ktalinn
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 753
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

numai Chuck Norris e vinovat pt frigul de afara ,oriunde si oricand el decide cum sa fie vremea .... :diggin:

 

 

ps: undi esti mai Enache, de azi dim ma tot uit pe strada dupa un ninjalau si nici urma de tine. <_<

Editat de cristi cbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca azi e ceva mai cald, - 19 gr C. Se anunta ploaie! :crack:

ce bine-mi prinde faptul ca esti meteorologul forumului, inca n'am plecat la munca, o sa ma imbrac mai subtire azi si o sa iau umbrela la mine :laugh:

Enache... ^_^ :ph34r: :ph34r:

Editat de cristi cbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pritza, am trecut :ph34r: azi pe langa tine, nici nu m-ai salutat :P ...

pt ca nu te-am vazut, de fapt nici nu aveam cum sa vad un :ph34r: printre oameni...si probabil cand vrei sa ajungi undeva sari de pe o cladire pe alta si in casa cand intri cred ca te strecori pe horn.. <_< gresesc?

 

ceva mai ontopic:are cineva poze din plimbarea de pe Tihuta- hotelu castelu Dracula sau cum s numea locul undi am fost noi in plimbarea aia lunga de la inceputul sezonului?

Editat de cristi cbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt ca nu te-am vazut, de fapt nici nu aveam cum sa vad un :ph34r: printre oameni...si probabil cand vrei sa ajungi undeva sari de pe o cladire pe alta si in casa cand intri cred ca te strecori pe horn.. <_< gresesc?

 

ceva mai ontopic:are cineva poze din plimbarea de pe Tihuta- hotelu castelu Dracula sau cum s numea locul undi am fost noi in plimbarea aia lunga de la inceputul sezonului?

 

prita plimbarea o fo de pasti anu trecutaia la care ne am facut noi poze pe calea ferata te referi nu??

 

prita plimbarea o fo de pasti anu trecutaia la care ne am facut noi poze pe calea ferata te referi nu??

post-45483-0-63837900-1328280304_thumb.jpg

post-45483-0-78902800-1328280312_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hopa. Cine voia gratar aseara, la sedinta?? :rolleyes: Trece cu tuica fiarta. Garantat! :lol:

voi sunteti obsedati de asa ceva, mancarea-i la putereeee !!! ...sau petreceti destramarea clubului? :disappointed:

Editat de cristi cbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Petrecem intre prieteni, ce poti face la temperaturile astea? O sanie, un schiu. Si cine a zis de destramare? Cred ca reorganizare e cuvantul potrivit.

Nu arunca vorbe aiurea-n tren, asta daca te intereseaza soarta noastra, dar ar fi mai bine sa iti vezi de treaba , atat timp cat ai luat o decizie. Zapada uscata!!:lol: Sau te-ai dat cu cavalerii ?!

 

@ Balu Ce iti mai placea shaorma, scuze, gratarul si tuiculita. :blbl:

 

:whip: :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rog fostii colegi care au facut parte din SOIMII NEMTENI sa nu faca o denigrare a clubului din care au facut parte .suntem tot motociclisti.benzina tot atat costa si pentru noi ,doar convingerile politice difera!!!!

P.S.pritza te incurca cumva zapada si nu poti mere cu moto????????????hai si tu la o tuica fiarta cu noi! :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sper ma vina si ziua in care o sa va dati si voi seama......................

noi ne-am dat seama ca traditia clubului trebuie continuata.si o sa ne bucuram de fiecare data cand o sa avem fierul intre picioare ,eu tot mihail am sa fiu ,cel care pe vreme de ninsoare ,de ploaie ,am incalecat si m-am vazut cu prieteni dragi .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Soimii, capu sus si coloana dreapta!

Nu dati curs PROVOCARILOR !

pe mine ma provoaca BIKE ON ICE.asa ca.........................

ia sa mai vedem pe cine provoaca :cheers: :friends:

 

pe mine ma provoaca BIKE ON ICE.asa ca.........................

ia sa mai vedem pe cine provoaca :cheers: :friends:

enache nu esti provocat?????????????????

bike on ice????????

ia da tu curs provocarii

iulian ,gospo ce ziceti??????????????????mitrut??????????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...