Jump to content

Recommended Posts

Va las pe voi sa comentati :)

post-442-1242586806_thumb.jpg

Pai ce sa comentam?! :P Motociclist inconstient! Pai acolo se lasa casca?! Mai degraba cred ca avea nevoie de ea pe cap... Daca ... :D

Intrebare retorica:

De care parte a gardului erau animalele periculoase ? :D

Jeeezzzzz......... :P :D

Nici daca venea Circul nu se adunau asa...dar totusi, nu inteleg faza cu gardul...era cumva parcarea vre-unui Super market, sau?....Doamne, cum stau ca ciorile pe gard(sau dupa gard, ma rog) :)

Thomas, asta era si intrebarea mea :D

Da, era in parcarea unui market de cartier. A fost un moment interesant, ca sa zic asa...

Ia uite praleo, Harly Parkinson !

Edited by jcdenton
Tupeu maxim sa lase motocicleta aia acolo. Aia cred ca desfasurau in minte vreo 20 de posibilitati sa o salte de acolo :P , le faceau ochii in cap ca la jackpot.

probabil ati stat langa ea tot timpil, altfel se evapora si nu "vedea" nimeni nimic :D

moo..she motoru moo..!!!..tare poza..ce fatza au negrii :D

RESPECT :P

Sunt si copii acolo..

Mey...aia nu e copii...aia e ucenici-invatzacei de ciordeles...acu' se uita daca poa' sa pune in practica ce a invatat la scoala lu' vitaza den carter...ca daca nu ierea atent propritaru', odata dedea cu jula pe la casca, oglinzi si alte kestii lucitoare, ca astea atrag ciorile cel mai tare :)

Poza e misto de tot, insa unele din comentariile de p-aci sunt cel putin rautacioase. Nu toti saracii sunt hoti, sa fim cinstiti. Si pentru maghernitele in care stau (apropo, ati vizitat vreodata vreuna? e infiorator!) aparitia unei astfel de motociclete e un eveniment.

Deasemenea, mai usor pe scari cu remarcile rasiste.

Le sta bine acolo, dupa gard. Mai nou, la cehi se misca ceva...
Sunt printre putinii, care am curaj sa imi asum greselile. Da, asa e sunt si copii curiosi, poate amarati, care nu vad zi de zi asa ceva. Am fost rautacios si imi pare sincer rau. Nu poti judeca omul dupa haina si culoare. Sa imi fie cu iertare.