Sari la conținut

Tg Neamt


ktalinn
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 753
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 1 month later...

na ma enake, nu s yo cu astea, sincer sa fiu nici nush cine i ala, na motoru ss dotat cu tot ce trebe si setat de circuit si sa nu mai vb de iindemanarea lu moshnegutu, bravo lui :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut smakalane nu pot sa merg de maine ca lucrez pana sambata dim ca as fi mers mai devreme si yo crede ma, ca initial eram de servici sambata si pierdeam toata distractia dar asta i tot ce am putut face sa lucru vineri, mai bn mai tarziu dekat delok, da bem o bere sambata seara, ps: ti o ajuns surubu la far ai rezolvat problema? Bafta si frum bun pi maine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

we mosnegutule asa meserias esti ? :P

photoshop :laugh:

glumesc, nice pics :ok:

 

na motoru ss dotat cu tot ce trebe si setat de circuit

avea si carenele pe vremea aia :haha:

 

na ma enake, nu s yo cu astea, sincer sa fiu nici nush cine i ala,

nici enache nu stie dar are o macheta cu el :crack:

Editat de cristi cbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

photoshop :laugh:

glumesc, nice pics :ok:

 

 

avea si carenele pe vremea aia :haha:

 

 

nici enache nu stie dar are o macheta cu el :crack:

nu eram eu wa pe motor, venise un pilot de acolo si i-am zis. te dai tu cu echipamentu meu, si acasa ma laud ca is eu. el s-a bucurat de o tura cu motoru, eu de poze.... intelegi tu.

da carene are si acuma wa, si inca are 2 seturi...

enache, are mai multe machete. el s-a dat pe o macheta de acolo.

 

we mosnegutule asa meserias esti ? :P

nu-s eu meserias wa, motocicleta e de vina :))

 

cum mai ruff... n-ai auzit tu de legenda ce l-a stresat pe troy bayliss pana a cedat?...

pai omu a stiut cine e in urma lui, de cand eram la linia de start. era speriat si dupa doua tururi a cedat. stia el de ce.

 

na ma enake, nu s yo cu astea, sincer sa fiu nici nush cine i ala, na motoru ss dotat cu tot ce trebe si setat de circuit si sa nu mai vb de iindemanarea lu moshnegutu, bravo lui :D

atunci aveam problema cu incarcarea si filtru de benzina, misu cu enache stiu cum mergea(ca churu)

doar ca intradevar am fost la cei de la Ohlins si mi-au setat suspensia, motoreta statea ca lipita(mi-au dat cu prelandez pe cauciucuri)

 

gata m am documentat cu soferu asta di la ducati aerox, s o retras din sbk, ii km batranel sa inteleg ka il coopteaza astia di la ducati pi moshnegutu?

ai laic de la mine, pari a fi spion. cica vor sa renunte la Rossi, si sa ma duc eu, doar ca nu vor sa-mi dea 3 mese pe zi si nu ma mai duc....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A venit surubu, din pacate nu am avut timp, am montat farul la fel cum era inainte.

Am facut rost de manual de service, dar ala nu ajuta cu nimic.

Peste vreo doua saptamani ma apuc si il desfac de tot.

Damn italians!

 

Ne vedem sambata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A venit surubu, din pacate nu am avut timp, am montat farul la fel cum era inainte.

Am facut rost de manual de service, dar ala nu ajuta cu nimic.

Peste vreo doua saptamani ma apuc si il desfac de tot.

Damn italians!

 

Ne vedem sambata.

 

 

sa inteleg ca japan rulzzzzz?

:peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...

alooo, cam pustiu pe aici. stie cineva daca s-a mai facut ceva cu statia aia ITP de care se vorbea la TG Neamt. se face si la motoare sau nu. in aprilie tre sa-i fac ITP-ul si nu stiu daca tre' sa ma duc la piatra sau Tg Neamt.

 

app, la ITP tre sa fiu eu (posesorul) in persoana, sau se poate duce si altcineva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

itp la tg neamt mai dureaza din cate am inteles o sa se dechida odata cu autostrada iasi cluj :tomato: dar din cate am inteles s o redeschis itp ul la Sasaran, ceea ce ii mult mai bn pt toti , si in legatura cu proprietaru nu are treaba pote mere oricine,(ask misu) , Salam Sasesc :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms Mitrutz.

 

e cam naspa ca tre sa pun motoreta la punct, si eu vin acasa tocmai de pasti iar ITP-ul expira pe 13aprilie. dar incerc sa vad ce fac poate am cum sa trimit pe cineva. tre sa fie motorul din ce am inteles. ca mi-ar fi mai usor fara el sa se duca cineva

 

 

stiu, suna cam ...... complicat.

 

 

cum e viata de insurat soldat la datorie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe site-ul RAR-ului nu apare in judetul Neamt nici o statie ITP care sa faca si pentru moto.

http://prog.rarom.ro/listepublice/itp.asp?judet=neamt

acolo par sa fie doar societati comerciale. singurul loc era la R.A.R.

 

acum ramane de vazut daca este sau nu este la Sasaran.

 

nici pe Iasi nu apar desi sunt cateva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...