Sari la conținut

Banditmania


hot_wheel
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Va salut,

 

Saptamana trecuta am vandut Banditul ( GSF 600 S din 2001 ) pentru a putea trece la next level si anume un Bandit S dupa anul 2008. Am avut o ocazie dar din pacate altul s-a miscat mai repede :-L

Asa ca daca cineva vrea sa vanda mobra ( normal, sa fie ok ) sunt pregatit din toate punctele de vedere.

Bafta si hai cu primavara!!!

http://olx.ro/oferta/suzuki-bandit-ID24TDT.html#35e4a336dc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut, din pacate nu am apucat '' sa ma laud '' cu noul meu bandit :alcy: . post-50304-0-78056700-1427720447_thumb.jpg

post-50304-0-08742900-1427720469_thumb.jpg

Este din 2007 ( OCT ), injectie si are in jur de 30000km la bord. Foarte ingrijita mobra de fostul proprietar ( primul proprietar ). A venit la pachet cu crashbar si topcase.

Timpul nu mi-a permis sa ma bucur de ea prea mult pana acum dar am simtit diferente majore intre Fab 2007 si Fab 2001.

Cu respect !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sautari tuturor,

 

Tocmai ce mi-am luat un Bandit din 2001 si as avea nevoie de crasgbar-uri tinand cont ca sunt incepator.

Daca stie careva de unde le pot lua la un pret acceptabil, ca pe net sunt destul de piperate preturile.

Modelul exact e gsf600.

 

Multumesc si asfalt uscat tuturor va doresc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

întrebare:

de unde pot comanda niște piese de Bandit online mai ieftin (și sigur)? a cedat definitiv senzorul de poziție de treaptă de viteză... nu stiu codul...

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt cam scumpe? Ma gandesc ca oricum spatele nu prea e de baza.bine si mai ieftine sunt undeva la 90..dif e prea mica ca sa nu aleg brembo alea pana la urma. Ms de raspuns rocker.dar daca ma duc direct într-un magazim de piese auto nu as gasi?ma gansesc ca ala baga toate datele acolo, serie

.model. an. Etc. Habar am. Zic si eu. Intreb

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sautari tuturor,

 

Tocmai ce mi-am luat un Bandit din 2001 si as avea nevoie de crasgbar-uri tinand cont ca sunt incepator.

Daca stie careva de unde le pot lua la un pret acceptabil, ca pe net sunt destul de piperate preturile.

Modelul exact e gsf600.

 

Multumesc si asfalt uscat tuturor va doresc.

» Post actualizat in 07 Apr 2015 08:13

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Am o problema la bandit... Pe circuitul de racire la iesirea sau intrarea in chiuloasa e un stut gros metalic.... Ei bine piesa aceasta la mine e ruginita bine. Problema e ca nu pare sa aiba filet ci mai degraba cred ca e sertizat. Cine are o idee cum as putea sa inlocuiesc asa ceva asa ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare. azi iar am ramas fara gaz. vreau sa stiu voi treceti pe rezerva din mers?sau trageti pe dreapta.opriti motoru.treceti pe res si va continuati drumu?voi cum faceti sa nu mai ramaneti pe res?a si am incercat sa umplu rezervoru..dar merge greu.ia greu benzina de la 10 litri in sus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...