Sari la conținut

Suzuki V-Strom Dl 650/1000


Postări Recomandate

stai asa..................

am fostg la service, am reparat-o dar tot am impresia ca se aude ceva.......nu stiu ce dar parca se aude.

 

de asta ziceam de paranoia............ :)

A, ok. ;)

Si ce avea?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A, ok. ;)

Si ce avea?

 

pai.....iesise o siguranta de la o supapa de evacuare, care a impins pastila intre arc si paharel si a ramas supapa semideschisa.

ciadat stiu dar asa era am vazut cu ochii mei.

am pus la loc siguranta si pare ca e in parametri.

om vedea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai asa..................

am fostg la service, am reparat-o dar tot am impresia ca se aude ceva.......nu stiu ce dar parca se aude.

 

de asta ziceam de paranoia............ :)

 

pai hai simbata sau duminica pina la sighisoara, daca nu crapa pe curbele dintre brasov si sighisoara inseamna ca nu are nimic. daca moare in cimp macar stii o treaba. (ce timpit sint uneori, ;) ). scuze.

 

alti doritori? plecat pe cheia, intors pe brasov -> buzau -> bucuresti. nu stiu citi km sint dar se merge 12-13 ore cu tot cu pauza de masa de o ora. as merge simbata plecat pe la 7 ca sa nu prindem omor pina la valenii de munte. oricum nu e liber pina acolo dar macar nu e foarte aglomerat. depinde si de vreme.

 

alte propuneri de mers pe curbe?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa excursie! Ai mers singur sau cu pasager? Al meu scoate consumurile astea la mers linistit fara pasager. ;)

 

Salutare,

am mers singur si fiind in grup asa mare nu am tras pea tare.

Vestele verzi le-am pus pentru siguranta noastra, ca ne reperam si ca sa-i numar mai usor penru ca eu eram in fata.

Si pe deasupra aratam a grup civilizat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca a inceput lumea sa se intoarca din concediu. Care veniti maine la Arc s-o punem de intalnirea V-Stroamelor de pretutindeni. Propuneri de locatii si perioada.

Sal

Eu trec maine, fara motor, poate se strang mai multi sa discutam.

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la toata lumea.

Ce se mai aude cu intilnirea noastra din Septembrie? Eu nu prea am mai fost activ pe forum asa ca va rog detalii noi mai aveti. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la toata lumea.

Ce se mai aude cu intilnirea noastra din Septembrie? Eu nu prea am mai fost activ pe forum asa ca va rog detalii noi mai aveti. ;)

Poate ne vedem azi la arc mai multi si stabilim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost doar 4-5 si nu s-a luat nici o hotatare. Hai intai sa facem o lista cu cine vine sigur pt a putea face rezervarile de cazare. Functie de marimea listei sa incercam sa gasim o locatie care sa fie suficient de mare. La ultima intalnire a Transalpistilor de la Obarsia Lotrului organizarea a fost facuta cu mult timp inainte si foarte bine. Insa cei care nu s-au inscris din timp, nu au gasit cazare si orbecaiau noaptea prin localitatile vecine in cautarea unui pat liber. Turismul la noi este destul de arhaic organizat si trebuie neaparat facute rezervari precise. Nu merge la ghici!!! Propun ca saptamana asta sa definitivam lista, discutam miercurea viitoare locatia si luam o hotarare. Eu merg cu sotia, deci Harea Bogdan 2 persoane, vineri si sambata. Puneti-va si numele intreg pt ca rezervarile sa fie personale.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propun ca saptamana asta sa definitivam lista, discutam miercurea viitoare locatia si luam o hotarare. Eu merg cu sotia, deci Harea Bogdan 2 persoane, vineri si sambata. Puneti-va si numele intreg pt ca rezervarile sa fie personale.

 

care e data precisa? s-a stabilit deja? fara acest lucru stabilit nu am cum sa confirm sau nu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propun realizarii unui POLL (AS25 ca initiator al topicului trebuie sa-l faca - el avand acces) pentru stabilirea datei in care va avea loc intalnirea. Si mai departe la fel pentru stabilirea locatiei.

S.

 

Parca era vorba de Sibiu si de septembrie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa tin minte si eu : Sibiu 19-20 septembrie. Undeva pe Valea Sadului gasisem o pensiune care avea 99 de locuri pe la 30 RON patul. Trebuia sa mai merg sa vad care sunt conditiile si sa vorbesc de rezervare cand stiam cati vin.

Pentru traseu ma gandisem Sadu - Gatul Berbecului - Paltinis - (serpentine) - Sibiu - Cisnadioara (cetate) - Cisnadie - Sadu

Sadu - Gatul Berbecului - Platinis = forestier

Paltinis - Sibiu - Cisnadioara (cetate) - Cisnadie - Sadu = asfalt

Daca vreti pot sa caut cazare in Ocna Sibiului (dar nu cred ca mai e vremea de facut baie)

 

Deci astept sa vad ce ati hotarat.

Daca nu veniti aici vin eu acolo unde hotarati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai este timp de Poll. AS 25 este ocupat cu scutecele si vad ca nu prea mai are timp. Inscrieti-va care veniti. Daca intr-o saptamana nu sant destule inscrieri amanam pt la anul. Ne miscam destul de greu!!!! Prima inscriere Bogdan Harea, 2 persoane pt vineri si sambata ;) Urmatorii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Radu Prie pentru Sibiu 2 persoane , pentru alta locatie probabil numai 1 persoana.

Daniel Dragomir pentru Sibiu sau orice alta locatie 2 persoane

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...