Sari la conținut

Cine Are Motor Si De Care


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

Salutare

Ma numesc Tomuta Raul,locuiesc in Vlaicu....sunt nou pe forum,la fel ca si in motociclism.....am permisul de A din vara....iar motocicleta,un Kawasaki zxr 400,de vreo luna.Sunt un mare pasionat al motociclismului,si unul din cei mai mari fani ai lui Valentino Rossi :)

V-am mai vazut pe centru,dar nu prea am avut curaj sa ma opresc "sa ma bag in seama"cu voi :D.

poze cu mine si motocicleta o sa pun deseara,sau cel tarziu maine.

sanatate si numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 735
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salutare

Ma numesc Tomuta Raul,locuiesc in Vlaicu....sunt nou pe forum,la fel ca si in motociclism.....am permisul de A din vara....iar motocicleta,un Kawasaki zxr 400,de vreo luna.Sunt un mare pasionat al motociclismului,si unul din cei mai mari fani ai lui Valentino Rossi :)

V-am mai vazut pe centru,dar nu prea am avut curaj sa ma opresc "sa ma bag in seama"cu voi :D.

poze cu mine si motocicleta o sa pun deseara,sau cel tarziu maine.

sanatate si numai bine

Salut Raul !

 

Am auzit ca ai venit din Germania pe motor ?

Cum a fost experienta ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) te referi la mine?

....nuuu,la mine!... :D .....oare cum de n-am gasit nimic sa ma leg de el,ca doar asa ma stie lumea?? :P ...

 

Salutare

Ma numesc Tomuta Raul,locuiesc in Vlaicu....sunt nou pe forum,la fel ca si in motociclism.....am permisul de A din vara....iar motocicleta,un Kawasaki zxr 400,de vreo luna.Sunt un mare pasionat al motociclismului,si unul din cei mai mari fani ai lui Valentino Rossi :lol:

V-am mai vazut pe centru,dar nu prea am avut curaj sa ma opresc "sa ma bag in seama"cu voi :lol:.

poze cu mine si motocicleta o sa pun deseara,sau cel tarziu maine.

sanatate si numai bine

...hai salut si la mai mare!! :) ....nu tre sa ai cine stie ce curaj sa te opresti acolo unde vezi mai multi motoristi opriti...si ei au ajuns sa se cunoasca tot asa ca si tine!!...bine ai venit in lumea nebunilor(motoristilor)!!... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Raul !

 

Am auzit ca ai venit din Germania pe motor ?

Cum a fost experienta ?

ceau Dani

da am venit pe motor,dar copilot:D...ca o condus tati......inca nu aveam permisu in mana....era numa luat....oricum o fost frumos:D....chiar daca am fost uzi loarca de ploiile ce or fost:D

 

 

...hai salut si la mai mare!! :) ....nu tre sa ai cine stie ce curaj sa te opresti acolo unde vezi mai multi motoristi opriti...si ei au ajuns sa se cunoasca tot asa ca si tine!!...bine ai venit in lumea nebunilor(motoristilor)!!... :D

multumesc pt primiire....BINE V-AM GASIT :D

voi mai iesiti acuma cu motoarele?sau deja e prea frig?eu ma plimb cam3 ore in fiecare zii...daca mai iesiti scrieti pe forum k poate vin si eu:D.....numa bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

stie careva ce genti laterale sau de spate s-ar potrivi pentru hayabusa ?

....de golf 4!!!.... :friends: :drink: :cheers: :blink: :what: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

crezi ca toata lumea are norocu ca tine sa aibe portbagaj pe motor mai mare decat la o masina ?

altii trebuie sa si-l cumpere daca trebuie sa plece undeva mai multe zile si pe distanta mai mare.

sunt d-alea universale

louis

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....hai ma ca glumeam!!...uita-te in catalogul de la louis la sectiunea genti si ai sa gasesti pt toate motoarele si pt toate buzunarele dar mai intai uita-te la suporti pt ele!!!... :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Informatii diverse...

Tarifele la polita RCA pe anul viitor sunt cam in felul urmator (din 2.11.2006 pana in 1.12.2006):

230,10 ron ptr. persoane fizice pe un an

110,10 ron ptr. persoane fizice pe semestru

...si luna de luna se tot maresc cu cativa lei...

apropo daca aveti nevoie de asigurare RCA ptr. masini, motoare, remorci (ca de anul viitor sunt obligatorii si ptr. remorci) etc. sunati-ma si o rezolvam ca sunt agent la BT Asigurari... 0745636281 Dani

...sper ca nu am deranjat pe nimeni cu informatiile mele...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

:P :) :P Hello there ! Iaca m-am inscris si eu .. sa mai putem comunica .. ca la deal mai rar veniti .. ! :) :) :)

 

:peace: P.S. Pt cei ce nu ma stiu .. Laci sunt .. am si eu o busa rosie .. si-mi beau cafelele pe la deal ( Notting Hill ) .. c u there ! :wave:

 

 

In sfarsit,.... :D :ok: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...hai sa ne traiesti buei!! :peace: ...cam mult ai asteptat pina sa te hotarasti sa intrii si tu aici!!

 

 

 

off topic)...mai da-mi o data cerere la yahoo messenger!!!...la prima m-am incurcat in butoane si te-am trimis la plimbare!!...scuze!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...hai sa ne traiesti buei!! :bow: ...cam mult ai asteptat pina sa te hotarasti sa intrii si tu aici!!

off topic)...mai da-mi o data cerere la yahoo messenger!!!...la prima m-am incurcat in butoane si te-am trimis la plimbare!!...scuze!

 

 

salut !

 

ti-am scris sa vad ce mai faci ca nu te-am mai vazut de mult.

 

am fost saptamana trecuta pe la tine pe la magazin cand mi-am spalat masina la puiu dar nu erai.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut !

 

ti-am scris sa vad ce mai faci ca nu te-am mai vazut de mult.

 

am fost saptamana trecuta pe la tine pe la magazin cand mi-am spalat masina la puiu dar nu erai.

...cine stie pe unde umblam... :bow: ...duminica am fost plecat la bucuresti sa-l duc pe batrinu acasa ca a murit iar mai departe te las pe tine sa-ti imaginezi ce am facut pina azi!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...