Sari la conținut

Forumul Clubului REBELS OF DANUBE TULCEA


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 71
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cristi ,nu stiu cat de bine ne cunosti tu pe pe fiecare in parte ,pe unii chiar deloc ,pot spune sigur ,dar atata timp cat ti-ai permis sa ne jignesti in atatea randuri fara sa ne cunosti ,si mai ales sa fii jignit din partea noastra ,spune multe despre tine .Daca tot am intrat aici ,eu unul ,am o singura intrebare catre tine ,la care astept un raspuns sincer : am avut ceva de impartit intr-o viata anterioara ,am avut ceva cu femeia ta si nu stiu eu ,ti-am furat butelia ;de unde atata adversitate la adresa mea ?

Va las in continuare sa va distrati , nu va mai deranjez .

LA MULTI ANI !

Editat de amatoru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai ,voi nu sunteti normali la cap ,visati numai conspiratii ,comploturi si ce sa le mai facem lu aia .DA. am sters forumul nostru ,deoarece ne-am saturat de toate cacaturile pe care le inventati ,suntem tot aceeasi cu sau fara acte ,cu sau fara forum .Acte si forum se pot face oricand ,dar ni s-a facut sila de cata rautate poate exista in randul unora care si-au facut un scop in viata in a ne desfiinta .Mai presus de toate sunt familiile noastre , iar din punct de vedere motociclistic ,vom face aceleasi lucruri si chiar mai multe ca si pana acum ,cu sau fara acte si forum .Incercati sa va vedeti de vietile voastre ,nu ne mai bagati pe gat toate ineptiile voastre ,gen acest forum creat de iancu sau stiu eu cine ,si pe care am fost logati abuziv eu si Felix .Cand ne vom face un alt forum fi-ti siguri ca veti afla primii ,pana atunci traiti-va viata frumos .

Iancule ( rochet ) ,nu iti ajunge ca din cauza ta s-a destramat clubul si am sters forumul ,ce mai vrei ? Suntem noi toleranti si pacifisti ,dar pana la un anumit punct .

 

 

Ma nesimtitule 1) nu era forumul vostru !!! 2) nu era denumirea voastra 3) singurul lucru bun pe care l ai facut a fost ca ai sters forumul , nu iti justifica incapacitatea de a crea ceva sau a conduce pe ceea ce crezi TU ca sa intamplat .. Frumos era sa va faceti de la 0 voi ceva al vostru cand am plecat eu si titi ...dar nu ati fost capabili , e ca in povestea aia cu banu muncit ..cand muncesti tu sari si in foc dupa ban , cand nu e al tau il stergi... il pierzi il arunci ...

 

De vina esti tu si honda pentru ce sa intamplat si altii care te au sustinut ,incapabili ca si tine sa vada un rod al muncii lor nu sa fure .... munca altuia ca pana in final sa o transforme in episoadele elodia de pe OTV

Faptul ca v am ars pe forumul wild - v am ars pe mizeria pe care ati propagato cu tepe (de bani) cu pupicurismul si nesimtirea de care sunteti capabili sa injurati de parinti si multe altele ...

 

ai primit un Eject ... uite l si pe al 2 lea

 

... si 2 am primit azi pe messenger acest link ..nu e facut de mine ...si exista 2 posibilitati ori voi ori stanescu !!! ma vezi ca ma agit ? eu iti recomand pentru a 2=a oara in aceasta luna sa incetezi cu amenintarile voalate sau cele de la usa casei mele. pana nu incep sa vin si eu unde stai stai tu si sa fac spume ... sa vezi cum e!!!

 

 

Ps: Mititelu pare sa fie un candidat bun pt club ... eu va urez succes .

 

uite si numele de messenger PoidaSilvian@yahoo.com

Editat de rocket1982
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cristi ,nu stiu cat de bine ne cunosti tu pe pe fiecare in parte ,pe unii chiar deloc ,pot spune sigur ,dar atata timp cat ti-ai permis sa ne jignesti in atatea randuri fara sa ne cunosti ,si mai ales sa fii jignit din partea noastra ,spune multe despre tine .Daca tot am intrat aici ,eu unul ,am o singura intrebare catre tine ,la care astept un raspuns sincer : am avut ceva de impartit intr-o viata anterioara ,am avut ceva cu femeia ta si nu stiu eu ,ti-am furat butelia ;de unde atata adversitate la adresa mea ?

Va las in continuare sa va distrati , nu va mai deranjez .

LA MULTI ANI !

 

 

In primul rind, voi m-ati jignit primii (si am fost surprins foarte neplacut de chestia asta), eu doar v-am atras atentia asupra unei singure persoane. Trebuie sa revin asupra postarii ? Cred ca e foarte clar. Oricum, uite ce frumos am scris la vremea respectiva, si nu e cazul sa-mi aduc aminte ce raspunsuri am primit... /index.php?...t&p=1608940

 

In al doilea rind, esti paranoic, asa cum ai fost tot timpul de cind te-au facut presedinte, referitor la adversitatea mea fata de tine. Singurul lucru pe care voi nu l-ati inteles si nu-l intelegeti este ca nu reprezentati pe NIMENI, si cu atit mai mult fara acordul nostru. Vreti club, OK, vi-l faceti si va jucati intre voi. Dar nu vorbiti in numele altora.

 

In al treilea rind, ma bucur de tot ce s-a intimplat, s-a vazut cine pe cine respecta si cine sint prietenii dar mai ales dusmanii.

 

PS Apropo de povestea cu Craciunul...de ce nu faceai circul ala si inainte sa fii motociclist sau inainte sa-ti faci club ? Iti spun eu de ce: se cheama ipocrizie si sete de imagine. N-are nimic de-a face cu niste amariti de copii, care oricum n-au nevoie sa li se aduca aminte ca sint singuri si viata e nedreapta.

Editat de cristi-mic
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

WAAAU TREBUIA SA MI FAC NISTE FLORICELE DE PORUMB SI SA VA URMARESC..E O INTREAGA ,,PRELEGERE'' AICI

 

MA MIR CA NU S A PLICTISIT ADMINUL DE VOI SI DE CIRCUL ASATA AL VOSTRU PANA ACU DE NU V A DAT JET LA TOTI...

 

SUNTETI PENIBILI FRATILOR SI SINCER I MI PARE RAU CA V AM CUNOSCUT PE UNII DINTRE VOI..

 

NISTE TATE LA PIATA SAU POATE MAI RAU!!!!

 

 

HAI SARBATORI FERICITE LA MULTI ANI SI BAGATIVA MINTILE IN CAP!!!!

post-45620-1262070873.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai ,voi nu sunteti normali la cap ,visati numai conspiratii ,comploturi si ce sa le mai facem lu aia .DA. am sters forumul nostru ,deoarece ne-am saturat de toate cacaturile pe care le inventati ,suntem tot aceeasi cu sau fara acte ,cu sau fara forum .Acte si forum se pot face oricand ,dar ni s-a facut sila de cata rautate poate exista in randul unora care si-au facut un scop in viata in a ne desfiinta .Mai presus de toate sunt familiile noastre , iar din punct de vedere motociclistic ,vom face aceleasi lucruri si chiar mai multe ca si pana acum ,cu sau fara acte si forum .Incercati sa va vedeti de vietile voastre ,nu ne mai bagati pe gat toate ineptiile voastre ,gen acest forum creat de iancu sau stiu eu cine ,si pe care am fost logati abuziv eu si Felix .Cand ne vom face un alt forum fi-ti siguri ca veti afla primii ,pana atunci traiti-va viata frumos .

Iancule ( rochet ) ,nu iti ajunge ca din cauza ta s-a destramat clubul si am sters forumul ,ce mai vrei ? Suntem noi toleranti si pacifisti ,dar pana la un anumit punct .

si punctul ala care e?..pacea?? eu unul as fi de acord !...aaa ..si cand mai ai chef de plimbari poti sa ma suni si pe mine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://brotherhood-tulcea.forumgratuit.ro/forum.htm

 

:love: :) : BAI MA CAC PE MINE DE RAS CAND VAD CE INVENTIE DE FORUM AU FACUT SI ASTIA...

 

BAI NU E NORMAL BAIATUL ASTA DE STANESCU ZIC..KIAR ARE NEVOIE DE CONSILIERE DE SPECIALITATE....

 

NARE NICI O VINA SARACUL E BOLNAV RAU CU CAPUL..... :drink: :) :D

post-45620-1262155925.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in primul rand NU M-AM LOGAT PE ACEL FORUM INFECT ca si cel care l-a facut, iar in al doilea rand cei doi care se plictisesc (unul in garaj si celalalt la morga ) sunteti obsedati tare si aveti ceva timp sa concepeti asa ceva , sa intrebati singuri si apoi sa va raspundeti tot voi..cata imaginatie!! despre acea ridicare in slavii , cred ca visezi.. orcine ma intreaba de acel service o sa il indrum prieteneste IN ALTA PARTE, in nici un caz la tine

eu zic sa scrieti un roman ceva..apropo daca tot va intrebati si va raspunde-ti si va ganditi atat la noi inseamna ca v-am marcat rau..naspa

hai spor la telenovele si daca vreti un autograf va astept pe amandoi la Rosa dupa sarbatori ..

 

ps: nu am avut timp sa citesc tot ce ati labarit pe acel forum si nici nu voi avea..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Brotherhood Tulcea

 

Forumul motociclistilor din Tulcea

 

Re: NU SINT DE ACORD!!!

 

ARES Astazi la 9:08 am

 

Lam atacat pe Stanescu pe motociclism sper sa nu se supere am glumit /index.php?...p;#entry2246897 am vrut sa creez o diversiune.

Mesaj completat

Brotherhood Tulcea

 

Forumul motociclistilor din Tulcea

 

Re: NU SINT DE ACORD!!!

 

ARES Astazi la 9:08 am

 

Lam atacat pe Stanescu pe motociclism sper sa nu se supere am glumit /index.php?...p;#entry2246897 am vrut sa creez o diversiune.

era sa uit link-ul http://brotherhood-tulcea.forumgratuit.ro/...acord-t5.htm#38

Editat de papas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DOAAAMNE FERESTE !!! OOOAAAUUU !!! SA CONCEPI UN FORUM ,SA LOGHEZI ABUZIV MAI MULTI OAMENI FOLOSINDU-LE NUMELE SI POZELE DE PE ALTE FORUMURI ,SA INVENTEZI DIALOGURI INTRE ACELE PERSOANE PRIN CARE SA IESI TU IN PRIM PLAN , OOOAAAUUU !!!Ca o completare ,nimeni din cei " INSCRISI " pe acea facatura de forum nu a facut-o si in realitate ( poate in afara de rochet ),am fost "INSCRISI" abuziv de roch46hunt ,alias stanescu ,alias multiple alte logari ,alias multiple personalitati .Acest individ este bun drept studiu de caz la psihiatrie ,nu inteleg cum din cei cativa care-l inconjoara nu au observat lucrul asta si-i dau gir ,s-au poate sunt la fel .

PS -de pe id-ul lui papas tot el mai scrie .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DOAAAMNE FERESTE !!! OOOAAAUUU !!! SA CONCEPI UN FORUM ,SA LOGHEZI ABUZIV MAI MULTI OAMENI FOLOSINDU-LE NUMELE SI POZELE DE PE ALTE FORUMURI ,SA INVENTEZI DIALOGURI INTRE ACELE PERSOANE PRIN CARE SA IESI TU IN PRIM PLAN , OOOAAAUUU !!!Ca o completare ,nimeni din cei " INSCRISI " pe acea facatura de forum nu a facut-o si in realitate ( poate in afara de rochet ),am fost "INSCRISI" abuziv de roch46hunt ,alias stanescu ,alias multiple alte logari ,alias multiple personalitati .Acest individ este bun drept studiu de caz la psihiatrie ,nu inteleg cum din cei cativa care-l inconjoara nu au observat lucrul asta si-i dau gir ,s-au poate sunt la fel .

PS -de pe id-ul lui papas tot el mai scrie .

dar noi stim ca el este nebun...voi abia acum aflati...ba mai mult figureaza pe listele medicilor psihiatrici da cand a aparul fenomenul "forum, club,presedinte ",etc ,..saracul era asa bun baiat inainte, ba mai mult ,el considera ca din cauza asta a inebunit, iar eu il bat cu palma pe umar si-i zic asa e..asa e daragul meu hannibal...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dorinta mea stiti care este..?? sa stau la masa cu poida sau cu felix si sa bem ceva...orice...si sa-i zic : bai poida de cand plm, te mananca pe tine s-o arzi tu fratii cu cluburi cu etc..? si el za zica:dar de cand te fte grija de mine mai tapule?...si apoi sa mai ciocnim un paharel...ma intelegeti..?? si nu sunt singurul care vrea treaba asta..se stie!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DOAAAMNE FERESTE !!! OOOAAAUUU !!! SA CONCEPI UN FORUM ,SA LOGHEZI ABUZIV MAI MULTI OAMENI FOLOSINDU-LE NUMELE SI POZELE DE PE ALTE FORUMURI ,SA INVENTEZI DIALOGURI INTRE ACELE PERSOANE PRIN CARE SA IESI TU IN PRIM PLAN , OOOAAAUUU !!!Ca o completare ,nimeni din cei " INSCRISI " pe acea facatura de forum nu a facut-o si in realitate ( poate in afara de rochet ),am fost "INSCRISI" abuziv de roch46hunt ,alias stanescu ,alias multiple alte logari ,alias multiple personalitati .Acest individ este bun drept studiu de caz la psihiatrie ,nu inteleg cum din cei cativa care-l inconjoara nu au observat lucrul asta si-i dau gir ,s-au poate sunt la fel .

PS -de pe id-ul lui papas tot el mai scrie .

 

Ce perspicac esti te a dus mintea exact cat te a dus si inainte ,afla dragoa amatorule ca la logica stai prost ,dupa cum ti am spus si la poarta eu unul am cuvant ,si n u ti ai vazut demisia publicata pe forum , iar daca am zis ca ma declar multumit ca s a inchis forumul si am zis gata , n ai mai vazut scris nimic de la mine desi Material se gaseste cu fiecare postare a ta sau sms de la 0751129661 .

 

Afla pe aceasta cale ca nu e "eu" acela (de pe forum) oricare din alias urile mele ar fi folosite .

 

Daca tot esti paranoia ...ai id ul meu de mess si ma poti intreba inainte sa te "stropesti" din propriati vina pe forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai Micule ,presedinte de club am fost ales la vremea respectiva de mai multi oameni ,intreaba-i pe ei de ce .Intre timp eu am renuntat de bunavoie la aceasta functie ,si la tot restul cand am vazut cata rautate si prostie poate exista pe meleagurile noastre ,si ,ca orice organizatie ,partid ,clubul nu reprezenta decat interesele membrilor inscrisi ,nu va mai argumentati voi toate cacaturile cu treaba asta .In orice caz ,mare caracter de om esti ,daca pana acum ceva timp satanescu iti era dusman de moarte ,tratandu-te exact cum face acum cu noi ,iar acum iti este coleg de trupa ,ca doar aveti acelasi scop nobil ,starpirea dusmanului comun ,care atenteaza la statutul vostru de zeitati motocicliste pe teritoriul tulcean ,v-am incalcat teritoriul marcat cu pipi .

Pun un extras de pe blogul lui Bendeac ,cred ca a aflat despre voi :

 

"Imbecili ce doresc sa devina imbecili notorii

Dec 29th

Posted by Mihai Bendeac in Articole Bendeac

 

.Exista un numar de imbecili in Romania care au facut o obsesie din a numi pe altii “fatalai”, “poponari”, “curisti”.

 

Asta nu neaparat pentru ca persoanele la care se refera au o orientare gay ci pentru ca au, poate, un pic de sensibilitate. Adica eu, Cabral, Chirila sau chiar Dan Negru intram in categoria de mai sus. Vorbeam cu o prietena care stie psihologie de-ti muta dintii despre lucrurile astea. Mi-a explicat ca in proportie covarsitoare personajele respective, cei care au o atitudine profund violenta fata de astfel de lucruri sunt gay si nu pot accepta asta. Exact ca unul din personajele din American Beauty (cine a vazut filmul stie).

 

Un barbat stapan pe sexualitatea lui si normal nu are vreo problema cu comunitatea gay, din contra.

 

Ce tepe si-or lua femeile din Romania cu impotentii astia care sunt rai si violenti pe bloguri. Problema e ca in viata de zi cu zi sunt miei… Rau e sa traiesti in frustrari, rautate, lipsa de toleranta…"

 

Si ,mai vitejilor tastaturisti ,daca mai aveti probleme ,intrebari ,nelamuriri in ceea ce ma priveste ,imi stiti numarul de telefon ,va rog sa ma sunati ,si sa ne intalnim face to face sa transam problema ,nu va mai ascundeti pe dupa monitoare ,garduri sau in fundul casei sunand un prieten .Aici nu va mai fac jocurile ,nu aveti decat sa faceti spume la degete .

 

LA MULTI ANI ! tuturor motociclistilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tastatura mea adevar graieste : n ai mai vazut scris nimic de la mine desi Material se gaseste cu fiecare postare a ta sau sms de la 0751129661 .

 

 

drept urmare mesajul de mai sus care iar va face istorie pe forumuri

Mesaj completat

am recitit mesajul ....:love:

 

auzi la el Bai Micule .....

 

diferenta intre ce stie mititelu despre o motocicleta si tine este de 12 clase+4 ani de facultate ....

 

Ce are mitittelu cu mine e al meu si a lui .... no arde aiurea ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnu' frate brother, Starnescu nu mi-a fost dusman si in nici un caz n-a vorbit aiurea despre mine. Am avut doar neintelegeri materiale si vina a fost comuna, de-aia le-am si lasat deoparte.

 

In rest nu facem spume, nici la degete nici la gura, doar ne amuzam teribil si se pare ca nu vom duce lipsa de material nici dupa ce s-a inchis forumul ala funny.

 

Cit despre Bendeac, era amuzant inainte sa se apuce sa scrie si sa aiba emisiunea lui, si chiar a fost la mine pe blogroll o perioada. Oricum, termenul fatalai n-are nici o conotatie sexuala, in cazul vostru, asa ca citatul e irelevant. E strict la modul figurat.

Editat de cristi-mic
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine are urechi de auzit ...sa le foloseasca....

 

http://www.youtube.com/watch?v=YYQ6r-19Z4M...player_embedded

Mesaj completat

mi s a transmis ca nu se intelege bine mesajul de mai sus... astfel am reanalizat temele de interes ale publicului si voi pune ceva mai pe gustul dumnealor ...in viata nu tot timpul te poti face inteles...

 

 

http://www.trilulilu.ro/Dayanna22/08250004d60094

Mesaj completat

Cine are urechi de auzit ...sa le foloseasca....

 

http://www.youtube.com/watch?v=YYQ6r-19Z4M...player_embedded

Mesaj completat

mi s a transmis ca nu se intelege bine mesajul de mai sus... astfel am reanalizat temele de interes ale publicului si voi pune ceva mai pe gustul dumnealor ...in viata nu tot timpul te poti face inteles...

 

 

http://www.trilulilu.ro/Dayanna22/08250004d60094

 

 

 

Iii recomand celui ce trimite mesaje sa citeasca un pic :

 

http://www.edituraparalela45.ro/fictiune/d...fe1e8&uid=0

 

poate asa o sa afle ca nu ese motociclist.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 years later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...