Sari la conținut

Motociclistilor,prezentati-va!


adibiker
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 154
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

dada....pompierul o vazut! :laugh: ...arata mai bine ca a mea...(estetic) . Sa ma fac si eu cunoscut: Cristi cunoscut de multi sub numele de creisti pompierul...jaresc un xj de 600 visiniu pana la dezbinare...sa i dea zeul GAZ sanatate ca inca nu mi face mofturi. Membreu BUKOWINA M.C....betivan fara masura si aprig sustinator al vietii ecumenice , cuviicioase si smerite . Niciodata nu beau pe motor...ca nu se poate...doar inainte si dupa......Cam atata de stiut

post-35616-1225684764_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Desi de vreo 14 ani pe buletin scrie Bucuresti, m-am nascut in Radauti, asa ca salut Moldova si Bucovina. Pana acum trei saptamani am avut un GPZ 500, dar acum astept, cu masa pusa, un CBR600. Nu-mi ramane decat sa va zic Hai noroc si sa ne vedem pe la intruniri.

post-3176-1226223124_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Desi de vreo 14 ani pe buletin scrie Bucuresti, m-am nascut in Radauti, asa ca salut Moldova si Bucovina. Pana acum trei saptamani am avut un GPZ 500, dar acum astept, cu masa pusa, un CBR600. Nu-mi ramane decat sa va zic Hai noroc si sa ne vedem pe la intruniri.

Poza ta e din seria "eyes without a face" :P

Sezon rece scurt si benzina din belsug!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Salutare lume si bine v-am gasit!Citesc forumul de vreo 2-3 ani,dar abia acum m-am hotarat sa-mi fac cont aici.Eu is Tarca din dorna,am un tenere. :crack: Vine careva la Hunedoara?Eu sunt deja in cluj,am trecut magura calare saptamana trecuta :blink: Asfalt uscat,toate bune si sa ne vedem sanatosi :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare lume si bine v-am gasit!Citesc forumul de vreo 2-3 ani,dar abia acum m-am hotarat sa-mi fac cont aici.Eu is Tarca din dorna,am un tenere. :crack: Vine careva la Hunedoara?Eu sunt deja in cluj,am trecut magura calare saptamana trecuta :blink: Asfalt uscat,toate bune si sa ne vedem sanatosi :blink:

Sa ne zici cum a fost la bikes on ice :) Asfalt uscat si petrecere frumoasa !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Sunt din Bucovina mai precis din Campulung Moldovenesc. In prezent posed doua "utilaje" care, chiar daca nu sunt motociclete, tot in categoria moto se incadreaza. Mai precis, posed un ATV Linhai 4x4 aniversar si un scuter Linhai Prince 50. Nu stiu daca am postat chiar unde trebuie ... sper sa nu dati cu pietre :scratch: !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Pompieruli, nu te-am mai vazut de la intalnire. Sper ca esti ok, nici un fir de par ars si daca vreodata te gandesti ce mai fac, pofteste si afla. Indata iese soarele sa incalzeasca asfaltul si daca se intampla sa n-ai nici o destinatie te astept in vizita in tara paielor...

Aha..si daca te intrebi cine se leaga de tine..ana sunt, strainule.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pompieruli, nu te-am mai vazut de la intalnire. Sper ca esti ok, nici un fir de par ars si daca vreodata te gandesti ce mai fac, pofteste si afla. Indata iese soarele sa incalzeasca asfaltul si daca se intampla sa n-ai nici o destinatie te astept in vizita in tara paielor...

Aha..si daca te intrebi cine se leaga de tine..ana sunt, strainule.

 

 

notat! par nu prea am ca sa l ard dar au fost ceva fire arse...de la tigara. :kiss: ma rog sa se incalzeasca macar pe la 15 grade sa pot sa mi scot firebike-ul la o plimbarica si fi convinsa ca am sa te gasesc ....:moto:...pana atunci poate mai dai tu o fuga prin hometown ul tau si merem la carciuma la o bere. :rolleyes:

 

sanatate !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutam, sunt Nelu de la Dorna si as vrea sa stiu daca este cineva interesat de traseie mai lungi vara asta.Pun aici citeva poze pe unde am fost vara trecuta.

 

Un biker adevarat si prietenul cel mai bun a altui biker batran, taica-meu :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Va salut!

 

Colegul motociclist cu un BMW SV-90-KID sa isi verifice roata spate ca fuleaza de numa' numa' ... am stat ieri in spatele lui (cu masina pe la Motca, a luat-o spre Iasi) foaia si lantul erau ok, insa janta/cauciucul fuleaza cal putin 1 cm la stanga si la dreapta ... daca il stiti dati-i un semn!

 

Merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Salut sunt Alex, din Suceava de loc, si de anul asta calaresc o Kawasaki Er 6 N,

Mi se mai zice si Cuciu daca nu ati observat :unsure:

 

Numai bine si asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ciprian Pomohaci (Pomo), din Radauti. Calaresc un animal de Honda GL 500 Silverwing cu care ma inteleg foarte bine, desi il am de cateva zile.

Am sa pun si poze cu motocicleta.

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...

Salut,sunt Daniel(xdeniel) in varsta de 16 ani, mandru posesor a unui enduro de 49cc Cagiva :D (pentru inceput).Iubesc noroaiele,calatoriile lungi si nu imi plac sportivele,nu ca nu imi plac..dar imi este frica sa urc pe ele :wacko: .Nu vreau sa supar pe nimeni! :lol:

 

 

 

MULTAM!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
:( hola muchachos!:Andra alias ''Tisha'',ador puturoasele cromate,turate isteric,pelerinajele prelungite catre nestiut,musuroaiele de la intruniri de pe unde apuc si eu sa apar si...(pe 2roti)aidoma vantului de vara cand iti sufla molatec pe dupa urechi povesti cu haiduci! :baldy: !neaparat multi de :cheers: la toti! :(
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...