Sari la conținut

Tg Neamt


ktalinn
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 753
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

nu, stiu. voi vedea



Baaa, alea nu. Orice, numai covoarele nu, ca mie imi placeau. Arta autohtona. ;)

alea vor fi principall punct de atractie turistica. si vor fi puse ca logo

 

Prita, tu tot nu vrei sa-mi raspunzi la intrebari. deci nu ma mai joc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

monegutule de ce stergi.

despre intrunire ce sa discutam.nu sant bani.

cojo, cred ca discutiile dintre voi le puteti rezolva la o sedinta, la o bere, la telefon, dar nu aici. nu cred ca e frumos ca cineva sa va vada la profilul tau: Soimii Nemteni si ca membrii clubului se cearta in public. cred ca ar trebui sa dati dovada un minim de respect pt club si mai ales pentru cei ce l-au cladit si tinut sus.

stergerea o fac la cerere sau din propria initiativa atunci cand consider ca se depaseste limita bunului simt sau se incalca regulamentul forumului.

 

legat de intrunire, cred ca in fiecare an (chiar si cand eram membru) nu au fost bani. dar prin contributia membrilor, dar a membrilor care si-au dat interesul, nu cei care veneau odata pe an la sedinta, s-au facut rost de bani. si nu m-as plange ca nu ati gasi si anul asta.. anu trecut ati avut sponsori frumosi, cred ca vor veni si anul asta. in plus stiu ca mai aveti si baieti destepti printre voi care le-ar merge mintea la facut bani. dar asta nu cred ca trebuie sa va zic eu ce si cum sa faceti, am baza in unii din voi. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AUZI, EU AM FACUT O GLUMA, POATE PENTRU UNII O GLUMA MAI NESARATA, DAR O GLUMA BAZATA PE ADEVAR SI PE DECLARATIILE UNEI PERSOANE.''CICA NU TREBUIE SA DAU NUME CA I-MI IAU SMARDOI''.DAR CUM PENTRU UNII CONTEAZA DOAR APARENTELE, A INTERVENIT SUPARAREA CAND A VAZUT CELE SCRISE DE MINE.ASTA E, DAR ACEST LUCRU I-MI INTARESTE IDEEA CA PENTRU CINE CONTEAZA DOAR APARENTELE, NU E DECAT UN OM FALS, SAU IN MARE PARTE FALS.LA CAT DE MULT AI FOST INJURAT SI LUAT IN RAS PE FORUMUL ASTA,TOCMAI TU AI CONSIDERAT CA DISCUTIA ASTA A DEPASIT LIMITA BUNULUI SIMT.CUM VREI.

 

CAT DESPRE INTRUNIRE, VOM VEDEA.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ma intereseaza cine m-a injurat. daca mi-am luat o injuratura pe aici, probabil ca am luat-o pe buna dreptate sau a fost cineva care nu m-a cunoscut, ori caterinca. pentru ca toti ma stiu cat de nebun sunt. dar nu-mi aduc aminte sa fi fost injurat. ca au fost schimburi de replici mai acide sau mai dure.... asta e. au fost si s-au rezolvat.

mi se pare normal sa apara supararea cand tu "murdaresti" imaginea unei persoane sau a unei institutii, stiind ca persoana respectiva si chiar institutia in sine au adus un beneficiu financiar si de imagine atat clubului cat si tie ca reprezentant al acestuia. asta m-a determinat sa sterg ceea ce ai scris, dar au fost primite si Report-uri legat de ceea ce ai scris. mi se pare inadmisibil sa aduci jigniri unei firme doar pentru ca un reprezentant al ei a avut probleme personale cu tine. nu cred ca Honda are vreo legatura in problemele dintre tine si acest Liviu. putea fi chiar si omul de servici.

si da, am consideraat ca discutia a depasit limita bunului simt atunci cand tu ai instigat la violenta prin atacuri la persoana ceea ce nu mi se pare corect, fiind impotriva regulamentului. cat de intrunire, vedeti voi ce faceti, dar comportamentul tau de aici aduce prejudiciu de imagine clubului, fapt ce poate duce la indepartarea sponsorilor importanti.

daca mai ai alte nedumeriri, te astept sa-mi scrii fie aici fie pe privat. eventual poti folosi topicul Tg Neamt

 

o zi buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mosnegutule si eu tot caterinca am facut.dar ti-am spus pentru unii aparentele sant mult mai importante de adevarul.ai vazut ca am scris eu ceva despre vreo firma care are reprezentanta de vanzari a unei marci modiale de motociclete si masini? si chiar nu vad care pana mea e INSTITUTIA careia i-am murdarit imaginea.te-ai intrebat ca poate eu ce am scris, am scris pe buna dreptate?iar ce am spus, am spus in nume propriu, asa ca cine judeca prin asociere, sa fie sanatos.si totusi eu nu vad murdaria aruncata de mine, dar stiu mizeria din capul unora, care mor de bagarea in seama....cum mi-a spus un motociclist din targu neamt....''se crede agent secret''.

Stai ca acuma am vazut...unde dracu am instigat eu la violenta?unde dracu am adus jigniri vreunei firme?

din partea mea, mi se rupe de cine sa simtit lezat.eu am spus ce am gandit si ce am crezut.i-am spus si respectivului sa i-mi multumeasca ca i-am spus adevarul care il vad eu, si nu mananc ciuperci pe ascuns ca altii.

si ca sa termin cu subiectul de la care sa inceput....la munca, nu la intins mana.vrei sa iti faci ceva, fa pe barba ta.

 

INSTITUTII ARE DOAR STATUL SI DACA AS PUTEA LE-AS MURDARI PE TOATE, CA IS PLINE DE CACANARI SI DE FUNCTIONARI PUSI ACOLO CU SPAGA......



SA INTELEG CA ESTI UN FEL DE ARBITRU, MODERATOR, SAU STII DEJA CA EU CANT CEL CARE NU ARE DREPTATE.

Editat de cojho
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

v-am mutat aici cearta.

 

Cojo, ai pomenit de Honda, si de seful lui Enache ce lucreaza acolo(Liviu). ti-am explicat ca putea fi chiar si omul de servici, nu conteaza functia sau ce lucreaza.

care se crede "agentul secret"? asta e cea mai tare faza.

instigare la violenta nu o mai caut, dar jigniri unei firme (marci) ai adus prin asocierea numelui unei persoane cu marca/institutia pentru care lucreaza. ti-am mai zis ca astea nu au nicio relevanta in viata personala, cum nici tu nu ai nicio treaba cu vanzarea de tarate. acum ar trebui sa ii zic mamei sa nu nu mai dea tarate la porc pt ca tu te-ai certat cu Enache. de parca tu ai avea vreo legatura cu tarata.

 

sper sa intelegi ceea ce zis, si cred ca ar fi frumos ca problemele sa le rezolvati la telefon sau fata-n fata.

 

si da, intelegi bine, sunt moderator si am dreptul sa curat ceea ce consider ca depaseste limita bunului simt.

 

 

o zi buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

FOARTE TARE.M-AM GANDIT SA RENUNT LA HARNEALA ASTA CU ARBITRI CUMPARATI.TREBUIA SA NU AM NICI O TREABA CU ACEL INDIVID DIN ZIUA IN CARE M-A TURNAT( PARAT), DAR SPRE PROSTIA MEA NU AM FACUT-O.INCA MA BUCUR CA DE ACEST OBICEI NU SA LASAT.IN REST...ARE GRIJA TIMPUL DE TOATE CELE, INCLUSIV DE O RELUARE A INTAMPLARILOR.

Editat de cojho
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Hehe, ca de la cer la pamant. Ca de la Minsk la Ducati, sa intelegi mai bine ;)

lasa dom'le ca si minsk-ul e bun..... dar preferabil e Ducati :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

jantele din fabrica vin vopsite electrostica(asa cred) sunt sablate ,incarcate electric si se da cu o pulbere,eh in contact cu janta si cu acel curent pulberea intra in toti porii intr0un strat mai gros si f neted,surplusu cade si e mai rezistenta decat orice vopsea si data de cel mai bun vopsitor,fara umbre,fara scurgeri,..iese de nota 20

 

Sunt 2 baieti la Negresti si din ce am vorbit cu ei costa 100 de lei de janta

Editat de c0sminel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...