Sari la conținut

SMAEB 2009 obiecte pierdute


dznomoto
 Share

Postări Recomandate

am ceva ce nu-i al meu si mi-am zis ca de l-am gasit la SMAEB poate dau de "propritar" in aceeasi sectiune.

 

acum poate ca respectivu' s-a impacat cu ideea ca "bine ca nu mi-am pierdut capu" dar poate e vreun forumist si da el de mine.

 

despre ce este vorba : un aparat foto cu tot cu husa.

 

daca nu ti-ai luat deja unul nou sau daca stii pe cel care si l-a pierdut da-mi un semn.

 

daca e un topic asemanator in acest forum rog sa fiu informat ca trec si pe acolo.

 

nu e lipsa de respect fata de gazda forumului dar dupa 30 minute nu am gasit ceea ce cautam; asa ca am deschis acest nou topic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumos gestul :D

Felicitari...

 

Ai putea sa-i pui cateva intrebari referitor la aparatul ce se gaseste in husa, model, unele poze care apar pe el, etc, spre a preveni eventualii "doritori" ;) Chiar referitor la husa, etc...

 

Bravo :D

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai putea sa-i pui cateva intrebari referitor la aparatul ce se gaseste in husa, model, unele poze care apar pe el, etc, spre a preveni eventualii "doritori" ;) Chiar referitor la husa, etc...

"Pai.. poze cu motoarele si cu fetele de la SMAEB.. :D "

 

 

:D Daca-i pe film, e si mai dubios.. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumos gestul :D

Felicitari...

 

Ai putea sa-i pui cateva intrebari referitor la aparatul ce se gaseste in husa, model, unele poze care apar pe el, etc, spre a preveni eventualii "doritori" ;) Chiar referitor la husa, etc...

 

Bravo :D

 

Corect. Orl a gasit aparatul meu la Ursu, a anuntat tot pe forum si dupa aia pe msg (nu pe forum) ne-am lamurit ce si cum. detalii legate de husa, tip aparat, tip card....alea alea. Daca tot a facut omul un gest frumos, ar fi si mai dragut daca nu v-ati apuca sa porciti topicul cu mistourile obisnuite.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Corect. Orl a gasit aparatul meu la Ursu, a anuntat tot pe forum si dupa aia pe msg (nu pe forum) ne-am lamurit ce si cum. detalii legate de husa, tip aparat, tip card....alea alea. Daca tot a facut omul un gest frumos, ar fi si mai dragut daca nu v-ati apuca sa porciti topicul cu mistourile obisnuite.

Chiar Maimutico, am si uitat ca asa am facut si eu ;)

 

SPor la cautare, si sper sa gasesti proprietarul ca apoi sa ne delecteze cu pozele :D

 

Ontopic: acum, sa va vina sau nu sa credeti, eu la SMAEB mi-am pierdut organizerul cu toate actele :D noroc ca l-au recuperat colegii din Urban Riders

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am ceva ce nu-i al meu si mi-am zis ca de l-am gasit la SMAEB poate dau de "propritar" in aceeasi sectiune.

 

acum poate ca respectivu' s-a impacat cu ideea ca "bine ca nu mi-am pierdut capu" dar poate e vreun forumist si da el de mine.

 

despre ce este vorba : un aparat foto cu tot cu husa.

 

daca nu ti-ai luat deja unul nou sau daca stii pe cel care si l-a pierdut da-mi un semn.

 

daca e un topic asemanator in acest forum rog sa fiu informat ca trec si pe acolo.

 

nu e lipsa de respect fata de gazda forumului dar dupa 30 minute nu am gasit ceea ce cautam; asa ca am deschis acest nou topic.

 

"Propitaru" sunt eu :D) Si cap de guma cum sunt l-am pierdut. Recapitulez ca e prea tare : " Plec din Iasi la SMAEB, la Bucuresti, imi pierd aparatul (cap de guma), il gaseste cineva care e tot din Iasi :D))))) Prea tare. Multumesc de mii de ori lui Dragos ( Madras) . Asa am aflat si unde sa-mi duc motoreta la reparat .

Deci se poate. .. Nu mai emigrati, ca mi-e ciuda .

Editat de _danu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...