Sari la conținut

Bea - Cheia!


Postări Recomandate

...nenea Florin,vin si eu sa salonu' de infrumusetare,sa imi fac mandra gigea :blink:

Va astept pana sambata seara, de duminica plec o saptamana in vacanta ! Nu ma pot abtine si trebuie sa va marturisesc unde plec.....Montmelo, Catalunya la MOTOGP 14 iunie :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va astept pana sambata seara, de duminica plec o saptamana in vacanta ! Nu ma pot abtine si trebuie sa va marturisesc unde plec.....Montmelo, Catalunya la MOTOGP 14 iunie :D

 

Bueyyyy, da' cum esti, frate!!!!! Ma roade grav invidia!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D hai zi ce suvenir vrei de acolo?

Pai...nu vrei tu mai bine, sa ma iei cu tine si sa imi aleg suvenirul la fata locului???? Ca oscilez intre poseta aia Prada, jeans-ii Balenciaga si sandalele Louboutin si nu reusesc deloc sa ma decid. :D (acum sa vezi telenovela ce se tzese aici!!!! sa te tzii!!!)

 

si ca sa revenim on topic: tu esti cel mai in masura sa povestesti despre tehnica mea de-a aborda asfaltul cu genunchiul, nu??? Le spunem???? Eu zic sa nu! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai...nu vrei tu mai bine, sa ma iei cu tine si sa imi aleg suvenirul la fata locului???? Ca oscilez intre poseta aia Prada, jeans-ii Balenciaga si sandalele Louboutin si nu reusesc deloc sa ma decid. :blink: (acum sa vezi telenovela ce se tzese aici!!!! sa te tzii!!!)

 

si ca sa revenim on topic: tu esti cel mai in masura sa povestesti despre tehnica mea de-a aborda asfaltul cu genunchiul, nu??? Le spunem???? Eu zic sa nu! :D

 

 

Alea-s denumiri de haine???? :D Plecam prin iulie o saptamana prin tara, daca doresti te luam cu noi .

Daca vrei spune-le, eu nu pot nara mai bine decat autorul :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alea-s denumiri de haine???? :D Plecam prin iulie o saptamana prin tara, daca doresti te luam cu noi .

Daca vrei spune-le, eu nu pot nara mai bine decat autorul :blink:

Nea Florine,sa nu uiti sa suni goarna!1mai,l-am ratat,dar pe-asta de o saptamana,sigur nu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alea-s denumiri de haine???? :D Plecam prin iulie o saptamana prin tara, daca doresti te luam cu noi .

Daca vrei spune-le, eu nu pot nara mai bine decat autorul :blink:

Da!!! As merge!!! O saptamana nu cred ca am sa pot fugi de la job, dar vorbim, imi ziceti pe unde sunteti si vin si eu 3 zile de week end. Doar sa nu fie in perioada 11-15, ca voi fi la Milano.

Sar'na de invitatie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te-ai intors cumva prin Sinaia? Nu sunt sigur, dar am impresia ca am trecut pe langa voi cand ne intorceam de la Cluj. Salutari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te-ai intors cumva prin Sinaia? Nu sunt sigur, dar am impresia ca am trecut pe langa voi cand ne intorceam de la Cluj. Salutari!

 

Mda!!! L-ati prins pe tipul care-si parcase motorul in sant, sau s-a intamplat dupa ce ati trecut voi? Ei veneau catre Sinaia. Te intreb ca sa localizez in timp, cam care dintre grupuri ati fost voi.

Frumos la Cluj! Bravo! Salutari lui Cati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda!!! L-ati prins pe tipul care-si parcase motorul in sant, sau s-a intamplat dupa ce ati trecut voi? Ei veneau catre Sinaia. Te intreb ca sa localizez in timp, cam care dintre grupuri ati fost voi.

Frumos la Cluj! Bravo! Salutari lui Cati.

 

Nu am vazut nici un incident, noi v-am depasit dupa Sinaia spre Bucuresti, voi ati venit si ne-ati mai depasit odata dupa care ati lasat-o moale pe dreapta si ne-ati facut semn sa trecem. Eu eram cu Busa rosie plina de bagaje si mai erau inca trei motoare printre care si Caty, evident.

Editat de rocristea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am vazut nici un incident, noi v-am depasit dupa Sinaia spre Bucuresti, voi ati venit si ne-ati mai depasit odata dupa care ati lasat-o moale pe dreapta si ne-ati facut semn sa trecem. Eu eram cu Busa rosie plina de bagaje si mai erau inca trei motoare printre care si Caty, evident.

 

Ahhhh!!! Gata!!! Mi-amintesc! V-ati oprit in benzinarie, la un moment dat!!! Ehhhh, dupa ce ne-ati depasit voi, la foarte scurt timp, un tip care venea din sens opus, cu un RR, a avut un accident destul de urat.L-au scos baietii din sant.A avut un noroc chior!!! Avea doar casca.In rest, tricou, pantaloni de trening, adidasi.N-a patit NIMIC!

Calatorii frumoase si asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

misto tura, cam putine poze si cam multe vorbe...

cum adiq asa arata brasovul astazi ?

Ehhhh, poze erau mai multe, dar n-am vrut sa plictisesc.

Brasovul era in sarbatoare, adica...se intamplau lucruri, acolo, in Piata Sfatului. Lumea era zambitoare si relaxata.Era frumos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...