Sari la conținut

seawolfs bikers fest


Postări Recomandate

Poze!

 

La un bors...!Radu Pietreanu si nu numai...!

 

Colonelu treaz si...colonelu la sprit...colonelu apropape beat si...in final rupt!Si inainte de somn...streaptease!

post-6602-1243967691_thumb.jpg

post-6602-1243967783_thumb.jpg

post-6602-1243967806_thumb.jpg

post-6602-1243967817_thumb.jpg

post-6602-1243967880_thumb.jpg

post-6602-1243968041_thumb.jpg

post-6602-1243968072_thumb.jpg

post-6602-1243968092_thumb.jpg

post-6602-1243968121_thumb.jpg

post-6602-1243968154_thumb.jpg

post-6602-1243968170_thumb.jpg

post-6602-1243968333_thumb.jpg

post-6602-1243968395_thumb.jpg

post-6602-1243968447_thumb.jpg

post-6602-1243968478_thumb.jpg

post-6602-1243968500_thumb.jpg

post-6602-1243968532_thumb.jpg

post-6602-1243968595_thumb.jpg

post-6602-1243968611_thumb.jpg

post-6602-1243968642_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

V-au onorat cu prezenta Doctorul RZV,colonelul,Emilio,George cu dr,Dan cu Dr,Lenesul,BARBOSUL CU duba-membru simpatizant,Lori cu AIR-membra de onoare,gasca nebuna de la Calarasi-nu sunt in poze ca au fost rupti zi si noapte,nu in ultimul rand MERTZAN.Catalin din Slobozia cu masina si prietena(i-a fost teama sa nu-l topeasca ploaia).

post-6602-1243969613_thumb.jpg

post-6602-1243969733_thumb.jpg

Editat de emylyo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si a trecut si Seawolves Bikers Fest 2009...

 

Regretam ca nu a durat mai mult, regretam ca ne-am despartit atat de repede, regretam ca nu am avut mai mult timp pentru fiecare dintre voi, regretam ca nu a fost si mai mult soare - dar...

 

Ne bucuram ca am reusit sa va adunam in numar atat de mare la mare, ne bucuram ca am avut privilegiul de a va oferi niste spectacole pe care le'ati meritat din plin si pentru care chiar ne-am straduit foarte mult, ne bucuram ca v-am facut sa radeti, sa cantati, sa dansati, ne bucuram ca ne-ati ajutat sa facem o parada pe care Constanta nu o va uita usor, ne bucuram ca am reusit sa va aratam voua si restului lumii o alta fata a litoralului romanesc - un litoral boem si rebel, un litoral cu oameni frumosi si veseli pentru care prietenia, bunul simt si respectul sunt esentiale!

 

Va multumim prieteni!!! Va multumim pentru ca ne-ati calcat pagul, va multumim pentru spirit, va multumim pentru imaginea voastra frumoasa!

 

Stim ca au fost minusuri. Era imposibil sa nu fie. Ne cerem scuze pentru imperfectiuni - credeti'ne ca a trebuit sa ne confruntam cu si mai multe probleme decat ati observat voi si, in primul rand, cel mai mult ne-am straduit ca aceste probleme sa nu va afecteze pe voi in nici un fel - speram sa ne fi iesit...

Noi, cei din Seawolves Bikers Constanta, ne-am inhamat la o treaba care se dovedeste a nu fi deloc usoara: o intrunire anuala a motociclistilor pe litoral. Si nu e foarte usoara nu din cauza organizarii in sine, ci din cauza imaginii pe care o are in acest moment litoralul romanesc - este o imagine pe care noi nu vrem neaparat sa o schimbam, dar incercam cu toate puterile sa va aratam si o alta fata! Pe litoral nu sunt numai vanatori de numerar, ci si oameni sinceri care vor doar sa se simta bine impreuna cu voi si sa lege prietenii! Suntem constienti ca vom avea mult de luptat in acest sens, dar visam la ziua in care fiecare motociclist din tara va veni la mare si pentru ca acolo ii va gasi pe cei de la Seawolves!

 

Mii de multumiri pentru cuvintele voastre frumoase din timpu festivalului cat si de dupa! Fiecare vorba buna de'a voastra este ca inca o gura de oxigen pentru noi, si inca un imbold pentru a transforma acest festival in traditie! Povestea abia a inceput! Multumim si pentru critici - fiecare repros al vostru se va transforma intr'un punct de rezolvat in agenda intrunirii de anul viitor!

 

Vestea buna este ca petrecerile moto pe litoral nu s'au terminat aici. Pe toata perioada sezonului ne veti putea gasi la barul Captain Cook din Mamaia, cel aflat pe plaja din dreptul hotelului Lido. Vom organiza pe tot parcursul acestui sezon chefuri de weekend, cu cantari live, focuri de tabara, hamsii, gratare, rom si bere rece! Vom incerca sa rezolvam ceva si cu cazarea. In concluzie - va mai asteptam pe la noi - ne'a placut prea mult de domniile voastre astfel incat nu veti scapa atat de usor de noi Keep in touch!

 

Seawolves Bikers Constanta va saluta si va multumeste pentru tot!

 

RESPECT! RESPECT! RESPECT!

 

 

P.S.: Deasemeni ar trebui sa stie toata suflarea ca fara ajutorul fratilor din Heavy Riders Ploiesti nu stiu cum ne-am fi descurcat! Ei sunt acei baieti politicosi si discreti care'au avut grija printre altele si de siguranta si linistea la corturile voastre.

Fratilor... cuvintele nu sunt de'ajuns pentru a va multumi pentru ajutorul ce ni l'ati dat! Ne inclinam in fata voastra!

 

RESPECT!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

voi ati avut duba in camping ?

 

Au avut duba in jumatatea cealalta a campingului, unde acest lucru era permis - este iarasi un aspect pe care noi am incercat sa ti'l prezentam la poarta!

 

Sper ca am cazut de acord ca a fost lipsa de comunicare, si nicidecum lipsa de respect sau ignorantza - si data viitoare o sa ne dam reciproc mai multa silinta sa ne ascultam... OK?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au avut duba in jumatatea cealalta a campingului, unde acest lucru era permis - este iarasi un aspect pe care noi am incercat sa ti'l prezentam la poarta!

 

Sper ca am cazut de acord ca a fost lipsa de comunicare, si nicidecum lipsa de respect sau ignorantza - si data viitoare o sa ne dam reciproc mai multa silinta sa ne ascultam... OK?

da a fost lipsa de comunicare , ai pm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe baieti din seawolfs nu prea ii cunosc dar din vedere il stiu pe mendoza care saracu umbla de colo colo..sa le faca pe toate sa fim cu totii multumiti...la mine e a doua intrunire la voi si m-am distrat ......cat despre parcarea la motor am fost oleaca surprins ca nu le-am tinut langa cort, dar a fost intr-un fel bine ca puteai dormi in liniste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iaca și niscai puoze dă la Urs :

 

... Am auvut un week-end extraordinar !

 

 

... Dă la Ursu și Billy !

post-1132-1244049109_thumb.jpg

post-1132-1244049147_thumb.jpg

post-1132-1244049179_thumb.jpg

post-1132-1244049251_thumb.jpg

post-1132-1244049268_thumb.jpg

post-1132-1244049283_thumb.jpg

post-1132-1244049360_thumb.jpg

post-1132-1244049371_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am cat v-ati facut bai baieti ... amandoi , nu erati voi mici nici cand ne-am cunoscut ... da acum sa dea dracu daca incapeti in ecranu de la laptop .

 

Salutari de la Bogdan , imi pare rau ca nu am fost acasa ca sa va salut .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au fost in afara campingului inchiriat.Au platit si acolo 10 ron pt masina si cate 10 de persoana.Noi am intrat cu masina,am instalat coartele si bagajele si am lasat-o in parcare.Am comunicat bine la intrare cu baietii si apoi am beneficiat de distractie.Ei nu au stat inauntru ca au vrut gratar la 2 pasi.Baitul cu honda fara toba ne-a disperat noaptea cu motorul.Imi venea sa ma duc sa-i arat eu ce inseamna sound.Nu m-a impresionat catusi de putin.Daca vrei sa impresionezi fa-o cu o toba adevarata-Yoshi,tOw,AKrapo,Ajko,Muzzy.Sunetul de teava goala imi face sila!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Bogdaneeee, proportinal ... nu sunt chiar rau (188/90), dar as vrea sa am vreo 85! :D)

 

In rest ... nu m-am mai simtit asa bine de la anul nou! ... Am avut un week-end de notat in agenda! ... Chiar tu, bastinas si ai lipsit?!

Editat de U R S U
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@emil: Da, e adevarat ca ne-am cazat la Lido, daar, am ajuns printre primii la petrecere, vineri pe la 12:00. Eram atat de uzi, incat nu mai puteam gandi ca trebuie sa instalez cortul si ploua ...

Dar a fost mai bine ... asa mi-am petrecut cel mai frumos week-end de la inceputul anului pana acum.

In ceea ce priveste zgomotul, asta inseamna petrecere moto - DEZMAT! ... apropo: striptis a fost?! ... noi avem evacuari complete de la Micron *daca iti este cunoscut), eu am chiar sistem coplet serpent carbon. Asaaaa ... cel mai frumos "sound" pe care l-am auzit vreodata si cel mai potent a provenit de la un L cu tobele complet golite de catre proprietar (Bogdan Padure) ... Chiar mi se zbarlea parul de placere cand o auzeam. Ma bucur ca ai auzit de Arata, dar ... chiar m-a atras Micronul. Cu super turarul tau era mai greu sa le scoti, mai complicat, ca ... ai 2 tobe ... ma rog, nu conteaza!

Ideea e ca la petrecerile moto trebuie sa fie dezmat total, ca de aia nu se merge la mol si se gaseste vreun camping.

 

Apropo: am fost invitati la petrecere!

 

nota: L = GSX-R1100 - 1990

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cateva poze din prima zi, ca pe urma nu am mai avut timp de poze ...

 

sunt madru de voshodul meu:X:X:X...poza 4 post#27... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ce am vazut si auzit rr avea toba scoasa si avea galeria originala.Nu zic nimic de zx12 ca nu l-am studiat.De acord cu tine ca e intalnire moto,dar asta se intampla pe la ora 5 cand unii se chinuiau sa doarma.Am auzit de tot ce inseamna tobe moto.In timpul liber modific asa ceva.Momentan am un ful Yoshi cu o finala carbon care crede-ma ca ase aude intr-un mare fel dupa multe modificari aduse.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... Ma rog! ... De asta eu am ZX12 si tu Hayabusa! ... Ideea e ca noi ne-am simtit prea bine acolo si asa vom petrece la orice petrecere! ... La mine cel putin, motociclismul vine din interior, nu am vazut la vecinul de 3 sau la baietii de la mol! ... In familie bunic, tata, frate au mers/merg pe motociclete.

... Ce ma bucur! ... Simt ca am fost putin pueril, dar ... in fond ... atat de tare ma doare-n p1x!...

 

La mai mare organizatorilor! ... Tineti aproape, diindca ...

 

:D)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...