Sari la conținut

Honda AfricaTwin - XRV650/750


Postări Recomandate

Da-mi numarul tau de telefon intr-un P.M. si contul in care sa iti transfer banii. Multumesc mult, raman dator.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

... tuturor celor care ati avut probleme la Nadrag...

 

 

Pana la urma doar Zoli a avut probleme cu pompa de benzina. La Borco era altceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Am hotarat pana la urma sa ne urnim si noi in ceea ce priveste adunarea de la Rasnov :D asa ca avem nevoie de o lista de participanti pentru a cunoaste numarul de oameni pe care ne bazam.

 

Va rog sa incepeti o lista pentru tricouri, deoarece acestea trebuie comandate din timp. Pretul nu il stiu inca, dar nu va trece de 30 ron din cate m-a asigurat tipa de la care le comand.

 

1. CipriAT 1xL barb. + Romina 1xS fem.

 

2. Rul 1x XL barb. + Irina 1x M fem

Editat de CipriAT
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma tot uit dupa povestiri si poze de la Mihutz dar nu gasesc.

Mai ai si tu un pic rabdare :-) Promit ca pana la sfarsitul saptamanii pun cateva poze :friends:

 

Salutare!

 

Am hotarat pana la urma sa ne urnim si noi in ceea ce priveste adunarea de la Rasnov :D asa ca avem nevoie de o lista de participanti pentru a cunoaste numarul de oameni pe care ne bazam.

 

Va rog sa incepeti o lista pentru tricouri, deoarece acestea trebuie comandate din timp. Pretul nu il stiu inca, dar nu va trece de 30 ron din cate m-a asigurat tipa de la care le comand.

 

Pana la lista cu tricouri, poate bagati ceva detalii legate de locatie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnule Boier, din cate imi amintesc eu din posturile demult apuse tu ar fi trebuit s-o modifici putin pe Reta. Trebuia s-o inzestrezi cu niste piese de KTM, suspensie fata si etc. Din cate imi amintesc ar fi trebuit sa faci asta impreuna cu Catalin.

Ai renuntat, sau ai amanat ? Nu ma intelege gresit, e foarte tare si "frogu'".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io as veni, dar mi-e frica ca Andry ma va trimite acasa cu trenul :grinbandit:

 

 

sesizez o oarecare urma de tranzactie.....

 

eu din posturile demult apuse tu ar fi trebuit s-o modifici putin pe Reta. Ai renuntat, sau ai amanat ?

 

S-a lasat inspirat de prototiptilul meu si acum regandeste planurile :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sesizez o oarecare urma de tranzactie.....

 

 

A fost, acum au rămas doar urmele :)

 

Crashbar de vânzare - cineva, undeva ? Multe modele am văzut, nici unul nu m-a mulțumit complet dpdv al prinderilor sau protectiei.

Editat de Andry
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HD. cel pe care-l am ca design ok, ca acces la mobra ok, ca protectie ok(testat). sunt curios de urmatorul lor design deoarece am decis sa-l schimb pe acesta cu toate ca si-a facut treaba si tranta a fost serioasa pt mobra si pt mine (sia cuam am galma pe os si doare ca dracud aca ating zona)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost, acum au rămas doar urmele :)

 

Crashbar de vânzare - cineva, undeva ? Multe modele am văzut, nici unul nu m-a mulțumit complet dpdv al prinderilor sau protectiei.

Pai treci pe la Codlea cu negresa (africana) sa vedem daca te multumeste un crash bar facut de mine pe genunchi .

Mai am unul de transalp si din ce am vazut se potrivesc prinderile .sigur te tine la mai multe trante decat ti-ai propus tu sa iei anu' asta . :hurt: ologu pixdi :blbl:

post-62561-0-09371200-1340288389_thumb.jpg

post-62561-0-46240900-1340288413_thumb.jpg

Editat de RomiC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HD au următoarele crashuri pentru RD07 : http://www.heavyduties.ro/fgrd07/rd07cb.html

 

Primul, cam mic ca Âşi suprafață. Al doilea are tot două prinderi, prea puține dpmdv pentru suprafață pentru care este conceput să o acopere, iar cel de-al treilea este pentru look Âşi atât.

 

Până acum modelul Givi mi-a plăcut cel mai mult, dar am avut un astfel de crashbar pe Transalp Âşi la două trânte pe asfalt la ~20km/h s-au îndoit indeajuns încât să-mi crape carena ( de fiecare dată, nu amândouă trântele au contribuit la aceaÂşi crăpătură ).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. CipriAT 1xL barb. + Romina 1xS fem.

 

2. Rul 1x XL barb. + Irina 1x M fem

 

3. Andry 1x S barb. + Fomeia 1x S fem.

 

Mai baieti, treaba e serioasa, acum ca l-am informat si pe Mihutz77 de locatie, chiar va rog sa continuati lista pentru a sti in mare macar, numarul de participanti.

 

Luni trebuie sa dau comanda la tricouri.

 

Deci pana atunci ar cam trebui sa stiu cate sa comand.

 

O seara buna!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crashbar de vânzare - cineva, undeva ? Multe modele am văzut, nici unul nu m-a mulțumit complet dpdv al prinderilor sau protectiei.

 

Hepco & Becker

Vrei sa pui crashbar la scuter?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...