Sari la conținut

Honda AfricaTwin - XRV650/750


Postări Recomandate

Superba iesire.

Multumin organizatorilor si colegilor. A fost extraordinar.

Pentru unii ;) a fost un adevarat botez "la propriu"

Dupa ce trece febra musculara ....asteptam noi propuneri.

post-28174-1283704719_thumb.jpg

post-28174-1283704863_thumb.jpg

post-28174-1283704871_thumb.jpg

post-28174-1283704880_thumb.jpg

post-28174-1283705039_thumb.jpg

post-28174-1283705081_thumb.jpg

post-28174-1283705088_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am ajuns si eu cu Zoli cu bine in Timisoara.

Totul a fost super! Asteptam editia 2011 :)

 

Uitasem... m-au luat niste carcei, ceva groaznic, pe la Deva... ;)

Editat de cstelia
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DOMNILOR FITI AMABILI.. am postat o problema..pt Afrika se poate ceva pareri?? ms..

Adika? Care este problema, ca nu m-am prins. Daca spui ca a fost faina tura, atunci care dintre noi esti, ca la profil nu am gasit mare branza?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, am ajuns si eu cu bine. Frumoasa tura, aer curat, lume multa si o atmosfera deosebita. La plecare am incercat sa o iau spre tabla butii, am mers pana s-a infundat forestierul fara sa observ drumul in dreapta, m-am intors si cred ca am vazut pe unde trebuia sa o iau insa era numai iarba si bolovani. Nu am vrut sa risc, mai ales ca eram singur si cu ceva greutate considerabila. Primele poze sunt cu drumul respectiv, restul de la intalnire. Numai bine

post-37101-1283751701_thumb.jpg

post-37101-1283751942_thumb.jpg

post-37101-1283752062_thumb.jpg

post-37101-1283752295_thumb.jpg

post-37101-1283752315_thumb.jpg

post-37101-1283752338_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca toata gaska a ajuns acasa ok. Ursule, auzisem ca ai luat-o pe VAlea Prahovei. Mi-au spus sarbii aceia cu care te-ai intalnit in Peco. Au spus ca au vorbit cu "the giant", si le spusese de intrunirea de Afrikane, si ca le pare rau ca nu au ajuns si ei. Seara au ramas in Valeni, dar nu am mai apucat sa stam la o bere sa povestim. Imi spusesera ca l-au vazut si pe Bujie stand relaxat in atas.

Ma bucur ca sunteti bine toti si ca v-a placut. Am descarcat pozele, acum se incarca pe un album web, am vazut filmarile, si dupa ce le editez putin, o sa fac un filmuletz, si o sa il incarc pe youtube sau vimeo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uitasem... m-au luat niste carcei, ceva groaznic, pe la Deva... :)

:D

Mesaj completat

Ne bucuram ca ati ajuns cu bine. Sunteti mari! Daca va si placut sunteti cu adevarat nebuni. Si ne "ingrozeste" ideea ca mai vreti ;)

Mesaj completat

daca reusesc sa scot noroiul din mufa telefonului poate reusesc sa pun si eu o poza :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat sa felicit inca o data gaska de baieti care au facut vineri noaptea Tabla Butii. Stiu persoane care s-au chinuit sa o faca ziua... You are the best!

P.S. Cum e cu ursul? A trecut sperietura? Mai pune cineva cortul in coltul acela anul viitor?

Mesaj completat

O sa pun mai multe mai tarziu. Acum ma duc sa fac dansul ploii pe afara, sa inmoi noroil de pe motor... ;)

post-3626-1283756055_thumb.jpg

post-3626-1283756602_thumb.jpg

post-3626-1283757021_thumb.jpg

post-3626-1283757060_thumb.jpg

post-3626-1283757126_thumb.jpg

post-3626-1283757163_thumb.jpg

post-3626-1283757230_thumb.jpg

post-3626-1283757264_thumb.jpg

post-3626-1283757315_thumb.jpg

post-3626-1283757397_thumb.jpg

post-3626-1283757432_thumb.jpg

post-3626-1283757480_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am asteptat pana azi ca sa imi treaca si carceii de la degetele mainilor pentru a putea tasta :drink:

 

Vreau sa multumesc tuturor celor care ne-au onorat cu prezenta, participarea a fost peste asteptarile mele, oameni extraordinari, pe unii i-am revazut, pe altii i-am cunoscut acum.

Deja ma gandesc cu tristete ca probabil va trece un an pana o sa-i revad pe multi dintre voi.

 

Traseul a fost unul de poveste, poate un pic prea cu "grija" ales, dar unul de care sa va aduceti aminte cu siguranta, din toate punctele de vedere :lol:

 

De asemenea le multumesc lui Roxy, Leo si Sebi, care au dus greul organizarii evenimentului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu credeam ca va fi asa de frumos, si atiti de multi, lume noua, baieti de treaba, traiasca gasca lui 10 vulpi si 13 ursi, oameni cu care tot sa rizi si sa traiesti.

Multumiri baietilor din Valeni de Munte, ptr implicarea in aceasta revedere foarte reusita.

Ceva poze si de la mine, si urmeaza sa mai pun.

http://picasaweb.google.com/pedrosalamos/A...rilor3Sept2010#

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: am ajuns cu bine si noi, frumos frumos...razvan zicea ca asa era la intanirile "de pe vremuri"

 

niscaiva pozne facute le gasiti aici : http://picasaweb.google.com/Olga.Tiglea/45...lnireAfricaNo3#

 

sa ne vedem sanatosi fie la anul fie la o intalnire de iarna .. facem? :drink:

iata intru si eu in vorba desi nu am nici o poza...organizare haiduceasca...cacaul si bolovanii sanatosi...splendid. salutam valenii de munte si ne pare rau ca nu am ajuns si la timisoara. jos palaria pt organizare si participanti...

Antenuta a venit cu o propunere mai mult decat asteptata...daca e sa fie o intalnire a africanutelor pe zapada sper sa alegem tot zona brasovului ..e central si ne vine mai usor pt toata lumea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu credeam ca va fi asa de frumos, si atiti de multi, lume noua, baieti de treaba, traiasca gasca lui 10 vulpi si 13 ursi, oameni cu care tot sa rizi si sa traiesti.

Multumiri baietilor din Valeni de Munte, ptr implicarea in aceasta revedere foarte reusita.

Ceva poze si de la mine, si urmeaza sa mai pun.

http://picasaweb.google.com/pedrosalamos/A...rilor3Sept2010#

 

10 vulpi da?? cred si eu daca a-ti pus copii sa ne deruteze traseul vineri noaptea si sa o luam direct spre Tabla Butii,a-ti platit un cocalar italian cu un audi a4 nou sa-i insceneze un accident lui RIP in Onesti sa intarziem atunci am fost ursul pacalit de vulpe :lol: .a fost singura adunare unde nu a trebuit sa ma imbat ca sa ma simt bine.Sper sa prind urmatoarea reuniune cu bine si sa ne vedem sanatosi,,pana atunci chatuim ca niste copii pe mirc :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai 10 Ursi, nu trebuie sa iei in seama toate prostiile... Important e ca ai ajuns. Oricum, vineri noaptea am simtit prezenta varului tau neimblanzit, care a trecut intai pe la stana si apoi la izvor, sa bea apa. Noi l-am auzit, desi multa lume nu a crezut, pana nu le-a confirmat ciobanul. Si a mai fost un "urs" care a bantuit pe la un cort duminica dimineatza. Pacat ca nu am fost pe faza, sa iau camera video si sa filmez... Am inteles ca somnorosul a batut recordul de viteza la iesit din cort... :lol:

P.S. Esti primul om pe care il cunosc, care arata pe Africana ca pe scuter... A ramas mica de tine... :drink: Abia astept sa ne revedem...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai 10 Ursi, nu trebuie sa iei in seama toate prostiile... Important e ca ai ajuns. Oricum, vineri noaptea am simtit prezenta varului tau neimblanzit, care a trecut intai pe la stana si apoi la izvor, sa bea apa. Noi l-am auzit, desi multa lume nu a crezut, pana nu le-a confirmat ciobanul. Si a mai fost un "urs" care a bantuit pe la un cort duminica dimineatza. Pacat ca nu am fost pe faza, sa iau camera video si sa filmez... Am inteles ca somnorosul a batut recordul de viteza la iesit din cort... :drink:

P.S. Esti primul om pe care il cunosc, care arata pe Africana ca pe scuter... A ramas mica de tine... :moto: Abia astept sa ne revedem...

cred ca a fost o superba intalnire de africanisti. Imi pare rau ca nu am putut sa va onorez cu prezenta dar maine sunt programat cu nevasta la nascut. Ce sa ii faci familia pe primul loc.Daca mai gasesc si eu un tricou, boiere care nu s-a dat de preferinta M, as fii incantat macar cu atat sa ma aleg si eu. :lol:

din poze reiese o organizare splendita.Felicitari organizatorilor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...