Sari la conținut

Forumul Clubului REBELS OF DANUBE TULCEA


Postări Recomandate

N-ai evitat tu, ghertoiule, ca tu nu stii sa iei nici un viraj normal. Am evitat eu, ca nu stiam ca erai tu...

 

 

Oligofrenule ....nu mai faci diferenta intre dum drept si un viraj ....? mai ales ca in dreapta mea erau masini parcate ....

 

 

MAcar ai admis ca erai pe contrasens...

 

 

IN rest Sanatate ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 71
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Opaaa domnul stanescu a prins glas dinou bravo domnule hai ca poti mai mult.

Da ce s a intamplat cu limbajul ,,elevat '' folosit pe wild-motors nu te tine aici ce pacat chiar vroiam sa mai vad ce ti mai debiteaza creerasul ala mic al tau.

Hai te rog hai ca poti sa vada si lumea cine esti cu adevarat!!!! :angry: :blink:

post-45620-1241782796_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt
bai fuckere' esti nebun?vrei sa-l infurii.? :blink:

 

ai grija ca iar scrie ceva de suflet.... :angry: domnu membru AMR...

 

felix,stim ca esti mare...dar pe cat de mare esti pe atat de prost esti,coleg cu ghertzoiul...

ce vrei de fapt,sa lovesti in amr,ce tot freci menta cu amr-ul,esti nebun?de ce amesteci lucrurile,uitasem,esti prost si nu intelegi...se explica!

lasa-i omule pe aia de la amr sa se planga de mine si dupa aceea vino si tu cu plansetele tale de fatalau mare ce esti!

pe retardatii aia nu-i bag in seama,fuckeru,ares si alti pacalici dar erau ceva pretentii la tine,degeaba!

eu sint convins ca voi sinteti actorii pricipali din bancul cu ursul si va place sa sugeti p..a!

mult succes la supt,va place rau!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mama...,ce-mi place topicul asta...,,Tulcea, Rebelii si forumurile...", parca , dupa titlu, se refera la:

Tulcea = locatie

Rebelii = oare la cine se refera :angry:

Forumurile. Aici se face referire la toate.

Si-mi mai place un lucru macar aici, pe acest forum ca nu e cu acces limitat. Daca si viitorul forum, http//www.rebels-of-danube.ro

va fi tot cu acces limitat...atunci limitati sunt cei care vor sa-l faca limitat. DIXIT!

CONSTITUTIA ROMANIEI

Art.30, Al.1

LIBERTATEA DE EXPRIMARE A GANDURILOR, A OPINIILOR SAU CREDINTELOR DE ORICE FEL, PRIN VIU GRAI, PRIN SCRIS, PRIN

IMAGINI, PRIN SUNETE SAU PRIN MIJLOACE DE COMUNICARE IN PUBLIC, SUNT INVIOLABILE.

Al.2

CENZURA DE ORICE FEL ESTE INTERZISA.

 

Aviz... AMATORILOR

 

Sa dea Domnul sa iasa un forum bun si daca accesul nu-mi va fi limitat, voi printre primii care ma voi loga.

Bafta... si aveti grije... prima nastere-i grea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

felix,stim ca esti mare...dar pe cat de mare esti pe atat de prost esti,coleg cu ghertzoiul...

ce vrei de fapt,sa lovesti in amr,ce tot freci menta cu amr-ul,esti nebun?de ce amesteci lucrurile,uitasem,esti prost si nu intelegi...se explica!

lasa-i omule pe aia de la amr sa se planga de mine si dupa aceea vino si tu cu plansetele tale de fatalau mare ce esti!

pe retardatii aia nu-i bag in seama,fuckeru,ares si alti pacalici dar erau ceva pretentii la tine,degeaba!

eu sint convins ca voi sinteti actorii pricipali din bancul cu ursul si va place sa sugeti p..a!

mult succes la supt,va place rau!

 

 

 

bai zeule ..sa stii, m-ai pus pe ganduri...acum imi dau seama ca cea mai mare prostie pe care am facut-o a fost sa te cunosc , si sa cred ca esti un motociclist..da m-am inselat

chiar esti idiot..sunt curios cum te suporta prietenii si cunostintele...care le mai ai, oare se gandesc : bai daca imi fac un club oare prietenul meu stanescu o sa zica la fel si de mine?

da... ar trebui sa plateasca taxa de protectie zeului...

iti doresc sa te insanatosesti, daca mai poti..si nu o sa iti raspund cu aceleasi cuvinte..pentru ca tu esti un DESTEPT..bravooo

iar eu ma gandesc daca tot sunt prost in comparatie cu cine, doar nu cu tine nu?

 

cu ce te ocupi ca am uitat?

 

aaaa da cu nimic, doar un forumist cu idei de motociclist...

hai , domnu membru AMR...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo d le stanescu vezi ca poti de data asta nu mai dezamagit tineo tot asa.

Hai ca deja incep sa ma amuz. Vad ca ti ai dat drumu la gura aia spurcata bravo bravo bravo!!!!!! :angry: :blink: ;) :D

post-45620-1241851239.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Vizitator rock46hunt
bai zeule ..sa stii, m-ai pus pe ganduri...acum imi dau seama ca cea mai mare prostie pe care am facut-o a fost sa te cunosc , si sa cred ca esti un motociclist..da m-am inselat

chiar esti idiot..sunt curios cum te suporta prietenii si cunostintele...care le mai ai, oare se gandesc : bai daca imi fac un club oare prietenul meu stanescu o sa zica la fel si de mine?

da... ar trebui sa plateasca taxa de protectie zeului...

iti doresc sa te insanatosesti, daca mai poti..si nu o sa iti raspund cu aceleasi cuvinte..pentru ca tu esti un DESTEPT..bravooo

iar eu ma gandesc daca tot sunt prost in comparatie cu cine, doar nu cu tine nu?

 

cu ce te ocupi ca am uitat?

 

aaaa da cu nimic, doar un forumist cu idei de motociclist...

hai , domnu membru AMR...

 

 

bai felix...ce tare esti...acum am citit si eu ce raspuns ai dat tu!...tare...sa stii ca ai facut o mare prostie ca mai cunoscut,ai sa regreti toata viata asta a ta de motociclist parat ce esti...observ ca ai o experienta vasta in a cumpara jafuri,cica investesti...in ce,in prostie?

apropos,ar trebui sa-ti spun STARNESCU MARIANA de acum in colo,numai ea se interesa cum ma suporta prietenii...ce jalnic...nici macar un nume de barbat nu ai fost in stare sa pui...probabil esti femeie.

si bate campii in continuare cu AMR-ul poate se sesizeaza cineva si te aresteaza...ca tot se poarta acum plangerile la politie...fatalai... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Vizitator rock46hunt

O noua schimbare in peisaj...REBELS of DANUBE Tulcea No.1 Riders Club

FORUMUL CLUBULUI MOTOCICLISTILOR DIN TULCEA...

ce tare este formulata denumirea...nu mai este nici privat,nici cu acces limitat,este; FORUMUL CLUBULUI MOTOCICLISTILOR DIN TULCEA...

ma da ce aveti,va este rusine sa spuneti al carui club este forumul...ca mai sint o multime de motociclisti in tulcea, care nu sint membrii in club si nici pe forumul vostru...

de fapt ce sa ceri de la mincinosi! :cheers:

 

 

http://danube-rebels.myforum.ro/index.php

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este forumu nu este forumu ...este sau nu este ......vesnica poveste

 

 

PLM ...fac si club de veverite daca asa imi dicteaza miezu de sub coaja... PROBLEMA TA ...?? NU CRED ... cate pagini o sa umplii cu nemultumirile creierului tau... crezi ca plange careva ..ITS A FUCKING FREE COUNTRY ..... jeeeeeet.

 

MAINE LA ORA 11 - PRESELECTIE CLUB VEVERITE MINERI :cheers:)))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt
Este forumu nu este forumu ...este sau nu este ......vesnica poveste

 

 

PLM ...fac si club de veverite daca asa imi dicteaza miezu de sub coaja... PROBLEMA TA ...?? NU CRED ... cate pagini o sa umplii cu nemultumirile creierului tau... crezi ca plange careva ..ITS A FUCKING FREE COUNTRY ..... jeeeeeet.

 

MAINE LA ORA 11 - PRESELECTIE CLUB VEVERITE MINERI :rolleyes:)))))))

 

da, nu stiu de plangi?

ce ti-am facut?

vii maine la 11,mergem impreuna?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt

Pina la aceasta ora si-au anuntat prezenta doar 2 veverite (soareci)...se alinta singuri...veverite...tot rozatoare sint:

rocket si carioca...

Domnilor rozatori,cum vreti voi,soareci sau veverite,serpii va asteapta in vama pe nisip...luam temperatura ptr a digera mai usor prada. :rolleyes: asta in cazul in care nu va permiteti sa mergem in tandem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

http://danube-rebels.myforum.ro/viewtopic.php?t=484

 

In fiecare saptamana,Vinerea ora 19.00 la "La Rosa"ne intalnim motociclistii din Tulcea la un suc,cafea pentru o barfa,una alta.Nu este o obligatie ,este o ocazie de a ne mai cunoaste intre noi si a mai purta diverse discutii.

...Este bine venita toata lumea ! :cheers: :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Deci, ca sa inteleg bine...daca din club s-au retras doi (din cei trei actionari/ fondatori? ), IAR IN CLUB NU AU MAI RAMAAS DECAT MEMBRE ;) ,SI

PROASPECTI :bow: , VREO DOUA ( BINENTELES CA MEMBRII SI PROSPECTII SUNT LA GRAMADA), DACA PREIAU EU (TAMPIT SA FIU) CELE 2 TREIMI

POT S-AL CHEM PE ACTUALUL PRESEDINTE SI SA-L PUN SA-MI SPUNA ,,RESPECT" SI S-AL OBLIG SA FACA CEEA CE NOUA NU NE-A PLACUT

NICIODATA? :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci, ca sa inteleg bine...daca din club s-au retras doi (din cei trei actionari/ fondatori? ), IAR IN CLUB NU AU MAI RAMAAS DECAT MEMBRE ;) ,SI

PROASPECTI :bow: , VREO DOUA ( BINENTELES CA MEMBRII SI PROSPECTII SUNT LA GRAMADA), DACA PREIAU EU (TAMPIT SA FIU) CELE 2 TREIMI

POT S-AL CHEM PE ACTUALUL PRESEDINTE SI SA-L PUN SA-MI SPUNA ,,RESPECT" SI S-AL OBLIG SA FACA CEEA CE NOUA NU NE-A PLACUT

NICIODATA? :bow:

 

 

Papas , tie no sa-ti las niciodata actele clubului ,pur si simplu n ai sti ce sa faci cu ele ,de aia pleaca la stanescu , cat despre membre poti fi confundat oricand cu una .Pe actualul presedinte (eu am avut timp sa compar ...e mai scolit si mai inteligent ca tine nu vad cum ai reusii sa il obligi la ceva , iar te ai trezit din bautura si ai uitat cine esti ,chiar repetand Arnold , Arnold schimbarea nu se intampla.!!!!

 

 

Hai RESPECT si sapun.

Mesaj completat

marius stanescu: cu bancul

marius stanescu:

marius stanescu: bun

Iancu DAN: a fost tare ala

Iancu DAN: :ok:

Iancu DAN: plm...

Iancu DAN: feriti ca vine bufalobil

Iancu DAN: in schimb ti l am lucrat pe papas

marius stanescu: am vazut

marius stanescu: lasa-l ma sa se bucure si el...

Iancu DAN: lasal sa nu

marius stanescu: ca este spre sfirsit

Iancu DAN: mda

Iancu DAN: :(

Iancu DAN: asta cam asa e

marius stanescu: da

Iancu DAN: ...o sa incerc sa l scutesc de chin...

marius stanescu: se vede

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

actiunile n-o sa le dai la nimeni din gherila baietel...pt ca nu e nimeni interesat..ba mai mult o sa-ti iei niste actiuni de la noi..in gura !! nu ai profil pt gherila ! si asta o zice si starnescu chiar daca el nu poate posta aici... cu alte cuvinte JET ...ca s-a intelegi mai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai doua posibilitati: ori CA CA SE i le dai actualului PRESDINTE, ori CA CA SE sa ti le bagi undeva ( nu spund unde gaura foarte importanta si folositaaaa),

oricum daca mai ai o problema cu mine... contacteaza-ma.

SA AY O NARA :kiss:

Mesaj completat

 

 

FIINDU-MI GURA A DRAQULUI, IAR AM SA IAU WARN CA DE ... MODERATORUL ESTE VAR PRIMAR CU RUDELE MIRESEI SI ... ASTA E... CE NU STIAM

''JE" STIAU CEILALTI... PRIMEAM TELEFOANE SAU MESS-URI SI MI SE SPUNEA CA DE MAINE NU MAI APARI ACOLO ( PE MOTOCICLISM.RO) SI AM

LUAT WARN, A DOUA ZI... ORICUM , MIHAE ESTI BINEVENIT ORICAND LA TULCEA, NOI NU SUNTEM SUPARACIOSI SI S-AR PUTEA SA-TI PLACA

NU CRED CA TE-AR DERANJA SA MERGI PRINTRE NISTE OAMENI (in primul rand) SARITI DE 50 DE ANI CARE AU MAI TINUT SPIRITUL MERSULUI

PE DOUA ROTI IN TULCEA.

 

ALL THE BEST!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

http://danube-rebels.myforum.ro/viewtopic.php?t=484

 

In fiecare saptamana,Vinerea ora 19.00 la "La Rosa"ne intalnim motociclistii din Tulcea la un suc,cafea pentru o barfa,una alta.Nu este o obligatie ,este o ocazie de a ne mai cunoaste intre noi si a mai purta diverse discutii.

...Este bine venita toata lumea ! :) :crack:

Editat de Lucian Cezar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

S-a dus asociatia rebelilor si au ramas "fratii brothers". Actele...stiti voi mai bine ce-ati facut cu ele. Inteligenta miscare, n-am ce spune.

 

Acum s-a dus si marele forum cu acces limitat, care ne inspira pe toti.

 

Cred ca e cazul sa cugetati profund (daca nu va ia durerea de cap) la ce s-a intimplat, si mai ales DE CE si din cauza cui s-a intimplat. Si sa faceti ceva.

 

Oricum, presimt ca iar o s-o dati in bara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a dus asociatia rebelilor si au ramas "fratii brothers". Actele...stiti voi mai bine ce-ati facut cu ele. Inteligenta miscare, n-am ce spune.

 

Acum s-a dus si marele forum cu acces limitat, care ne inspira pe toti.

 

Cred ca e cazul sa cugetati profund (daca nu va ia durerea de cap) la ce s-a intimplat, si mai ales DE CE si din cauza cui s-a intimplat. Si sa faceti ceva.

 

Oricum, presimt ca iar o s-o dati in bara.

 

 

Mititelule ai prevestit tu multe ....dar mai important ca nu s a treminat ..... uite ce fac Brozerani!!!

 

sa mi bag "pla" daca am crezut ca o vad si pe asta

 

http://brotherhood-tulcea.forumgratuit.ro/forum.htm

Editat de rocket1982
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai ,voi nu sunteti normali la cap ,visati numai conspiratii ,comploturi si ce sa le mai facem lu aia .DA. am sters forumul nostru ,deoarece ne-am saturat de toate cacaturile pe care le inventati ,suntem tot aceeasi cu sau fara acte ,cu sau fara forum .Acte si forum se pot face oricand ,dar ni s-a facut sila de cata rautate poate exista in randul unora care si-au facut un scop in viata in a ne desfiinta .Mai presus de toate sunt familiile noastre , iar din punct de vedere motociclistic ,vom face aceleasi lucruri si chiar mai multe ca si pana acum ,cu sau fara acte si forum .Incercati sa va vedeti de vietile voastre ,nu ne mai bagati pe gat toate ineptiile voastre ,gen acest forum creat de iancu sau stiu eu cine ,si pe care am fost logati abuziv eu si Felix .Cand ne vom face un alt forum fi-ti siguri ca veti afla primii ,pana atunci traiti-va viata frumos .

Iancule ( rochet ) ,nu iti ajunge ca din cauza ta s-a destramat clubul si am sters forumul ,ce mai vrei ? Suntem noi toleranti si pacifisti ,dar pana la un anumit punct .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...