Sari la conținut

Honda AfricaTwin - XRV650/750


Postări Recomandate

Exact, Bogdan03, cat mai multe poze, sa am de unde alege

Cel mai bine ar fi link catre albume, de exemplu pe picasa sau alte site-uri de profil, doar sa setati accesul pe "public"

Nu va fi nicio problema

Se accepta doar poze cu Africa Twin (sorry marius.roibu)

Eu voi veni cu cateva variante si se va vota (pe xrv.ro)

 

De la raoulserban astept explicatii vis-a-vis de ce ar intelege el prin "obiecte artizanale personalizate si oferite/premiu la intalniri"

Nu prea imi da mana sa fac cadouri tuturor posesorilor de africane

 

Topicul de pe xrv.ro

http://www.xrv.ro/forum/viewtopic.php?f=46&p=5198#p5198

Editat de Korben
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Poti monta un DB Killer . Daca nu gresesc cred ca pe gatul tobei ai o gaura ( poza 3 ) ce pare sa fie ptr montarea unui astfel de dispozitiv .

» Post actualizat in 02 Nov 2015 20:48

Unde gasesc un DB killer ?

» Post actualizat in 02 Nov 2015 20:48

Unde gasesc un DB killer ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Robert, google dupa dbkiller. e un con sau o teava cu gauri ce are o sita cu gari mari acolo unde intra gazele. sa stii ca si performantele au sa scada, indeajuns cat sa le simti.

Toba ta e gandita pentru un anume sistem de lazi, dupa pozitionare. daca faci off s-ar putea sa te incomodeze.

nu pot sa semnez condica, n-am decat o bascula si un portetrier de africatwin, nu ma incadrez...si Korben nu lasa poze mai vechi de 2015.

Dar, cum imi place sa impartasesc ce descopar, va recomand tuturor sa cititi CLUETRAIN MANIFESTO(online). coroborat cu industria automotive....recomand flexibilitate, adaptare, o gama larga de optiuni. e de munca in plus, dar satisfactia clientului final mult mai mare.

astfel, fiecare din cei ce vor un calendar custom, sa aiba posibilitatea ca pe prima pagina sa fie motocicleta personala. doar banutii mei(expresie adaptata)

legat de "cadouri, chestii tunate at" nah...vorbim de alt nivel sau mai bien spus de alt nr de participanti. sponsori, concursuri, vanzatori ambulanti taxe de intrare ca sa iti permiti sa faci asa ceva. nu ma gandesc deloc la profit, income-outcome=zero, ci doar ca fiecare sa aiba si o amintire de pus in raft( devil is in the details, fine touch shit like this, candva o sa reusesc sa imi exprim ideile mai bine si o sa ma ajute cineva sa le si pun in practica.

 

ps: s-a gandit cineva la un sistem de lazi pliabile? daca nu, impartasesc ideeea cu drag, fara drepturi de autor

Editat de raoulserban
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai cumva un plan , o schita sau o idee despre cum ar trebui sa arate ?

 

la profil scrie ca esti din Bucuresti. Este imposibil sa nu gasesti un service care sa te ghideze catre cineva care sa-ti confectioneze un amarat de db killer...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la profil scrie ca esti din Bucuresti. Este imposibil sa nu gasesti un service care sa te ghideze catre cineva care sa-ti confectioneze un amarat de db killer...

 

costa mai mult sa-l faci decat sa cumperi unul folosit/din dezmembrari, in Bucuresti e scumpi sudorii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Robert locuieste pe Coasta de Azur.

» Post actualizat in 03 Nov 2015 08:42

Pacat ca nu corespunde criteriilor :)

 

attachicon.gif1243545_644137278954229_1248738081_o.jpg

 

Atunci daca locuieste pe Coasta de Azur, comentariul lui Motorocker si al meu nu se mai aplica :) Nu cred ca va fi o problema (financiar vorbind) sa-si gaseasca un db killer :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa-mi cereti drepturi de autor, eu am facut poza aia. cred ca le mai am pe un drive ceva

Revenind la actiunea "Calendaru" , pozele trebuie sa fie proprietate personala(nu de pe net, etc) si zic ca se pot accepta din anii trecuti. Si daca se mai tranteste la pachet si o actiune sociala(ca doar vin sarbatorile) ar fi ditamai hit-ul. Banutii mei, doar e forum si democratie


» Post actualizat in 03 Nov 2015 11:04

ps: e facuta la Herculane, pacolo, acu 2 ani . se vede ca aveam Alpul, de altfel a doua si singura iesire serioasa cu el :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Atunci daca locuieste pe Coasta de Azur, comentariul lui Motorocker si al meu nu se mai aplica :) Nu cred ca va fi o problema (financiar vorbind) sa-si gaseasca un db killer :)

Daca locuieste si munceste pe Coasta de Azur poate sa-si cumpere o Africana si sa ia de pe ea DB Killer-ul :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu cat mai multe cu atat mai bine

Pot fi si doua intr-o poza, dar sa fie africane, nu fantome de alte natii


» Post actualizat in 03 Nov 2015 12:35

Cu cate propuneri putem veni? :D
Asta una din imaginiile pe care le am la indemana:



Acasa am si varianta cu o rezolutie mai buna.

 

Fara casca nu ai?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da dea casca jos in photoshop :)


» Post actualizat in 03 Nov 2015 13:38

Mai am si eu, dar cica trebuie din 2015....

 

post-30-0-67590900-1446557768_thumb.jpgpost-30-0-00170200-1446557773_thumb.jpgpost-30-0-03188000-1446557775_thumb.jpg

post-30-0-68566900-1446557782_thumb.jpgpost-30-0-36717600-1446557790_thumb.jpgpost-30-0-99721600-1446557793_thumb.jpg

 

Oricum, e o oportunitate buna sa scormonim prin arhive si sa ne aducem aminte de turele facute

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai daca tu zici ca e din 2015 inseamna ca asa e :)

 

calitatea fotografiei (tehnica si artistica) sunt cele mai importante

sunt convins ca veti gasi multe fotografii care sa respecte aceste doua criterii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...