Sari la conținut

Cine Are Motor Si De Care


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

perfect de acord! dar dak s-a intamplat sa te abati de la topic si altii spun k le e scarba sa mai intre ....la care eu unu m-am simtit jignit!

 

daca te referi la mine,crede-ma nu ma refeream deloc la tine.Daca te-am facut sa te simti jignit imi cer scuze. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 735
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:laugh: Aratati-mi un topic in care se vorbeste numai despre acea problema si nu mai apar conflicte de idei ca eu mananc monitorul atunci....

 

ai cat de cat dreptate kato,, DAR asta era un forum care CHIAR TREBUIA SA FACA EXCEPTIE de la regula ta.... de ce mai tre sa scri ceva in plus cand ideea topicului era f clara si era necesar doar 1 (un) post asa la cate pagini si sute de posturi are nu ne este prea de folos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ar fi...daca ati mai face inca un topic pe ideea asta , in care doar sa va prezentati pe voi si motoru vostru , evident si cu poze , fara poze , nu postati ,cu un singur post si fara alte comentarii !!! Iar pe acest topic ...il tineti asa doar , sa va ...contraziceti :D

 

Si daca tot l-ai facut tu , GIV pe asta...deschide tot tu altu :( Hai sa vedem iese ceva? Daca nu...inseamna ca suntem niste... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ar fi...daca ati mai face inca un topic pe ideea asta , in care doar sa va prezentati pe voi si motoru vostru , evident si cu poze , fara poze , nu postati ,cu un singur post si fara alte comentarii !!! Iar pe acest topic ...il tineti asa doar , sa va ...contraziceti :(

 

Si daca tot l-ai facut tu , GIV pe asta...deschide tot tu altu :D Hai sa vedem iese ceva? Daca nu...inseamna ca suntem niste... :D

 

 

Sunt de acord. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar fi o idee buna sa incercam....sa vedem care nu se poate abtine primu :laugh:

deci...florian ...atitudine !!! sa vedem ce iese...ar fi interesant.... sa vedem

Editat de JVC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt de acord. :laugh:

 

Mai frate, se vede ca a dat frigu si nu prea mai putem calari motoarele, ar fi buna ideia unui bar Rodeo sau cum dreak se numeste de ala cu taur mecanic, ca vad ca incepem sa ne calarim unii pe altii.

 

Apropo, nu stiu daca se poate, dar , m-am gandit ca daca deschidem un nou topic, ar fi util ceva cu un sablon, adica sa poata sa scrie omu acolo doar ce este intrebat, comentariile urmand a le posta pe alt topic si sa le citeasca doar cine doreste.

 

Scuze de off...

 

Sarbatori fericire si Mos bogat si darnic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai cat de cat dreptate kato,, DAR asta era un forum care CHIAR TREBUIA SA FACA EXCEPTIE de la regula ta.... de ce mai tre sa scri ceva in plus cand ideea topicului era f clara si era necesar doar 1 (un) post asa la cate pagini si sute de posturi are nu ne este prea de folos

 

AM primit o ideie interesanta de la cineva de pe forum (nu dau nume).Voi apela la adminiostratorul topicului si voi cere stergerea tuturor posturilor off topic si astfel cei care doresc in continuare sa facem un topic civilizat pot in continuare sa posteze pe topicul nou.Multumesc de ideie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar fi o idee buna sa incercam....sa vedem care nu se poate abtine primu :laugh:

deci...florian ...atitudine !!! sa vedem ce iese...ar fi interesant.... sa vedem

...nu voi deschide altul deoarece ar fi si mai mare confuzia, ar fi al 3-lea topic cu aceeasi tema!...ceea ce trebuie facut este de a fi sterse toate comentariile inutile de pe cel dintai topic deschis mai ales ca este si "pinned"!!

...exista acolo in el nume si numere de tel ale unor colegi motociclisti care din anumite cauze, unele mentionate mai sus, nu mai intra pe acest forum!...cu ei cum vom face?...dar cu cei care cauta pe cineva?...de unde vor sti ei unde sa caute?..

...atita timp cit voi putea ma voi "lupta" pt ordine si disciplina in aceasta sectiune numita arad!...nu conteaza cine deschide 1 topic ci modul in care o face!..adica, de exemplu atita timp cit exista un topic numit "mesaje, vorbe, discutii" trebuie sa fii penibil sa deschizi linga el un topic intitulat "care ce mai face si pe unde o mai freaca"..

...eu sunt initiatorul acestui subforum si aici ma refer la sectiunea arad, daca eu nu ma certam cu adminii si cu jumatate din bucuresteni acuzindu-i de discriminare si amenintindu-i cu procese penale pe vremea cind erau doar 3 sectiuni la regionale bucuresti-cluj-timisoara, acest forum de arad nu ar fi existat!...datorita acestui lucru am pretentii de la toti participantii la discutiile de aici sa aibe un pic de respect pentru ceea ce am facut si sa nu-si bata joc de un lucru bun facut!..cindva erau doar citeva topicuri dar care cuprindeau multe subiecte de discutii, erau doar citeva pagini si era bine si usor de urmarit tot forumul!...acum sunt o gramada de topicuri deschise de plictiseala sau din nestiinta sau pur si simplu din cauza ca nu mai se stie de existenta altuia deschis cu aceeasi tema!..urmarile le vedem cu totii!

...o alta situatie jenanta este si nefolosirea functiei de PM(private message)...o gramada de postari nu-si au rostul acestea putind fi spuse intr-un mod mult mai simplu prin mesageria privata!...domnilor, lasati la vedere doar discutiile care sunt de interes comun, cele care nu intereseaza pe nimeni ascundeti-le de restul lumii!!...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Salut, sunt Dani si desi sunt membru al acestui forum de vreo 3 ani, de abia acum am reusit sa imi i-au un motor...

Honda CBR 600F din 2000, negru cu abtibilduri rosii, stau in Vlaicu zona Dinamo

Va salut pe toti.

Editat de branconier
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, sunt Dani si desi sunt membru al acestui forum de vreo 3 ani, de abia acum am reusit sa imi i-au un motor...

Honda CBR 600F din 2000, negru cu abtibilduri rosii, stau in Vlaicu zona Dinamo

Va salut pe toti.

Daca e asta cumva motorul, sa ai bafta de el, iar daca nu e asta - la fel :D

post-7003-1242681678_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e asta cumva motorul, sa ai bafta de el, iar daca nu e asta - la fel :D

 

 

Si daca nu e asta , pune tu o poza cu el si cu tine , sa stim cu cine avem  deaface :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ala e motoru', inca nu am avut timp de poze dar am gasit cate ceva... enjoy

am observat ca mai este unu' in arad tot negru ca si al meu dar nu am reusit sa-i vad numaru'...

post-11726-1242725474_thumb.jpg

post-11726-1242725569_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ala e motoru', inca nu am avut timp de poze dar am gasit cate ceva... enjoy

am observat ca mai este unu' in arad tot negru ca si al meu dar nu am reusit sa-i vad numaru'...

 

frumos, sa-l stapanesti sanatos

Editat de akkimo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, sunt Dani si desi sunt membru al acestui forum de vreo 3 ani, de abia acum am reusit sa imi i-au un motor...

Honda CBR 600F din 2000, negru cu abtibilduri rosii, stau in Vlaicu zona Dinamo

Va salut pe toti.

 

Asta e primul tau motor?E super cred k a meritat asteptarea. Sa il stapanesti cu placere si sa faci cat mai multe drumuri si drumetii pe saua lui . Si eu sunt fan HONDA .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ala e motoru', inca nu am avut timp de poze dar am gasit cate ceva... enjoy

am observat ca mai este unu' in arad tot negru ca si al meu dar nu am reusit sa-i vad numaru'...

 

 

Daca ai un Alfa Amore asta o fii Honda with LOVE :) .

 

Asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
sal,sunt din arad,merg pe honda vt500e,nu sunt incepator,teribilist,vitezoman.bine vam gasit.sa ne vedem cu bine in trafic,si la intruniri.asfalt uscat :rolleyes:

Eu am vazut in Arad la cineva o motocicleta identica, era adusa din Germania, era neinmatriculata

O fi tot aia?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
.......stimati contzarani(doar suntem toti din aceeasi tara),am deschis acest topic cu intentia de a ne cunoaste mai bine unii cu altii si asa cum noi retinem mai usor motoare decit nume de persoane am hotarit sa deschid un topic in care fiecare sa scrie cum il cheama,ce motor are,de unde e si daca mai are prieteni care nu au acces la internet sa scrie si in numele lor!!

....as vrea sa fac o lista cu citi motociclisti sunt in arad si in jurul aradului!!....daca aveti poze cu voi impreuna cu armasarul vostru de care sper ca sunteti mandrii,puneti-le aici sa va vedem si noi!!!!

.....ca sa sparg gheata am sa incep eu:

 

 

*--Givulescu Florian

*--motor:BMW R 1100 RT.....AR-32-GIV

*--arad ,vlaicu.

........iar asta sunt eu cu autobuzul meu!!!

 

 

SALUT

Alin zis si ''papa'' - inscris de 4 zile pe aici

Micalacean - zona Profi

Suzuki il cheama pe ''copilas" - (GSX - F-ul zis si Katana)

AR-99-GSX

post-50781-1250164805_thumb.jpg

post-50781-1250164900_thumb.jpg

post-50781-1250164965_thumb.jpg

post-50781-1250165125_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Salut, sunt Dani si desi sunt membru al acestui forum de vreo 3 ani, de abia acum am reusit sa imi i-au un motor...

Honda CBR 600F din 2000, negru cu abtibilduri rosii, stau in Vlaicu zona Dinamo

Va salut pe toti.

 

 

Bine ai venit printre noi :wacko: cei care nu ma stiu eu sunt Paul [Alex (am 2 prenume)] si am un Suzuki Gsxr 600 Srad revin cu poze ca deocamdata nu am

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...