Jump to content
Sign in to follow this  
stulewa

e hai ca asta n-am crezut s-o fac...

Recommended Posts

a ora asata 3:15 noaptea un meserias se plimba prin dristor cu o toba smechera de a trezit cu siguranta juma' de cartier.

motorul e o linie destul de mare(probabil1000) destul de prost reglata ca balbaie la relanti de zici ca-i "V"

DECI ARATA-TE MESERIASULE, TE PROVOC LA O INTRECERE PE CIRCUIT, DOAR NOI DOI, CAND VREI TU!!!

HAI SA VEDEM CE MUSCHI AI!!!

PS: poti sa inviti si pipitele care te asteapta la benzinaria Mol de pe str Ranicul Valcea sa vada ce bine mergi!

Te-a trezit la 03:15 si la 03:20 te-ai gandit sa vii sa postezi pe forum! :)

a ora asata 3:15 noaptea un meserias se plimba prin dristor cu o toba smechera de a trezit cu siguranta juma' de cartier.

motorul e o linie destul de mare(probabil1000) destul de prost reglata ca balbaie la relanti de zici ca-i "V"

DECI ARATA-TE MESERIASULE, TE PROVOC LA O INTRECERE PE CIRCUIT, DOAR NOI DOI, CAND VREI TU!!!

PS: poti sa inviti si pipitele care te asteapta la benzinaria Mol de pe str Ranicul Valcea sa vada ce bine mergi!

pai de ce nu ai coborat atunci la el...atunci era momentul sa iti arati muschii...

pai de ce nu ai coborat atunci la el...

...cu facaletul :)

Te-a trezit la 03:15 si la 03:20 te-ai gandit sa vii sa postezi pe forum! :)

cre'ca senzatia n-a fost prea placuta pentru toti aia care i-a trezit paraitoarea defecta, fiecare refuleaza cum il duce capul la 2 minute dupa ce a fost trezit brusc...

altii refuleaza mergand la primarie sau pe unde mai au pile si cer sa fie interzisi motociclistii intre anumite ore... si cred ca asta nu-ti convine nici tie :bigstar:

ce dura a fost asta :)

Ce dracu toba avea ala de o auzeai la relanti din casa?

asta asa e :bigstar: :finger: ...poate statea la parter :)

Maica-mea sta pe Mihai Bravu vizavi de Romapetrolu de la intersectia cu Dudesti. Noaptea la 2 stia ca vin acasa pentru ca auzea motru' de la masina cand il turam un pic ca sa urc cu spatele o bordura in locul unde parcam. Si n-am toba sparta. Si mama sta la 8. Deci n-ai nevoie de mare smecherie de toba ca sa scoli lumea din somn daca e liniste pe strada. Sa nu mai vorbim ca eu stiu pe unu care a mers cu un Ninja de 600 o vara intreaga FARA toba. Mai exact cu ea scoasa. Si nu l-a intrebat 3 luni niciun gabor de sanatate cu toate ca atunci cand o baga in curte la firma dadea sa-mi cada LCD-ul de pe birou.

Io nu stiu ce faceti atat pe fecioarele, de parca n-ati sti cum urla pe strada utilajele unora din "colegii" nostri..."motociclisti"...

topicu asta nu are un pic de FLAME?

adica,e oarecum o instigare la "violenta"

topicu asta nu are un pic de FLAME?

adica,e oarecum o instigare la "violenta"

sa-l puscam,sa-l spanzuram,sa-l punem pe rug...multumit...? :)

un labagiu si te mai miri de ce arunca lumea cu borcane

sa-l puscam,sa-l spanzuram,sa-l punem pe rug...multumit...? :)

Mai e unul de se da noaptea pe Pallady (o fi acelasi?), omul nu stie sa schimbe a doua si mai are si niste tobe de il aud de la 4 randuri de blocuri distanta, crapa-i-ar motorul sa ii crape.

Mai e unul de se da noaptea pe Pallady (o fi acelasi?), omul nu stie sa schimbe a doua si mai are si niste tobe de il aud de la 4 randuri de blocuri distanta, crapa-i-ar motorul sa ii crape.

Sunt curios daca o sa apara la noapte pe topicul de la accidente vreo unul cu motorul crapat.

Astept la noapte pe forum ca si cutremurul de asta noapte de la OTV, adica praf :D

Ce-i mah Jumba? Cine te-a suparat tata? Iarta-i ca nu stiu ce fac! sau pandeste si tu cu vreo 2 borcane daca mai trece in stilul ala. :D

Ce-i mah Jumba? Cine te-a suparat tata? Iarta-i ca nu stiu ce fac! sau pandeste si tu cu vreo 2 borcane daca mai trece in stilul ala. :D

Roachere vezi ca inciti lumea la violenta! unde te crezi in jungla? suna frumos la 112 si lasi organele sa isi faca treaba. Ca cam asa merge treba intr-un stat de drept. Repede puneti voi mana pe borcane huliganilor!!!!huuaa!!!!

hmmmm....treaba cu 112 nu este buna...am sunat eu si mi s-a raspuns in clasicul stil politienesc: "asa...bun....si ce ziceati ca doriti..?????", asta dupa ce am vorbit vreo 5 min. Am rezolvat treaba altfel: am aflat cine era simpaticul motorist, am asteptat sa ma intalnesc cu el i i-am explicat frumos ca daca va repeta faza o sa ies sa i-o pun pe Maria, fetita mea de 2 ani, in brate sa o adoarma el (daca va mai putea). Ideea este ca omul a fost intelegator si nu a mai facut chiar atat de multa galagie.

Roachere vezi ca inciti lumea la violenta! unde te crezi in jungla? suna frumos la 112 si lasi organele sa isi faca treaba. Ca cam asa merge treba intr-un stat de drept. Repede puneti voi mana pe borcane huliganilor!!!!huuaa!!!!

Este mult mai bine sa rezolvi personal problemele decat sa lasi pe altii. Tie poate iti pasa, alora nu. Si daca la deranjat pana si pe Jumba, pai asta spune multe :D

:D Data viitoare cand mă scoală cineva din somn, îi fac repede un topic să îl fac de râs.

Este mult mai bine sa rezolvi personal problemele decat sa lasi pe altii. Tie poate iti pasa, alora nu. Si daca la deranjat pana si pe Jumba, pai asta spune multe :D

ce ma nu mai stiti de gluma ;)

Jumba vezi si tu unde tine motorul, strange niste praf de langa bordura si baga-l in loc de aditiv :D

moama, chiar scrie lumea despre taranul asta... treaba e simpla, daca recidiveaza si ma enerveaza groaznic(sunt un om nesimtit de calm, prietenii stiu...) imi aduc in pistol munitia de razboi... la paintball si sa vezi ce o sa ma dicstrez cu fraerul. sa il vad pe smecher cum nimereste strada cu viziera plina de vopsea :D

Mda, l-am auzit si eu pe tembelu ala si stau cam la 1 km distanta de Pallady, dupa blocuri .

Acuma... c-o fi unu , c-or fi mai multi ... nush, dar pe Pallady e plin de viteji d'astia care-i dau blana de-i sar pistoanele in linie dreapta si la curbe strang tare din c.u.r. si merg cu 5 km/h . :D

eh colega, praful de langa bordura actioneza lent, mai bine o mana de piulite de 5 si sa vezi distractie in cutie, o sa faca pinioanele o hora... mama mama!

eh colega, praful de langa bordura actioneza lent, mai bine o mana de piulite de 5 si sa vezi distractie in cutie, o sa faca pinioanele o hora... mama mama!

corect dar si sablaju dracu ce ii face in motor cu niscaiva praf de bucale :D ca daca bagi piulite face ca dracu si o opreste asa reisaru o sa se dea cu el la max pana o sa faca motoru la japoneza ca un ducati monster :D si compresie ca ciociolina