Sari la conținut

Motociclistilor,prezentati-va!


adibiker
 Share

Postări Recomandate

salutare tuturor,sunt andrei,din suceava ,stau in burdujeni.am un xv 535 virago negru,f mandru de el.sunt incepator,insa unii din voi poate ma stiti.am fost la iasi impreuna..acu e la naftalina.dar la primavara poate ne vedem .cu cei din sv sigur ma vad ca si anulasta, dar cu cei din judet,poate stabilim niste iesiri.ar fi misto sa legam prietenii noi.sa avem pretexte de iesiri mai des.bafta si save ride.

ps:cam tarziu am vazut topicul asta recunosc ,dar il trec chiar acu in favorites.post-21394-1197570570_thumb.jpgpost-21394-1197570589_thumb.jpg

post-21394-1197571382_thumb.jpg

Editat de brujaandrei
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • Răspunsuri 154
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

n-am stiut unde sa scriu, asa ca am pus aici.

so... diseara, 9.01.2008, la 19.30, ne intalnim in fata prefecturii, c anu ne-am mai vazut de un an si mie mi-e dor de unii dintre voi. de altii nu mi-e dor, dar tot vreau sa-i vad. :bigstar:

asa ca, daca puteti si aveti placerea, va asteptam.

 

p.s. stiu ca-i tarziu si poate multi dintre voi n-o sa cititi la timp, dar e inceputul. poate o sa ne vedem si saptaman viitoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut cu respect din ardeal...o mica intrebare, daca nu deranjeaza pe nimeni...as vrea ca anul acesta sa vin si eu pe la voi, in vizita...si ma gandeam ca poate ma puteti "agatza" in viitor sa nu nimeresc prin "bombe", si aici ma refeream la hoteluri, baruri, una-alta. Multumesc anticipat, un an nou, fara incidente va doresc, numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut cu respect din ardeal...o mica intrebare, daca nu deranjeaza pe nimeni...as vrea ca anul acesta sa vin si eu pe la voi, in vizita...si ma gandeam ca poate ma puteti "agatza" in viitor sa nu nimeresc prin "bombe", si aici ma refeream la hoteluri, baruri, una-alta. Multumesc anticipat, un an nou, fara incidente va doresc, numai bine.

saluti.

sigur ca da. da un add pe messenger "gabyshor" si vorbim. te ajutam cu placere.

hai noroc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vii prin zona Radauti, Sucevita, Putna te pot ajuta si eu.

chifanb@yahoo.com/0720306464

 

 

Cum sa nu...mi-ar face placere, ca nu le-am colindat, mentinem legatura, si sper sa ne vedem curand.

 

 

Apropo, sa uploadez ceva...de prin Grecia, anul trecut, Ygumenitza:

 

post-3739-1200165350_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine ne viziteaza si are nevoie de un loc bun sa manace, un loc bun unde sa doarma, eu il pot indruma si ajuta, ..... numa sa vina primavara :P

 

Am sa te caut...

 

P.S. Nu-i amenintare :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut cu respect din ardeal...o mica intrebare, daca nu deranjeaza pe nimeni...as vrea ca anul acesta sa vin si eu pe la voi, in vizita...si ma gandeam ca poate ma puteti "agatza" in viitor sa nu nimeresc prin "bombe", si aici ma refeream la hoteluri, baruri, una-alta. Multumesc anticipat, un an nou, fara incidente va doresc, numai bine.

 

te asteptam cu drag in bucovina,anunta din timp si ne vedem.safe ride.si hai cu caldura aia odata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te asteptam cu drag in bucovina,anunta din timp si ne vedem.safe ride.si hai cu caldura aia odata.

 

Multumesc frumos pentru interes, am sa te anunt din timp, am sa mai iau un rider probabil cu mine sa fie mai sexy treaba. Caldura speram sa vina...de la motor in sus :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Salutare tuturor!

Io mi's Andy, sunt din Campulung si calaresc un IJ Planeta 5 (cu ceva modificari sa arate mai de doamne ajuta). Mai recent imi fac veacul si pe un GPZ, insa ala e alta mancare de peste.

 

Editat de agireada
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Ducu...din RADAUTI..Born in .. & bored of it.... SUZUKI BANDIT GSF 400 92'.. in rest numai de bine shi alfalt uscat shi fara evenimente.

 

POZE ... soon...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

un coleg motociclist de prin zona Suceava , Gura Humorului imi spune si mie cum e vremea pe la voi,ce au anuntat astia,pentru ca vreau sa vin sambata pana in Vatra Dornei cu cortul si sa stiu daca ma deranjez sau nu...

Multumesc,drumuri bune la toata lumea :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Ce tzaran is... tarziu, da sa ma prezint si eu. Florin (da' toti imi spun Buti), nascut si crescut 21 de ani in Suceava si de 9 mutat in Iasi. Membru de Bukowina MC... Cant, beau, organizez concerte, ma dau cu Transalpu' meu, am prieteni la fel de tampiti ca mine :cheers: si nu-s intotdeauna sanatos la cap:

 

DSC03068.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care dracu esti baiatu blond de la intrunire, din cp lung, care imi zic mai toti ca mergeai cu aficana po roata si acuma ai un cross un RM 2007 250 2T , ARATATE...

 

:P vreau sa mai schimb cateva vb cu tine!

Editat de sil3nt_control
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care dracu esti baiatu blond de la intrunire, din cp lung, care imi zic mai toti ca mergeai cu aficana po roata si acuma ai un cross un RM 2007 250 2T , ARATATE...

 

:kiss: vreau sa mai schimb cateva vb cu tine!

eu sunt man :P tipul care te tot intreba daca stii sa faci stoppie cu motorul :(

id meu de yahoo mess este sologiuc

:P 2 roti sunt plictisitoare te salut cu glod in casca :makeout: poate data viitoare facem noi o demonstratie pe acolo cu enduro nu cu polizoare de viteza :P poate si crisssz cu super motto :hug: :unsure: :P

 

si acuma ai un cross un RM 2007 250 2T , ARATATE...

gresit rm 250 2008 :makeout:

al dracului de sus tzineam vaca cu gauloise :crack: :laugh:

Editat de solo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

facem facem atmosfera, numa ca eu miam bulit un ax cu came din motor cu tot spectacolu ala, akm astept sa imi ajung de pe e bay axul respectiv si ii dam bince, te vizitez odata la cp lung solo! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
facem facem atmosfera, numa ca eu miam bulit un ax cu came din motor cu tot spectacolu ala, akm astept sa imi ajung de pe e bay axul respectiv si ii dam bince, te vizitez odata la cp lung solo! :cheers:

cel mai destept cedeaza primul, nu? :banana:

Editat de bogdanawo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...