Sari la conținut

Banditmania


hot_wheel
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut,ce presiune trebuie sa aiba rotile?In carte scrie 33 respectiv 36 psi.Ce inseamna asta in bari?

 

Daca ne spui si ce motor ai poate te putem ajuta. :kiss:

 

Inseamna... 2,25 si 2,50 bari si asta inseamna ca ai B6 Kult. Bine ai venit.

Editat de Emppu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

niste placute mai... pe unde gasesc? pana acum foloseam ferodo FDB570P fata si FDB338P spate dar se pare ca nu se mai importa. nu as pune gold frein sau din astea facute pe vapor...

 

voi ce folositi?

 

 

later edit: am rezolvat cu saua :burnout: (vezi cateva posturi mai sus) rezultatul? INCREDIBIL!!! zici ca e noua (si ca forma si ca textura) si asta cu doar 150lei! vinilinul nou e si foarte aderent si sta la fel de intins ca ala original... a fost schimbata si cureaua de pe mijloc evident di acelasi rezultat, nituita la loc... timp de realizare cca.3 ore.

 

o sa pun si niste poze da sa nu uit sa-mi iau aparatul.

Editat de medevac106
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ferodo sunt gunoaie dar macar sunt ieftine. Lucas sunt mai bune insa destul de scumpe. Lucas tin cel mai putin fiindca sunt cele mai subtiri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incearca Saito organice, costa 17 euro perechea, am avut pe banditul de 600 si sunt ok. Despre cata viata au nu stiu, deoarece l-am vandut intre timp.

http://www.louis.de/_10ec62ebc6bb647805662...tnr_gr=10044261

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pt.informatii.Mie mi se pare cam mult 2.50 pe spate;cam topaie!Voi ce ziceti?

 

... mai ce sa spun... atat trebuie sa fie: 2.25 fata/2,5 spate... senzatia de "topaire" poate sa vina din mai multe locuri: un cauciuc mai tare (vechi?), un amortizor reglat prost (prea starns in pretensionare), un pilot mai slab... :burnout:

Editat de medevac106
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer ma gandesc, cred ca e folositor, apara picioruse si motor, nu?

 

Apara tot. Nu vezi cat sunt de gigantice? :burnout: Poti merge si fara casca... rollcage-urile lu aia de la raliuri sunt povesti pe langa crashbar-urile astea. :blbl:

Editat de Emppu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:angryfire: ...... alaltaieri noapte un jeg de fiinta mi-a speriat esapamentul final de pe Bandit :P , un ARROW (vezi foto), da este o ciudat ca cineva s-a bucurat de o toba dar asta reflecta jegul de societate in care traim ....... asta ma face sa sustin cu o mai mare tarie "jihadul" impotriva ciorditorilor ..... mare rugaminte mare , daca cuiva i se va oferi spre cumparare asa ceva il rog mult de tot sa imi de-a un semn, stiu ca sunt 0,00000001% sanse sa o recuperez .... dar cine stie ..... pana una alta are cineva oare o toba finala compatibila cu un GSF 650 din 2005? Va doresc sa nu aveti parte niciodata de asa ceva.

post-10682-1215622237_thumb.jpg

post-10682-1215622265_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:angryfire: ...... alaltaieri noapte un jeg de fiinta mi-a speriat esapamentul final de pe Bandit :P , un ARROW (vezi foto), da este o ciudat ca cineva s-a bucurat de o toba dar asta reflecta jegul de societate in care traim ....... asta ma face sa sustin cu o mai mare tarie "jihadul" impotriva ciorditorilor ..... mare rugaminte mare , daca cuiva i se va oferi spre cumparare asa ceva il rog mult de tot sa imi de-a un semn, stiu ca sunt 0,00000001% sanse sa o recuperez .... dar cine stie ..... pana una alta are cineva oare o toba finala compatibila cu un GSF 650 din 2005? Va doresc sa nu aveti parte niciodata de asa ceva.

Da intradevar gretos gestul,dar traim in Romania si mirarea nu mai e la moda.Succes in a prinde faptasul,dar iau in considerare sansele date de tine si m-as mira.Pacat ca si intre noi sunt javre care comit asemenea fapte.

Asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer ma gandesc, cred ca e folositor, apara picioruse si motor, nu?

Picioarele nu prea au cum sa le apere. Da' la motor te scutesc de destule milioane cheltuite si saptamini de asteptare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer ma gandesc, cred ca e folositor, apara picioruse si motor, nu?

 

 

sal vreau sa zic ca sunt cel mai nou membru de talhar cred cde pe aicea

l-am luat de vreo 3 luni de la un prieten adus din italia am mers putin cu el dar nu mult :angryfire:

nu am categoria asta pe permis,asta imi maai lipsea a venit momentul sa o fac si pe astasa imi scrieti si mie cum sa pun si io cateva poz

mersi si asfalt uscat alll :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...