Sari la conținut

Cu si despre accidente


tafu
 Share

Postări Recomandate

doar 350km urban pe luna? eo fac 30-40km zilnic prin oras, acasa->job->cabana si retur. deci te-am beut ursule si nu din tastatura (ti-am vazut atelaju sapt trecuta pe str closca si simpla lui vedere m-o umplut de respect).

crede-ma n-am absolut nici un stres prin oras. nu-mi trebe vesta si pantaloni roz sa ma vada conservarii. destul e ca ii vad eo si stiu ce le poate capu. atata doar ca eu chiar respect inteleptele tale invataturi nene ursule si in 3 ani de mers prin cluj cu motoru n-am avut nici un eveniment.

 

Mai du-te ma si bate-ti coasa, ca numa gura-i de tine, dobitocule!

Tare viteaz mai esti in fata monitorului. Daca se afla cine esti nu te vad prea bine.:box::yousuck:

 

Te crezi mare motociclist dupa doar 3 ani de carnet? Grow up.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Mai du-te ma si bate-ti coasa, ca numa gura-i de tine, dobitocule!

Tare viteaz mai esti in fata monitorului. Daca se afla cine esti nu te vad prea bine.:box::yousuck:

 

Te crezi mare motociclist dupa doar 3 ani de carnet? Grow up.

 

 

oana?! de ce iti bati capu cu toate progeniturile gen stimabilul...oamenii intregi la cap isi vad de treaba lor...nu au de dovedit nimic nimanui.

 

nu stiu daca ma cunoaste lumea ca nu prea postez....dar cand vad prostia pe rol nu ma pot abtine.

 

frate , daca nu iti place de lumea de aici si ce se face si discuta aici ce cacao te bagi in seama?

 

crezi ca daca ai condus de 3 ani in cluj esti ceva pui de ninja? eu am 6 ani de condus in cluj si in afara...iti pasa cumva? eu zi ca nu...asa ca termina cu laudele astea inutile ca pe unii chiar nu ne intereseaza.

 

a fi motociclist nu inseamna sa imi iau nush ce motor sa fac minunatii prin trafic si cine mi`s io Pedrosa.

un motociclist adevarat isi vede de treaba lui, problemele lui si se bucura de privelistea si libertatea care o ofera motocicleta !!!

 

atat am avut de zis,

cele bune

Editat de Endlessdays
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

a fi motociclist nu inseamna sa imi iau nush ce motor sa fac minunatii prin trafic si cine mi`s io Pedrosa.

un motociclist adevarat isi vede de treaba lui, problemele lui si se bucura de privelistea si libertatea care o ofera motocicleta !!!

 

atat am avut de zis,

cele bune

 

Endlessdays, te superi daca imi pun citatul asta la semnatura? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Endlessdays, te superi daca imi pun citatul asta la semnatura? :cheers:

o sa te dea in judecata :))

 

 

 

@ localdegeaba, eu zic sa-ti vezi de mobra ta si de prietenii tai care te inghit ca pe aici nu-ti prea ai rostul. cum a zis si endlessdays, ce mare lucru sa ai 3 ani de condus? eu din 2007 ma trag pe mobra si inainte eram cu bicicleta prin oras toata ziua pe sosea nu pe trotuar da tot nu vad nici un motiv sa ma dau mare ca inca nu m-am implantat in nimik cu nici una dintre mobrele care mi-au stat sub fese atatia ani, chiar daca croshetez, tricotez, samd.

 

ia-ti jucariile si dute-acasa. aici nu te vrea nimeni

 

Mai du-te ma si bate-ti coasa, ca numa gura-i de tine, dobitocule!

Tare viteaz mai esti in fata monitorului. Daca se afla cine esti nu te vad prea bine.:box::yousuck:

 

Te crezi mare motociclist dupa doar 3 ani de carnet? Grow up.

 

 

e albastru paralel ala de mai demult cica. din cate imi aduc aminte parca ar sta pe undeva prin manastur... de gasit se gaseste, de batut se bate, da de mers la politie eu nu ma bag :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Endlessdays, te superi daca imi pun citatul asta la semnatura? :cheers:

 

daca tu doresti....nu te opreste nimeni :cheers:

 

PS. nu e citat e pur si simplu felul meu de a vedea lucrurile ;)

Editat de Endlessdays
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca tu doresti....nu te opreste nimeni :cheers:

 

PS. nu e citat e pur si simplu felul meu de a vedea lucrurile ;)

esti tu un mare filozof ma dani ma. si cu asta incheiem offtoppingurile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca sa revenim la topic va puteti imagina cam ce predica ne-ar fi servit don galen daca protagonistul acelui incident de la fabrica de bere ar fi fost vreun regular joe blow al motoretismului local? cam cate pagini ar fi avut predica? cam de cate ori ne-ar fi explicat cum ca noi cei pe doo roti n-avem niciodat prioritate, cum ca musai trebuia chemata potera etc, all that good stuff we already know. da' asa fiinca de data asta chiar dansu a fost cel care s-a implantat ca un noob in bezmeticu ala cu matiz e evident ca melodrama a luat-o pe arhicunoscuta traiectorie: 'conservarii nu ne vede'.

 

concurs literar de vacanta: elaborati o predica scrisa din perspectiva lu don galen corespunzatoare evenimentului cu pricina in situatia in care protagonistul pe doo roti ar fi fost un neica nimeni al motoretismului local. as incepe eo da tocma ce ma striga nevasta si boracii, cred ca iarasi o iau in freza...

Editat de localghost
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

concurs literar de vacanta: elaborati o predica scrisa din perspectiva lu don galen corespunzatoare evenimentului cu pricina in situatia in care protagonistul pe doo roti ar fi fost un neica nimeni al motoretismului local. as incepe eo da tocma ce ma striga nevasta si boracii, cred ca iarasi o iau in freza...

 

eu zic sa facem un concurs gramatical ca vad ca esti pe spate

1. nu te vrem pe-aici mai mult de 80% din populatie (am impresia ca nu doar pe forum)

2. nenica daca vezi ca nu te inghite lumea, de ce plosca ta mai provoci si ti-o cauti cu lumanarea, am impresia ca esti ceva masochist de-ti place s-o iei in basca

3. faptul ca tu iti impingi matura la semafoare, strazi, intersectii si nu mergi pe ea, ca deh... merge prea repede, hai s-ompingi ca asa nu incalci nici o regula (mai e aia cu sub 30Km/h n-ai voie sa circuli daca nu ai un motiv intemeiat), si esti cu ochii in enspe mii de bucati ca doar tu vezi tot cu ochiul mintii ce se intampla cu 10 minute inainte, i fi tu ceva Merlin de-a lui Arthur

4. BAH... NU TE INGHITIM. nu zic doar eu, mai zic si altii

5. ai atata tupeu sa te dai cu capu de tastatura aia da nici un gram de sange-n cojones n-ai sa iti pui datele la profil sa stim si noi exact pe unde stai, cum te cheama, o adresa ceva, demonstreaza-ne ca sti sa o iei in basca macar cu fruntea sus, sau no... te-a apara nevasta

6. nu te vrem pe aici (multi, repet)

7. esti atat de destept incat nu-ti dai seama ca NU TE VREM

8. nivelul tau de IQ nu permite procesearea a mai mult de 9 informatii deci cu urmatorul ma opresc

9. NU TE VREM SORO. intelege si tu

Editat de kamikazee
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rog insistent un Admin sa schimbe titlui acestui topic in : Caterinca , Dca voi nu ma vreti eu va vreu , Doi chei se trag de par , ca vad ca numa de accidente nu se mai vb , aici e concursul Gica Contra :crack:

Editat de vlady_80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie mi se pare comic local ghost :) si chiar il vad des prin trafic , cinste lui si sa ne mai descreteasca cu umorul lui sarcastic

 

PS , kamikaze , nu il provoca la capitolul gramatica , o sa fi cel care plange

Editat de netrox
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS , kamikaze , nu il provoca la capitolul gramatica , o sa fi cel care plange

 

:agree: :goodposting:

chestia funny Âşi tristă în acelaÂşi timp este aceea că mulți dintre cei care poartă mândrul titlu de Super Membru ar trebui să mai pună mâna pe manualul de gramatică Âşi apoi să arate paiul din ochiul altora...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu dar in orice caz eu fusta nu-mi iau :lol:

 

nici nu-i cazul! n-ar schimba/ajuta cu nimic in situatia ta.

plangerile ("nu te vrem") si amenintarile pe forum sunt pt fetite ;).

fugi si stai in banca ta; aaaa, nu ne-ai spus: cati ani ai?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie mi se pare comic local ghost :) si chiar il vad des prin trafic , cinste lui si sa ne mai descreteasca cu umorul lui sarcastic

 

PS , kamikaze , nu il provoca la capitolul gramatica , o sa fi cel care plange

hahahahahahah.... hai ma ca face atmosfera fantomas :crack: altii nu stiu ca fantomas ii provoaca?? :haha: hai noroc pt anonimat :what:

on topic: eu nu am mai vazut/auzit de ceva accidente in ultimele zile, deci suntem pe drumul cel bun :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

on topic: eu nu am mai vazut/auzit de ceva accidente in ultimele zile, deci suntem pe drumul cel bun :rock:

 

 

prin cluj nu... in schimb a fost cel de acum 2 zile cu combina ce a iesit de pe marginea drumului, condusa de un individ care din cate am inteles a si baut, carnet nu avea, utilajul nu avea ce cauta pe DN1, motociclistul a murit.

 

detalii :

http://www.libertatea.ro/detalii/articol/violonist-apreciat-mort-accident-motocicleta-350859.html

 

 

si ceva mai detaliat:

http://www.evenimentul.ro/articol/violonist-iesean-de-exceptie-mort-intr-un-accident-de-motocicleta.html

 

 

prea mult off-topic, si uite ce tragedie... pe ce ne mai putem certa si noi :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D

mie mi se pare comic local ghost :) si chiar il vad des prin trafic , cinste lui si sa ne mai descreteasca cu umorul lui sarcastic

 

PS , kamikaze , nu il provoca la capitolul gramatica , o sa fi cel care plange

Da, cred ca asa o sa-i ramina numele, a fost o greseala intentionata la fel ca si vendeta ipochimenului. :D Suna fain "local ghost" si il caracterizeaza perfect pe acest mare neinteles.:) Morbul care macina natia asta se cheama intoleranta si concurenta sterila, in final in dauna tuturor. De fiecare data cind cineva doreste sincer sa dezvolte o tema reala aici sau sa puna pe tapet ceva adevaruri, se gaseste cineva care sa-i dea in cap din motivele mai sus enuntate. Pacat de noi, ca altfel sintem un popor inteligent. Da vorba unui personaj neamt dintr-un roman celebru, "sintem baieti destepti, da prea mult p ma..sii". Hai sa vedem daca dincolo de concurenta si ura asta difuza a unora (ura pe care fantoma asta si-a si declarat-o la un moment dat),mai exista ceva ;)Eu zic ca da, ma refer la cei care considera ca inteligenta nu are un sens pozitiv fara o finalitate umana, moralitate si viziune pozitiva de ansamblu.

 

On topic acum, povesteam de cei care se misca repede prin trafic si exploateaza la capacitate avantajele motocicletei. Ideea e ca la un anumit rulaj urban indiferent cit de experimentat, atent si concentrat esti, pericolul te pindeste peste tot, nu doar pe arterele aglomerate ci chiar si unde nu te astepti, pe diverse stradele secundare unde n-ai zice ca e vre-un risc.

 

Asa e, pentru cei care au citit netendentios povestirea cu fabrica de bere cred ca e clar ca mi-am asumat si eu partea mea de vina. Am condus relaxat fara sa-mi pot inchipui ca soferul matizului care se apropia din stinga de intersectie va fi atit de penibil de orb incit sa se urce pe singurul vehicol caruia trebuia sa-i acorde prioritate. Daca nu frinam imediat, m-ar fi lovit in plin, asa cum a fost lovit Cih. Bun, am scapat cu bine pentru ca am reactionat imediat si adecvat si pentru ca motorul era dotat cu elementele de siguranta strict necesare (bari de protectie adevarate).Iar eu aveam manusi si protectii la genunchi.

 

Am avut o situatie la indigo acum doi ani, tot cu un nea caisa(de genul celui care l-a scos din lantul trofic pe Taz) care a virat nonsalant dreapta prin mine pe o secundara vis a vis de podul IRA cind mergeam tot asa relaxat la selgros.Si atunci am scapat datorita experientei si manevrelor corecte de evitare(am luat curba impreuna cu el rezemat de dacia respectiva).In schimb nea caisa a facut pe desteptul si s-a ales cu o amenda substantiala si daca politaiul nu ii era vecin de bloc, raminea pe drept o vreme si fara carnet.

 

Lasind la o parte atitudinile demente(ambuteiaj pe Titulescu, avansam pe dreapta intre coloana de masini si bordura si o cucoana m-a obligat deliberat sa urc pe trotuar dorind sa ma pedepseasca pentru ca scapam din ambuteiaj iar ea avea inca zeci de minute de inaintat la pas)m-am confruntat in ultimii ani tot mai mult cu fenomenul pe care-l numesc "orbul gainilor".

 

Ca inspector de risc, am studiat si analizat in mod obiectiv fenomenul. Concluzia este destul de ciudata dar fiind singura explicatie rationala doresc sa v-o impartasesc. Vederea umana nu este din pacate "computerizata". Vedem foarte subiectiv, practic ochiul uman focalizeaza corect intr-un unghi solid de citeva grade si imginea pe care noi o vedem in fata ochilor este generata practic de creier care comanda baleierea cimpului vizual si procesarea datelor receptate in raport cu performanta individuala. Asa ca nu putem in nici un caz pune un semn de egalitate intre acuitatea vizuala si performanta generala a vederii.

 

Asa cum s-a demonstrat in studiile de specialitate ochiul uman poate fi inselat foarte usor (vedeti diverse teste de iluzii optice). Vedem din pacate fiecare cam CEEA CE VREM in raport cu experienta personala si mai ales asa cum spunem in raport de capacitatea generala foarte PERSONALA de procesare a creierului nostru. Din acest motiv niste teste obiective ar elimina ca posesori de permis aproximativ o treime din totalul posesorilor de carnete de conducere. Societatea de consum nu doreste insa acest lucru si accepta acest compromis si anume ca 10% din soferi sa comita 90% din totalul accidentelor.

 

Nu rezolvam ABSOLUT NIMIC injurind nenorocitii care rapesc vietile prietenilor nostri, nu vom putea NICIODATA sa eliminam din trafic aceasta categorie de neaveniti dintre care unii nici macar nu au bunul simt elementar sa-si cunoasca virful nasului si sa conduca in consecinta. Eu zic ca e preferabil sa judecam la rece si sa incercam mereu sa vedem ce putem NOI FACE pentru a ne creste sansele de supravietuire, astfel incit sa ne putem pensiona de pe motor si nu din scaunul cu rotile, sau mult mai rau sa ne grabim in mod definitiv "retragerea".

 

In urma situatiilor concrete in care am fost pus in ultimii doi ani am tras urmatoarele concluzii:

1. Siguranta inseamna atentie distributiva constanta si conduita preventiva indiferent de categoria de drum parcursa (trafic urban aglomerat sau nu, trafic interurban)

2. Siguranta inseamna dotarea motorului cu bari de protectie care sa protejeze eficient zona picioarelor si care sa creeze spatiul necesar pentru a nu fi strivite sub motor.Purtarea indiferent de temperatura a echipamentului minimal: incaltari cit de cit solide, manusi de protectie, geaca rezistenta, genunchiere si o casca adevarata.

3. Luarea tuturor masurilor necesare asigurarii unei bune vizibilitati: farurile aprinse, culori ale motorului si echipamentului care sa evidentieze chiar strident motocicleta in trafic.

4. Continuarea actiunilor de constientizare in privinta prezentei motociclistilor in trafic.

 

Concluzie:

Avind in vedere ca sintem supusi greselilor si ca nu putem fi mereu supermani,avind in vedere ca suporavietuirea in trafic nu poate ramine o chestiune de sansa, avind in vedere deasemenea ca in ultimul timp actiuni de constientizare nu s-au mai facut cu efecte vizibile din pacate, va propun sa declansam aici la Cluj o actiune simpla si organizata de atragere a atentiei asupra noastra prin portul vestelor reflectorizante. Azi am sa-mi achizitionez una si am sa o port de acum in special in traficul urban. Normal, cu timpul imi cos si pe ea o sigla NRG!Si ca sa multumesc pe toata lumea probabil ca am sa-mi brodez si cuvitul "expert" Am doar o diploma postuniversitara in protectia muncii :cheers:

Editat de Galen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iata ca zeul s-a milostivit si ne-a binecuvantat cu o noo predica, aj numi-o predica dupe muntele berii in care un nenorocit cu matiz este vindecat miraculos de orbul gainii prin contactu tangential si protejat (nu va ganditi la prostii) cu regele motoretismului local.

iubiti motocicleni, in aceasta parabola suculenta mantuitoriu si izbavitoriu breslei noastre ne esplica asa in treacat si cum fonctioneaza ochiu care vez bine e luminatoru nu numai al trupului dar si al asfaltului in cazu nostru. aflam acilea cum ca ochiu fie el chiar dumnezeiesc mai da rateuri iar fenalul parabolei(greu de agiuns la el caci e grea munca cu scroll-u pe caldurile astea) face toti banii: nu tu parada gay, nu tu subliniat gropile din asfaltu patriei cu marcheru ci ... o chestie mult mai simpla: vesta anticonservar de coloare roz boom-boom cu rahatele (de pasare) ca sa poarte noroc.

sa ne traiti multi ani augustate ca far de domnia voastra nu-sh ce dreak ne-am face.

 

ps: concursu literar se anuleaza din cauza futilitatii sale: n-ai cum sa bati o predica balzaciana de-a lu galen oricat te-ai screme.

Editat de localghost
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma mai pot abtine nici eu (un om cu rabdare)...

 

Stimabile domn (ca am auzit ca esti insurat) poate ca nu ai avut "norocul" sa provoci un accident fie cu sau fara victime, dar majoritatea dupa ce provoaca unul se cam lumineaza si probabilitatea de a mai face unul e foarte mica.

 

Forumul si implicit titlul topicului prin definitia lui nu e egala cu MIRC-ul cum crezi tu... 90% dintre cei care citesc aceste sectiuni le citesc pentru informare, nu pentru a asculta criticile degeaba facute de tine, Domnule Pixulescu (pentru ca nume vad ca nu ai)...

 

Deschide-ti un topic intitulat cum vrei si cand te plictisesti posteaza pe acolo. In cazul celor carola le place ce postezi te vor citi acolo (lucru foarte improbabil) si te rog frumos trage-te pe dreapta, elibereaza banda asta ca sagetile de marcaj nu indica directia pe care vrei sa mergi (sau si tu suferi de orbul gainii si nu vezi ce trebe)

 

Cu stima,

un simplu cititor satul de prostia umana a celor cu IQ-ul sub 1/4 din marimea de pantof

 

 

P.S. Prostia e caracteristica omului. localghost isi bate joc de ea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iata ca zeul s-a milostivit si ne-a binecuvantat cu o noo predica, aj numi-o predica dupe muntele berii in care un nenorocit cu matiz este vindecat miraculos de orbul gainii prin contactu tangential si protejat (nu va ganditi la prostii) cu regele motoretismului local.

iubiti motocicleni, in aceasta parabola suculenta mantuitoriu si izbavitoriu breslei noastre ne esplica asa in treacat si cum fonctioneaza ochiu care vez bine e luminatoru nu numai al trupului dar si al asfaltului in cazu nostru. aflam acilea cum ca ochiu fie el chiar dumnezeiesc mai da rateuri iar fenalul parabolei(greu de agiuns la el caci e grea munca cu scroll-u pe caldurile astea) face toti banii: nu tu parada gay, nu tu subliniat gropile din asfaltu patriei cu marcheru ci ... o chestie mult mai simpla: vesta anticonservar de coloare roz boom-boom cu rahatele (de pasare) ca sa poarte noroc.

sa ne traiti multi ani augustate ca far de domnia voastra nu-sh ce dreak ne-am face.

 

ps: concursu literar se anuleaza din cauza futilitatii sale: n-ai cum sa bati o predica balzaciana de-a lu galen oricat te-ai screme.

 

:lol: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

wooow! Daca am avut vreodata in subconstient visul narcisist de a fi in centrul atentiei,azi mi l-am realizat! Exercitiile de "pamflet fantomatic" ar fi amuzante daca nu ar aduce reale deservicii celor care nu cunosc substratul :)

 

In fine adevarul e ca arat acum ca o lamiie fosforescenta. Dar mi se face loc, ceva de speriat. Cine mai incearca? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu citesc cu nesat posturile lui "localghost", e sarea si piperul :laugh:

Cat despre IQ-ul sau, jos palaria! :bigstar:

Posturile lui sint destinate sa scormoneasca toata abjectia din oameni: invidia, rautatea, agresivitatea. Inteligenta fara moralitate sau un scop constructiv nu face doi bani, e vorba lui, futila . Periodic ii face placere sa se conecteze cu cei care bazal simt ca si el, sau care au locuri comune cu el. S-a retras o vreme asteptind sa se adune neofiti. Oameni de teapa lui sufera daca ii vad pe altii progresind si mai ales daca vede undeva solidaritate.

 

Nu m-ar interesa subiectul daca nu asi sti ca a facut si in trecut mult rau, i-a coalizat pe toti frustratii impotriva celor care ma rog poate in mod naiv incercau sa creeze aici o comunitate cit de cit unita si sa se ajute reciproc. Eu consider asta o cauza si in consecinta sint decis sa o apar. Aparitia lui pe forum a fost si utila la un moment dat deoarece i-a relevat impreuna cu el si pe ceilalti frustrati din comunitate pe care ii cunoaste acum lumea si se fereste de ei. Nu ma refer la cei care doar se amuza ci la cei care au pus botu si s-au coalizat cu el.

 

Ok, fii atent acuma amaritule, pentru ca nu am sa ma mai repet. Stiu unde stai si am sa aflu si unde "muncesti". Rindul trecut m-am oprit pe muchie, dar detin inca compendiul tuturor murdariilor emanate de tine pe acest forum. Asa ca sa nu spui ca nu am fost corect si nu te-am prevenit, daca continui, cu toata scirba de rigoare am sa-mi fac timp si pentru tine. Respectiv am sa-ti informez patronii sa stie cam cu ce te ocupi. Nu ai decit sa te zbengui linistit pe celelalte forumuri dar te sfatuiesc politicos si ultima data prieteneste sa-ti iei definitiv talpasita de aici. :cheers:

 

In alta ordine de idei se mai raliaza cineva actiunii vesta reflectorizanta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E freelancer...

In lumea asta e free doar cel decis sa nu faca altora rau. Si tipul asta tocmai asta face. Se pare ca va trebui sa contracaram cumva, cei noi nu-l cunosc.

 

La modul foarte serios, e tare de impact vesta si nici nu pot sa spun ca a ris sau a zimbit careva cit timp am incercat-o prin oras. Atrage automat privirile, e al naibii de tipatoare! Am cumparat-o din piata din Marasti cu 10 lei(mai putin ca un pachet de tigari) dar sint convins ca "face" mult mai mult de atit!

Editat de Galen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Posturile lui sint destinate sa scormoneasca toata abjectia din oameni: invidia, rautatea, agresivitatea.

 

Nu m-ar interesa subiectul daca nu asi sti ca a facut si in trecut mult rau, i-a coalizat pe toti frustratii impotriva celor care ma rog poate in mod naiv incercau sa creeze aici o comunitate cit de cit unita si sa se ajute reciproc.

 

Ok, fii atent acuma amaritule, pentru ca nu am sa ma mai repet. Stiu unde stai si am sa aflu si unde "muncesti". Rindul trecut m-am oprit pe muchie, dar detin inca compendiul tuturor murdariilor emanate de tine pe acest forum. Asa ca sa nu spui ca nu am fost corect si nu te-am prevenit, daca continui, cu toata scirba de rigoare am sa-mi fac timp si pentru tine. Respectiv am sa-ti informez patronii sa stie cam cu ce te ocupi. Nu ai decit sa te zbengui linistit pe celelalte forumuri dar te sfatuiesc politicos si ultima data prieteneste sa-ti iei definitiv talpasita de aici. :cheers:

 

 

 

Edit... E absolut inutila discutia.

Editat de Haotika
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...