Sari la conținut

Vand Kilometri de Povesti


bizoo_n
 Share

Postări Recomandate

dupa cateva zile de asteptare am intrat si eu in posesia cartii.

e bestiala...

azi, la servici, am citit jumatate din carte, noroc ca am un servici usor, la mine e extra-sezon.

intr-o oarecare masura ma regasesc in aceste povestiri si uneori ma kc pe mine de ras...

o recomand tuturor motociclistilor, si nu numai motociclistilor...

mihai, esti gheroiul nostru

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 842
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 8 months later...

Pentru urmatorii kilometrici,(restul kilometricilor au acelasi mesaj dar pe mail).

 

fanfane

- russiantiger

- costin_hammer

- motorola

- vis-a-vis

- Bec

- Ser79ban

- mircealeschian

- Scabron

- Guyana

- Asilindean

- Melciu

- thomas

- gunix

- kidrock

 

 

Pe data de 10 noiembrie, ora 18:30, la Cinemateca Eforie(Str. Eforie nr. 2), va asteptam la premiera filmului documentar "Un gand, un vis, Doyle... si-un pix", un film despre povestea calatoriei prin lume a lui Mihai Barbu si a tovarasului sau de incredere, Doyle. Un om, o motocicleta, 4 luni, 26.000 de km.

 

Numai bine.

 

P.S. Mesajul este adresat, doar kilometricilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Evenimentul este doar pt kilometrici? sau doar mesajul? e ceva privat? da-ne si noua amanunte daca se poate...

 

Tinand cont ca am gasit anunt referitor la premiera si pe cateva site-uri de stiri, nu cred ca este un eveniment privat. Eu ma duc, nu cred ca ma da cineva afara :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Trebuia sa fie un eveniment privat, pentru a ne feri de fripturisti in primul rand, si-n al doilea rand pentru ca prima vizionare era facuta pentru critici, producatori, si apropiati, dar domnisoara de la Jurnalul National n-a priceput asta, si, a folosit datele pe care le-am dat, ca sa le publice dupa premiera, inainte. In principiu, se vine pe baza de invitatie, pentru public doresc sa fac o alta proiectie. Sper sa se inteleaga chestia asta.

 

Numai bine

Editat de bogdani0405
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Trebuia sa fie un eveniment privat, pentru a ne feri de fripturisti in primul rand, si-n al doilea rand pentru ca prima vizionare era facuta pentru critici, producatori, si apropiati, dar domnisoara de la Jurnalul National n-a priceput asta, si, a folosit datele pe care le-am dat, ca sa le publice dupa premiera, inainte. In principiu, se vine pe baza de invitatie, pentru public doresc sa fac o alta proiectie. Sper sa se inteleaga chestia asta. Numai bine

 

 

Am priceput...

Editat de cristache
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de invitatia asta publica, eu abia acum am vazut-o. Sper sa pot ajunge.

 

P.S.Ce ma enerveaza faza cu dezabonarea automata de la subiecte...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca se poate, va rog sa ne spuneti si la astia mai putin norocosi cum a fost pe acolo.

Si niste poze ar prinde bine..

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Liviule, scuze, dar n-am avut timp de mine, cand am iesii din casa, am facut-o teleghidat... imi pare rau. Cu siguranta vor mai fi ocazii, daca o sa vad ca lumea devine interesata, o sa mai fac o proiectie tot acolo, numai ca deschisa de data asta.

 

Numai bine

 

Salut,

 

Pentru cei interesati, pe data de 15 decembrie, orele 18:00. la Cinemateca Eforie(Str. Eforie nr.2) va mai fi o proiectie a filmului.

 

Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De abia acuma am citit de evenimentul de pe 10 noiembrie... Ar fi fost util sa trimiteti si un PM, ca multi nu mai intra pe topicul asta de ceva vreme. Sper sa ajung la proiectia de pe 15 dec. Mihai o sa vina si el pe acolo ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Pentru cei interesati, pe data de 15 decembrie, orele 18:00. la Cinemateca Eforie(Str. Eforie nr.2) va mai fi o proiectie a filmului.

 

Numai bine

 

Asta-i tot mesaj pt kilometrici sau si pt "fripturisti"? E cu rezervare? Daca ti se pare ironic, nu e... doar ca la proiectia precedenta era sa ma lepsuiesc daca nu verificam si ma bazam pe ce aparuse in presa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca citeai cu atentie mai sus, priveste inca o data, cu atentie, si o sa vezi ca am spus ca va mai fi o proiectie, de data asta deschisa. Si apoi, am scris cand va fi. Sper ca am fost clar.

 

Numai bine

Editat de bogdani0405
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...
  • 1 month later...

excelenta poveste, filmul putin cam pe scurt, diferit de ceea ce am citit in blog, e mai pe scurt, da povestea e aceeasi..

felicitari pentru ceea ce ai reusit sa realizezi, si deabia astept sa ma delectez cu urmatoarea ta poveste!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 months later...

Am primit cadou de la iubita mea ceva ce imi doream de mult timp .

 

Tocmai citesc zilele astea cartea. Sa inteleg insa ca exista si o editie mai noua? Eu cred ca ca o am pe prima care mi se pare destul de slab realizata, pozele par cam toate intunecate, zici ca sunt facute de un total amator desi citisem pe undeva ca Barbu ar fi ceva fotograf.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Prima editie este cartonata, iar pozele la o calitate satisfacatoare, fara a fi extraordinare dpdv a tipariturii. A doua editie a fost mai la buget, dar oricum cartea foarte interesanta. Sincer mai astept de la Mihai si alte calatorii povestite pt ca are talent si la foto si la vorbe. Pacat, forumul s-a purtat mitocaneste si l-am cam pierdut pe Barbu aici.

Editat de bogdan_harea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...