Sari la conținut

Banditmania


hot_wheel
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Merci Macke, dar eu am nevoie de ceva urgent. Azi, maine.

 

BGH, verifica te rog:

 

AICI

 

AICI

 

AICI

 

MyMoto Cotroceni

 

Daca tot aveai nevoie urgent, in 5 minute pe google gaseai.

Deasemenea, din linkurile care le-am pus, e posibil sa gasesti in stoc cablu de ambreiaj, trebuie doar sa dai un telefon. Succesuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci, damage assesment, am nevoie de:

un capac de baie de ulei coverstarter-gear_big1135126E01-01_b7fa.jpg

 

si un stop spate ( poate pe leduri ? ). Asta daca aveti prin bucuresti.

 

Capacul e urgent.. hai fie , nu urgent ci doar rapid... poate nu rapid dar azi maine daca fac rost de el ar fi genial. :bow:

 

Si pentru codita, daca stiti pe undeva unde ar putea sa-mi refaca fundulet-ul tot prin bucuresti. pretty please. :bow:

 

Dau o bere un mic si o slana. ;)

 

Si desenasem neste crashbaruri, ceva ca sa-l faca putin ma agresiv pe care doream sa le fac la primavara, de aceea nu le-am luat pana acum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Capacul nu se gaseste foarte usor, intrucat e pricipala belea care se intalmpla la cazaturi pe dreapta ;) Oricum, incearca chiar si la dezmembrari, am mai vazut piese :bow:.

 

Pe ebay preturile variaza de pe la 30 lire pana la...doamne ajuta :bow:

 

PS: ce model ai de bandit? 95-96? Sa caut sa vedem ce gasesc pe leduri :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai m-a contactat bandit_mik si are capac stanga ;) .

 

 

Si mi-a zis ca are si codita + stop. Nu cred ca o sa mearga codita, dar sa vedem. 95-96 . Eu o sa vreau sa o dau la lipit fibra nu o codita noua ca parca e prea de tot.

 

Modelul e 95 -96 dap.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci, damage assesment, am nevoie de:

si un stop spate ( poate pe leduri ? ). Asta daca aveti prin bucuresti.

Capacul e urgent.. hai fie , nu urgent ci doar rapid... poate nu rapid dar azi maine daca fac rost de el ar fi genial. :bow:

Si pentru codita, daca stiti pe undeva unde ar putea sa-mi refaca fundulet-ul tot prin bucuresti. pretty please. ;)

becuri cu led-uri am eu in caz ca nu-ti gasesti stop complet pe led-uri :bow: (daca te intereseaza arunca un ochi pe link-ul din semnatura) iar pt codita pune si tu o poza sa vad cat e de rau ...poate te sfatuiesc cu niste fibra de sticla....

Editat de KMIHAI
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mihaita, ma gandesc daca la becurile alea pe led pe care le ai, sa le pot adapta eu ca sa-mi fac un fel de becuri suplimentare.

Ce putere au ?

habar nu am .le-am avut puse in stop-ul clasic in locul becurilor cu filament. sunt cu doua intensitati

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intrebare (in special pt. Emppu): daca imi pun bascula si roata de B12 ce tre' sa-i mai schimb?

 

Nu mai stiu daca trebe si amortizor de B12 obligatoriu pt ca io am avut amortizor de 12 inainte de bascula si janta de B12. Iti trebe si distantierele de la janta de B12, suportul de pinion si tija etrier.

 

;)

eu pun furca de b12 si tu pui bascula

 

Iti trebe mult mai mult decat furca. Adica janta su discuri, ax, etriere si aripa de B12.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti ...am si eu o intrebare ....nu am gasit far ...defpat am gasit dar nu le pretu care imi convine ...si m-am hotarat sa iau unu nou ....intrebarea e urmatoarea ...faru de GS500 e la fel k cel de bandit ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti ...am si eu o intrebare ....nu am gasit far ...defpat am gasit dar nu le pretu care imi convine ...si m-am hotarat sa iau unu nou ....intrebarea e urmatoarea ...faru de GS500 e la fel k cel de bandit ?

 

Io stiu ca da.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...