Sari la conținut

Evenimente


exores
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 214
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

http://forum.4tuning.ro/16-curse-accelerare-liniute/259160-11-iunie-chevrolet-dragracing-tare-cursa-accelerare-transilvania.html

 

Cel mai mare eveniment automobilistic din Transilvania are loc din nou la Satu Mare. La data de 11 iunie Aeroportul International Satu Mare gazduieste un nou Chevrolet DragRacing.

 

Demonstratii pe doua si patru roti: anul acesta, in premiera, sunt invitati "magicienii" showurilor moto din Ungaria, care vor oferi demonstratii drag-bike si prezentari de accelerare moto, nemaivazute in zona noastra pana acum.

Mergem nici nu se pune problema.Drag-urile alea fac tot,dar sper sa nu ploaie hăpt atunci incat sa nu le poata urni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

sambata are nunta razvan tudoricescu. cum de-a lungul anilor el si noi am fost la multe alte nunti ca invitati sau doar la parade, ma gandeam ca ar fi frumos sa-i intoarcem favoarea. pt mai multe detalii luati legatura cu luka sau cu mine. eu zic ca putem sa-i acompaniem la o tura de oras cu incepere din parcarea vis-a-vis de centrul de recuperare din bradet si cu finalizare(nu din aia la care va ganditi voi) la vila vlad . toata treaba va fi undeva dupa orele 14 daca bine am inteles eu! :) numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Pic și eu pe aici cu o reclamă...pentru mine. :D

Pe bd. Iuliu Maniu (București), am deschis un magazin acum ceva vreme și am băgat și partea de piese pentru moto și scutere. Lucrez cu 3 importatori de căciulă, deci sper să pot găsi cam orice ar fi nevoie.

Dacă aveți nevoie de ceva aruncați cu mail-uri pe contact@zetmag.com sau sunați-mă la 021.367.48.77 sau 0752.230.399

 

Asfalt uscat și mai puțin fierbinte :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Pic și eu pe aici cu o reclamă...pentru mine. :D

Pe bd. Iuliu Maniu (București), am deschis un magazin acum ceva vreme și am băgat și partea de piese pentru moto și scutere. Lucrez cu 3 importatori de căciulă, deci sper să pot găsi cam orice ar fi nevoie.

Dacă aveți nevoie de ceva aruncați cu mail-uri pe contact@zetmag.com sau sunați-mă la 021.367.48.77 sau 0752.230.399

 

Asfalt uscat și mai puțin fierbinte :)

Apoi tu chiar esti blonda dupa ce ai polua topicl de Cluj hop si aici on fopic ceva legat de evenimentul de la broscarie ne povesteste cineva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 months later...

- Motociclistii se aduna in fiecare an la Festivalul Cetatilor Dacice. -

 

Asa cum probabil v-ati obisnuit deja, la fel ca anii trecuti, si anul acesta, Apulum Bikers (partener in organizare) va invita pe toti cei pe doua roti la Festivalul Cetatilor Dacice, pentru a petrece ca intre bikeri. Va exista un spatiu de campare doar pt noi, mai retras, cu muzica buna si cu tot ceea ce e nevoie pt a va simti bine (fara taxa de intrare/campare). Toate astea pt a ne putea bucura impreuna de un festival unic in Romania.

https://www.facebook.com/FestivalulCetatilorDacice

Asadar, va asteptam incepand de sambata 22 iunie 2013 dupa 12:00, la Cricau.

P.S. Vom reveni cu mai multe detalii in cel mai scurt timp posibil!

261125_257629427676057_1928776341_n.jpg
Festivalul Cetatilor Dacice este un eveniment cultural-sportiv, de valorificare a patrimoniului dacic al judetului Alba.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salutari! Caut sa inchiriez o dubita pentru transport persoane 8+1 pentru data de 14 iulie 2013 de la ora 10 pana luni dimineata la aceasi ora sau dupa cum ne intelegem, cu sau fara sofer. 0742500248. va multumesc anticipat! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...