Sari la conținut

Motociclistilor,prezentati-va!


adibiker
 Share

Postări Recomandate

Ma bag si eu ca si asa santem tare putini!!

Narcis ma cheama si am un cbr fireblade cu care terorizez orasul :wave: !!

Sper ca vara asta sa ne intalnim cat mai multi si sa facem ceva iesiri interesante!

O poza a mobrei mele la culoarea originala (momentan is albe dar vor arata in curand la culoarea originala)

Baftasi dati un pm cei care au chef de o iesire ca vine caldurica!!! :crack:

post-8851-1173859508_thumb.jpg

Editat de Coxaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 154
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma bag si eu pe aici.

Sunt Adi din Suceava. Am avut un Kawasaki GPX, acum am un BMW K 100 LT.

Acum GPX-ul e la fratele meu.

Astea sunt pozele cu motocicletele si cu mine.post-8465-1174732197_thumb.jpgpost-8465-1174732275_thumb.jpg

Sper sa ne intilnim la intruniri anul asta. Cine stie poate mergem si impreuna la citeva.

Bafta si asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

:cheers: salut baieti! nume:Bogdan,porecla:Satan(pe motociclism randamentmaxim)moto am avut multe....si rusesti si nippone si acum nu am un motor al meu....sa zic asa ca aduc multe moto din italia..la vanzare;nu fac parte din nici un club, dar avem o gasca in radauti:BULLETSQUADRON, in care este binevenit oricine, de oriunde, fara taxe de inscriere sau alte chestii! nr. meu de tel. este 0745396718 cand veniti prin radauti sunati-ma!in BULLETSQUADRON sant baieti din alba, arad, botosani, dorohoi deci nu tine de sv doar.vand moto in rate fara dobanda ca sa se inmulteasca moto in zona!

 

cu respect pentru toti motoristii, SATAN

post-14943-1176063119_thumb.jpg

post-14943-1176063285_thumb.jpg

post-14943-1176063450_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salz! Ma numesc Marian, sunt din Falticeni, si sunt un "incepator" pe 2 roti. Cu toate ca am facutzi 10.000km pe scuter. Mai intai am avut un piaggio zip 4 de 50cc, acuma am un Peugeot Speedfight2 100. Merge ca uns. Deocamdata merg pe 15 ani. Astept sa fac 16, sa dau de A1, si sa ma innoiesc cu o Aprilia rs125. Pana atunci, merge peugeot`u. Ptr. contact, id de mess: marian_rusu5883. Bafta 2 all!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

poze cu bikerii din clung mold...

1a poza de la stanga la dreapta , Pop R6, Costel zx6r, Stefan gixxer 750, Paps(ssz) gixxer 600.

 

poze cu bikerii din clung mold...

de la stanga la dreapta , Pop R6, Costel zx6r, Stefan gixxer 750, Paps(ssz) gixxer 600.

 

in weekend asteptam alti bikeri vitezisti din zona radauti-suceava sa dam un cox pe palma sau 3mo.

post-8006-1181045544_thumb.jpg

post-8006-1181045596_thumb.jpg

post-8006-1181045642_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!...sunt Ciprian din Suceava...stau in centru...am un Dragstar de 650cc...datele de contact sunt in profil..Asfalt uscat la toata lumea!...mai ales sambata ca ma bate-un gand cu Bacaul :scratch: post-16157-1181060689_thumb.jpgpost-16157-1181060841_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la toata lumea :scratch: :) Daniel din Botosani(momentan in Italia,de 13ani din pacate)pe motocicleta de vreo 5 ani,am luat "boala"asta de la "batranul"meu care a avut la viata lui nu mai putin de 18 "motoare",Mobra,Hoinar,CZ,IJ,MZ;astea erau pe vremea "raposatului",si astept cu nerabdare concediul in august;anul asta e al 3-lea an consecutiv care imi fac vacanta in moto in Ro.si sper sa am ocazia sa va cunosc .Asfalt uscat:ok: :)

post-4274-1181235423_thumb.jpg

post-4274-1181235588_thumb.jpg

post-4274-1181235659_thumb.jpg

post-4274-1181235724_thumb.jpg

post-4274-1181235792.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

in discutia voastra intrebam dak primiti si fete.ca nu am vazut niciuna.am o dnepr,sunt din campulung moldovenesc,momentan stau in vaslui.si pun si poza,na :moto:

 

inca una post-20377-1182850779_thumb.jpg

post-20377-1182850042_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in discutia voastra intrebam dak primiti si fete.ca nu am vazut niciuna.am o dnepr,sunt din campulung moldovenesc,momentan stau in vaslui.si pun si poza,na :moto:

 

inca una post-20377-1182850779_thumb.jpg

 

primim, primim. nu cred sa fie vreo obiectie,

dar nu mai pui o poza si cu tine? sa te recunoastem pe strada.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in discutia voastra intrebam dak primiti si fete.ca nu am vazut niciuna.am o dnepr,sunt din campulung moldovenesc,momentan stau in vaslui.si pun si poza,na :baldy:

 

inca una post-20377-1182850779_thumb.jpg

...pai poate ne vedem la vara:P .esti din c lung...motociclista si eu nu te cunosc...ciudatL:P :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...pai poate ne vedem la vara:P .esti din c lung...motociclista si eu nu te cunosc...ciudatL:P :bounce:

eu te stiu :baldy: sac sac!!te stiu de pe rarau.si de la liceu ai fost cu 2 ani in urma mea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu te stiu :bounce: sac sac!!te stiu de pe rarau.si de la liceu ai fost cu 2 ani in urma mea

eu va stiu pe amandoi :baldy: si voi pe mine :lol: deci...............I'm a mother fucker VIP

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Salut sunt Andrei din Suceava si am un Gixxer de 600 din '98 merge brici...prea tare pt mine.. :) sunt incepator si nu i-am dat mai mult de 120 intr-o linie dreapta de vreo 2 km :blink:

 

P.S. Il am de o saptamana :bigstar:

 

 

post-19972-1185725074_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut sunt Andrei din Suceava si am un Gixxer de 600 din '98 merge brici...prea tare pt mine.. :blink: sunt incepator si nu i-am dat mai mult de 120 intr-o linie dreapta de vreo 2 km :blink:

 

P.S. Il am de o saptamana :bigstar:

post-19972-1185725074_thumb.jpg

salut andrei, esti cumva acelasi andrei care intra pe www.bulletsquadron.ro ?

care ai vrut sa-ti cumperi diversion?

daca da, atunci sa stapanesti sanatos gixerul si daca nu...tot sa-l stapanesti sanatos!

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut andrei, esti cumva acelasi andrei care intra pe www.bulletsquadron.ro ?

care ai vrut sa-ti cumperi diversion?

daca da, atunci sa stapanesti sanatos gixerul si daca nu...tot sa-l stapanesti sanatos!

:)

 

Da bogdane...

 

Sper ca nu te-ai suparat ca n-am luat de la tine, dar am gasit asta la un prieten si l-am targuit la un pret bun. Scuze de atata deranj. :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare tuturor !

Sunt Bogdan, nascut si copilarit in Radauti, locuiesc cu familia in Bucuresti.

Am avut o Moto Guzzi V11 Le Mans si acum calaresc tot o Gutza California EV Touring din 2003.

Asfalt uscat!

:burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...