Sari la conținut

Motociclistilor,prezentati-va!


adibiker
 Share

Postări Recomandate

Salutari,va rog sa va prezentati, pt.ca pe la intruniri nu prea v-am vazut,sau am vazut foarte putini si daca nu ne cunoastem nu vom reusi sa organizam o intrunire sau sa fim mai uniti(daca sunteti interesati!) O sa incep eu,ma numesc Adi,sunt din Gura Humorului,am avut Minsk cu care am mers la intruniri ;) dupa care a urmat un ETZ250,o Gilera RX125,o Yamaha FZR600 si acum am o Honda VF1000F2 si un Kawasaki KLR650,cine trece prin Humor ,la intrare pe partea stanga va vedea un motor(acuma nu,dupa ce se face vreme!) :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 154
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mircea, calaresc ce prind, vreau de anul asta sa merg la cat mai multe intalniri nu ca anul trecut.

Adi, poate ne cunoastem weekendul asta cand sper sa trec cu Kidu prin zona ta! (De ne-ar lasa zapada si frigul asta in pace...)

 

;) :10: :10: :finger:

 

Later: Cred ca va trebui sa ne intalnim cu alta ocazie. Mici probleme... X-(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut sunt gheorghe din campulung calare pe un dominator aveam plete si nepra :yikes:

acuma am un dominator de obicei umblu cu 2 nepre dupa mine:) :eek: salut adi cred ca ne cunostem de la iasi de la intrunire (eu sunt ala fara tobe:)) :yikes: ) salut mircea,mihai si andrei o sa ne vedem la o bere:)

de s"kidu ce sa mai spun:P sai meraga dominatorul si hoinarul cu caine cu tot

sa speram ca vara asta o sa fim mai multi:)motociclisti deja suntem peste 25 in campulung!!!

si de ce nu a venit nimeni la intrunirea de iarna...????noi am fost..450km de casa pe zapada gheata...toate alea :yikes: am facut cunoscuta bucovina si sv /index.php?...pic=35334&st=10

post-6919-1140315747_thumb.jpg

post-6919-1140315783_thumb.jpg

post-6919-1140315981_thumb.jpg

Editat de solo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,ai dreptate,ne cunoastem de la Iasi,nu aveam cum sa merg la intrunire cu VF1000F cu anvelope de strada am incercat-o pe zapada si e foarte dificil,nu e pt. asa ceva,nu cred sa fi mers cineva cu speed,dar acum mi-am luat un KLR650 si promit ca la urmatoarea o sa vin!Felicitari pt.ambitia si curajul de a merge atatia km in conditii de iarna adevarata! :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

mihai - c-lung moldovenesc, sper sa ne vedem la vara mai des si mai multi, ca anu trecut numai cu baietii din oras si cu cei din fundu moldovei ne mai plimbam, prima oara ne intalnim la cluj si vedem noi acolo cum facem :laugh:

:cheers:

post-3481-1142976916_thumb.jpg

Editat de Kawa_GPZ
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, sunt Costel-Suceava, am un MOTO GUZZI V65C, cam batran ca si mine de alt fel dar vreeau sa merg la toate intilnirile de anul acesta. Ce ziceti luati un "mos" pritre voi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, sunt Costel-Suceava, am un MOTO GUZZI V65C, cam batran ca si mine de alt fel dar vreeau sa merg la toate intilnirile de anul acesta. Ce ziceti luati un "mos" pritre voi?

Bine ati venit printre noi! :moto: Nu conteaza daca sunteti mai in varsta,vreau sa stiti ca avem un membru in varsta de 73 ani proaspatul fericit posesor al unui Virago 535,care de altfel a participat alaturi de noi la aproape toate intrunirile anului trecut si va participa sigur si anul asta!Sper ca ne vom intalni cat de curand! :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Salut....eu sunt din Dorohoi....am un Yamaha R1 2005...am mai avut si altele...in fine...ar fi bine sa ne intalnim...sa ne cunoastem...sa iesim la plimbare...nu conteaza varsta si motoreta... in caz de vreti sa mai vb uiteti Id de YM: surigiucristian@yahoo.com mai vorbim si DRUM USCAT :lol:

post-11302-1151105011_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salut! Sunt Ady si sunt din Dorohoi (nascut si crescut in Siret :cheers: ). Cum e unicul club din nord m-ar interesa si pe mine sa va cunosc! Am datele in profil :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-ar interesa si pe mine clubu asta :crack: Nu de alta, dar sa vad care is motociclistii adevarati din partea de ,,sus" a Moldovei. Sa ma anuntati si pe mine cand aveti intruniri, verific aproape zilnic forumu'. Numai sa nu radeti de mine, ca inca n-am 18 ani si in consecinta, pentru A1, am Mito 125 :crack: :crack:

Editat de Andi Sabin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

Salutare, sunt Bobi din Suceava, tocmai am sarit de pe o Jawa 350 pe un Virago 750. Astept intrunirile si excursiile din vara asta. Tocmai am facut cererea de inscriere in Bukowina Motor Club si daca se lasa cu putin soare ne vedem cit mai repede la Radauti.

 

moto1.jpg

 

 

moto.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

Eu sunt Paul, locuiesc in Suceava prin g-enescu, plecat din tara de cativa anisori.

Fiind un mare pasionat al motoarelor am avut norocul de ami gasi un servici intr-un service de Harley.. aici cateva detalii /index.php?showtopic=62184 Ma bucur ca va-m gasit si pe aici. La vara prin agust sper sa am onoarea de a va cunoaste pe toti. Pana una alta multa bafta in toate, si daca aveti nevoie de ceva de aici de prin Portugalia..... just let me know.

See ya

post-1896-1171914903_thumb.jpg

post-1896-1171915262_thumb.jpg

post-1896-1171915322_thumb.jpg

post-1896-1171915462_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

sunt Gabi si sunt din Radauti ,ala care umbla in perioada Craciunului prin oras cu motorul(atunci am venit in vacanta si am avut ocazia din fericire sa nu fie zapada da era totusi destul de frig, temperatura a ajuns la 40 :nono: dupa doua saptamani pe motor :rose: ).Imi pare rau ca nu am avut ocazia sa ne cunoastem in oras pana acum ,dar eu sunt mai tot timpul plecat din pacate,oricum de Paste sper sa ne intalnim la o plimbare,mai vorbim pana atunci.Multa bafta si cer senin!

Editat de ultimo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Gabi, daca vrei, anunta cand vii pe acasa. Iti stim motorul dar pe tine nu. Da un semn.

Ex:

-0720306464 Chif

-bukowina_motor_club@yahoo.com

-intra pe www.bukowinamotorclub.ro >>> la contact e mail direct

-PM aici pe "chif"

:banana:

Alege! :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut Gabi, daca vrei, anunta cand vii pe acasa. Iti stim motorul dar pe tine nu. Da un semn.

Ex:

-0720306464 Chif

-bukowina_motor_club@yahoo.com

-intra pe www.bukowinamotorclub.ro >>> la contact e mail direct

-PM aici pe "chif"

:bounce:

Alege! :)

Salut

mi-a spus Radu Chelba de tine,mersi de telefon,cand vin acasa am sa te sun.

tel. meu e 0745100728 ,insa acuma nu sunt in tara,o sa fiu de Paste!Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...