Sari la conținut

Cine Are Motor Si De Care


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 735
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nuuuu..... S-ar putea sa incep in Ianuarie un proiect de cbr 954, mai vedem... :P

 

 

ma d c dracu nu iei hayabusa dak tot te intereseaza relativitatea timpului? da toba dak nu pui carbon pe ea si pui (cuvant urat) de leo vince(sa se auda de la 2km) :) :laugh: ti-o tai eu cu flexu jos!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P bai hai ca am ras cu lacrimi cand am vazut posturile voastre!!

 

Tunarule, sa stii tu ca Leo Vince nu e chiar asa de jos cum crezi tu...sau, ma rog, zici, ca nush daca chiar crezi... Stai ca ajung eu la tine! :laugh:

 

 

Scandurica.... imi scoti peri albi in plm.... :crack: Stii ca is alaturi de tine.:) Hai ca pana la urma o sa iasa ceva frumos. :) Cat despre afterparty/afterhourz...SUPERB!

 

 

 

 

Imi pari cunoscut, umblii des prin Nerv ?

 

 

Nu, dar poate ne cunoastem de pe altundeva...nush... Oricum, cand e vreme buna, nu ar strica o iesire pe undeva daca reusim sa ne mobilizam mai multi.

post-44358-1228501335_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Leo Vince fucking rullz...cine stie cunoaste!!! eu am avut pe Transalp si pe tot locu' pe unde am fost mi-a fost ridicata in slavi toba Leo Vince...asa ca,ciocu mic...:)

 

 

Mie imi place sunetul Leo Vince la nebunie! Are personalitate in primul rand, e inconfundabil, il deosebesti dintr-o mie!! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Leo Vince fucking rullz...cine stie cunoaste!!! eu am avut pe Transalp si pe tot locu' pe unde am fost mi-a fost ridicata in slavi toba Leo Vince...asa ca,ciocu mic...:)

 

agreee

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Leo Vince fucking rullz...cine stie cunoaste!!! eu am avut pe Transalp si pe tot locu' pe unde am fost mi-a fost ridicata in slavi toba Leo Vince...asa ca,ciocu mic...:laugh:

daaaa suna tare fain ..si atunci cand am fost pe semenic.... leo vince rullz ......... i agree........... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...trece-ti pe PM!!...nu stricati topicul cu discutii aiurea!...in acest topic subiectul este altul! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
...trece-ti pe PM!!...nu stricati topicul cu discutii aiurea!...in acest topic subiectul este altul! :laugh:

 

Din pacate trebuie sa iti dau dreptate.... sa stricat topicul..si asta inca de la inceput..in loc sa fie Simpla prezentare sa ne cunoastem FARA NICI O ALTA PROPOZITIE IN PLUS se ajuge la aiureli cu zeci de pagini in care nu mai gasesc pe nimeni cand am chef sa caut...

topicul nou inceput de BIGIGI cred ca este bine venit... sa fie scurt si la obiect..aici sunt 52 de pagini si 15-20 de prezentari doar :D

eu zic ca ar fi o idee buna noul topic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate trebuie sa iti dau dreptate.... sa stricat topicul..si asta inca de la inceput..in loc sa fie Simpla prezentare sa ne cunoastem FARA NICI O ALTA PROPOZITIE IN PLUS se ajuge la aiureli cu zeci de pagini in care nu mai gasesc pe nimeni cand am chef sa caut...

topicul nou inceput de BIGIGI cred ca este bine venit... sa fie scurt si la obiect..aici sunt 52 de pagini si 15-20 de prezentari doar :laugh:

eu zic ca ar fi o idee buna noul topic

Nu zic ca nu e buna ideea unui nou topic, dar e inutila

Din experienta mea iti pot spune ca si acel topic va degenera in certuri inutile despre efectul razelor gamma asupra anemonelor de mare

Parerea mea...

Editat de Korben Dallas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu zic ca nu e buna ideea unui nou topic, dar e inutila

Din experienta mea iti pot spune ca si acel topic va degenera in certuri inutile despre efectul razelor gamma asupra anemonelor de mare

Parerea mea...

 

Imi pare rau ca va deranjej cu noul topic,m-am prezentat si eu in acest topic dar mi se pare ca a deviat total de la subiect.In noul topic va rog sa va prezentati fara alte comentarii aiurea despre altii,(o prezentare si atit) .Va multumesc pentru intelegere si va invit sa postati pe noul topic. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu zic ca nu e buna ideea unui nou topic, dar e inutila

Din experienta mea iti pot spune ca si acel topic va degenera in certuri inutile despre efectul razelor gamma asupra anemonelor de mare

Parerea mea...

 

cu tot respectul pt tine domnule "Korben dallas" iti spun si de ce este inutila. probabil,pt ca la fel cum ai postat zeci de posturi INUTILE pt acel topic(si acum vad ca acelasi lucru il faci si pe noul topic :laugh: :( ) , in loc sa faci unul singur cu prezentarea ta,la fel vor face si altii.intrati in tot felul de polemici si devine OFF TOPIC. :D

dar eu zic ca ar trebui incercat si noul topic..sa vedem cata civilizatie exista

Editat de JVC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...no coment!... :laugh: ..are rost sa mai zic si eu ceva?..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...no coment!... :laugh: ..are rost sa mai zic si eu ceva?..

 

 

Chiar nu are :D .........lasa-i sa se manance intre ei la un moment dat probabil vor vedea k se mananca pt niste prosti si o sa le treaca :(

P.S.Oricum am observat k in multe topicuri se deviaza de la subiect asa k nu ai ce sa faci........parerea mea.

Editat de Nightmare_Teo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu tot respectul pt tine domnule "Korben dallas" iti spun si de ce este inutila. probabil,pt ca la fel cum ai postat zeci de posturi INUTILE pt acel topic(si acum vad ca acelasi lucru il faci si pe noul topic :laugh: :( ) , in loc sa faci unul singur cu prezentarea ta,la fel vor face si altii.intrati in tot felul de polemici si devine OFF TOPIC. :D

dar eu zic ca ar trebui incercat si noul topic..sa vedem cata civilizatie exista

 

Ai perfecta dreptate,dar cum sa ai atunci 1500 de posturi cum au altii si sa nu spui nimic inteligent.Doar asa.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...no coment!... :laugh: ..are rost sa mai zic si eu ceva?..

:D Aratati-mi un topic in care se vorbeste numai despre acea problema si nu mai apar conflicte de idei ca eu mananc monitorul atunci....

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh: Aratati-mi un topic in care se vorbeste numai despre acea problema si nu mai apar conflicte de idei ca eu mananc monitorul atunci....

 

 

 

tre sa ne lepadam de obiceiul de a avea pareri diferite k sa nu cumva ne abatem de la topic ! abaterea de la topic ii un fel de pangarire a moashtelor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tre sa ne lepadam de obiceiul de a avea pareri diferite k sa nu cumva ne abatem de la topic ! abaterea de la topic ii un fel de pangarire a moashtelor!

...nu au absolut nici un element in comun parerile diferite cu abaterea de la un subiect al unui topic!!..pt deviere de la subiect te-am atentionat cu citeva pagini mai devreme, pt diferente de opinii nu ai sa auzi niciodata de la mine vreun comentariu!...si consider ca initiatorul topicului are dreptul de a cere seriozitate si conformare in obiectivitatea subiectului in discutie!...think again!..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...nu au absolut nici un element in comun parerile diferite cu abaterea de la un subiect al unui topic!!..pt deviere de la subiect te-am atentionat cu citeva pagini mai devreme, pt diferente de opinii nu ai sa auzi niciodata de la mine vreun comentariu!...si consider ca initiatorul topicului are dreptul de a cere seriozitate si conformare in obiectivitatea subiectului in discutie!...think again!..

 

 

perfect de acord! dar dak s-a intamplat sa te abati de la topic si altii spun k le e scarba sa mai intre ....la care eu unu m-am simtit jignit!

Editat de tommy_the_gun_2006
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

perfect de acord! dar dak s-a intamplat sa te abati de la topic si altii spun k le e scarba sa mai intre ....la care eu unu m-am simtit jignit!

..nu trebuie sa te simti jignit, nu am spus asta ca sa te simti tu jignit!..era o constatare pe care am facut-o eu si ca mine mai sunt multi, cindva nu eram de acord cu ei dar intre timp am ajuns sa le dau dreptate!...mi-e scirba de modul la care s-a ajuns sa se discute in topicurile din arad nu mi-e scirba de cei ce posteaza ci de ceea ce posteaza!

...mi-e scirba de tot forumul asta ca a ajuns la indemina unor moderatori mediocrii care nu au nimic in comun cu discutiile si cu moderarea discutiilor pe un forum!.

...mi-e scirba de motociclisttii de playstation care au experienta curselor pe monitor si dau sfaturi atit de inflacarate incit ai fi tentat sa-i crezi si ei nu au carnet sau nici macar motor!

...mi-e scirba de multe chestii dar niciuna nu intrece incompetenta crasa urlata din aduncul plaminilor sau scoasa prin presdigitatie repetata asupra tastaturii din cotloanele gandirii nearisite!..

...repet, nu am nimic cu tine sau cu nimeni altcineva decit cu cei care se simt in cauza sau sunt cunoscuti de altii ca se incadreaza in cele descrise mai sus..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...