Sari la conținut

Cine Are Motor Si De Care


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

...in duminica asta ar fi posibil sa nu pot veni cu voi pe valea muresului pt ca sunt floriile si s-ar putea sa am oarece musafiri!!!....dar daca se aduna trupa ca lumea da-i in p...a de musafiri sa stea la usa pina vin eu inapoi!

ce tare esti :angryfire: :angryfire:

schimbati numele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 735
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ce tare esti :angryfire: :hurt:

schimbati numele

...nu am cum ca e prea tirziu si apoi ma costa mult!! :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bagami-as soola pai daca stiam ca fratzii mei din arad au topic special eram de mult aci

cata maries, locuit pevasile goldis linga bingo, plecat fizic din arad acu 5 ani dar capu tat acolo mii, stabilit in sua, Virginia am un fxdx din '99 si un flh din '78

 

asta is io anu trecut pe fx

 

 

 

asta ii fx-ul acuma

 

post-7361-1145503971_thumb.jpg

 

si asta ii flh-ul in ultimi 3 ani

 

post-7361-1145504053_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bagami-as soola pai daca stiam ca fratzii mei din arad au topic special eram de mult aci

cata maries, locuit pevasile goldis linga bingo, plecat fizic din arad acu 5 ani dar capu tat acolo mii, stabilit in sua, Virginia am un fxdx din '99 si un flh din '78

 

asta is io anu trecut pe fx

 

 

 

asta ii fx-ul acuma

 

post-7361-1145503971_thumb.jpg

 

si asta ii flh-ul in ultimi 3 ani

 

post-7361-1145504053_thumb.jpg

 

 

 

.....welcome!!... :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multzam fain, de ce zici ca o duc bine? ca am pus citeva kile? :angryfire: (glumesc) aci o duci bine daca tragi ca bou-n jug, daca nu ....la fund, oricum ma bucur ca am dat de aradeni, asha ca bine v-am gasit :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multzam fain, de ce zici ca o duc bine? ca am pus citeva kile? :) (glumesc) aci o duci bine daca tragi ca bou-n jug, daca nu ....la fund, oricum ma bucur ca am dat de aradeni, asha ca bine v-am gasit :)

 

 

...cind mai vii pe acasa?...la arad?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

akkimo,nu ai fost duminica la piata de masini? am vazut o honda cu nr.rosii de iasi,daca e aia sa stii ca e frumoasa,sa ai noroc de ea!!! cand ne dam o tura? poate duminica???? :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

akkimo,nu ai fost duminica la piata de masini? am vazut o honda cu nr.rosii de iasi,daca e aia sa stii ca e frumoasa,sa ai noroc de ea!!! cand ne dam o tura? poate duminica???? :moto:

 

Aia-i :crack:

Duminica e cursa pe aeroport :ok: :) :blink: , asa ca toata lumea se strange acolo !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Balcaniada incepe de vineri la aeroport, pe la ora 11 am inteles ca incep pregatirile, GIV 32 stie mai multe.

Ati reusit sa aflati cumva un program? Ca as vrea sa vin si eu, dar sa stiu cand, ce prind si ce ratez. Multam :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

florianeeee...unde esti????unde ai disparut????? spune-ne ceva despre programul curselor de la aeroport,ca

nu stim nimic !!!! :moto:

 

Vineri dimineata sunt calificarile si sambata dimineata cursele. Eu stiam ca duminica sunt cursele dar se pare ca s-au modoficat datorita zborurilor de pe aeroportul Arad.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...