Sari la conținut

Accident!


COLD AS ICE
 Share

Postări Recomandate

Salut!

Exact acum m-a sunat un prieten si mi-a spus ca pe la cotroceni a vazut accident moto!!!

Nu stia exact ce motocicleta e (le cam confunda el)....cica l-ar fii acrosat unul cu un golf.....

Zicea ca motoristul vomitase in casca.....si spunea ca il doare stomacul.....

Salvarea era pe drum....Doamne ajuta sa fie motociclistul bine!!!

Atat stiu si eu.........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde la Cotroceni? nuu stii mai precis?! :yikes:

 

Macar o culoare a motocicletei, vitezana sau nu, o culoare a castii, semnalmente ale pilotului..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hm... cbr-ul mai are o varianta de colorare negru cu argintiu*... incerc sa-mi dau seama pe cine stiu cu motoarele astea... si sincer stiu cat-de-cat pe unii :yikes: sper ca-i ok baiatu'. uitati-va la stiri (ca io n-am tv) care puteti, poate zice ceva. Daca nu acum, poate maine dimineatza sau la stirile noptii.

 

edit...

*Sau r6-le.. :yikes: ... cred ca m-apuc de dat telefoane.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nasol, e bine baiatul?

Pe baiat am aflat ca-l cheama Gabi.

Astept stiri legate de starea lui...

 

ieri s-a facut pilaf un prieten cu o hayabusa exact acelasi lucru: intors in fatza la Razoare concluzie el operat si un rinichi scos, genunchiul paradit, dureri groaznice voma instantanee in casca de la lovitura..plm iesi sa te plimbi si te baga idiotii in spital.

:yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:yikes: :yikes: :eek:

 

Tocmai auzisem si eu de intamplarea asta si cautam detalii....recunosc, cu frica sa nu fie vorba de vre-unul din prieteni :eek:

 

Din povesti suna nasol....ii doresc recuperare usoara baiatului,pe cat se poate.

 

A inceput sezonul, tineti-va bine, cei vechi sa-si aminteasca inainte de a trage de gaz cat de usor poti s-o mierlesti, sa-si aminteasca de prieteni si tovarasi de drum cazuti "nevinovati".

 

 

... iar cei noi ( multi! ) sa ia aminte de la aia care au supravietuit altor sezoane, incercati sa nu o comiteti grav in primul an. :eek:

 

 

 

Fie ca Zeul Bulanului Exagerat sa vegheze asupra noastra. :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreptate !!! Bate in capul lor de muis-i !Dar sa stiti ca si unii motoristi au senzatia ca ,daca au un motor sunt smei !!! :yikes:

Doamne Ajuta !

Si fereste-ne de prosti !

Baiazid.....CASA DE PIATRA ! :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tind sa cred ca e decat un zvon ca altfel as fi auzit si eu macar cate ceva.....lucrez in cotroceni langa motoadventure...imposibil sa nu fi auzit nimik...sper sa fie decat un zvon..o poveste d-aia ....din gura in gura..

 

eu veneam din fatza pe un scuter .... pe contrasens o conserva roshie shi din spatele ei veneau 2 suzuki.... masina a taiat fatza hayabusei .... baiatul a cazut rau ... shi hayabusa a derapat pe asfalt shi a intrat drept in mine ... numai printr-o minune nu ma omorat ... ma lovit lateral in scuter shi ma facut sa derapez vo 2 metri. deci sigur nui zvon

 

neam speriat de ce se vedea in casca ... am banuit ca este un ochi scos sau mai rau creier ... am aflat ulterior ca era voma ...

 

am stat pana a venit salvarea si am stans bucatile de hayabusa ...

 

am aflat ca este la municipal ... nu shtiu exact in ce stare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa ne fereasca Cel De Sus de inconstientii si "handicapatii"astia de soferi care nu sunt in stare sa mearga bine pe jos dar ei se considera soferi experimentati!Dac ar plati pt.faptele lor..........dar nici asta nu se intampla!Inca o data oameni buni AVETI GRIJA! :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multa sanatate biker-ului .

Sa speram ca acest sezon va fi mai putin " bogat " in accidente ...

Multa atentie in trafic si lasati manetuta pentru pista sau autostrada .

Sanatate maxima inca o data .

Editat de Zuzg7
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Of Doamne, multa sanatate baiatului. Sa se faca bine ... restul nu mai conteaza.

 

 

PS:mergetzi incet shi atent. Suntem in jungla.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...