Sari la conținut

Suzuki V-Strom Dl 650/1000


Postări Recomandate

Salut Vrajitorule. Numele meu este Gigel. Poti dormi la mine sambata , iar motocicleta o ducem la garaj. Da-mi un telefon cat mai repede sa stiu cum imi fac programul in weekend si sa stabilim unde ne intalnim. ( 0723799244 )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care nu ati fost la expozitie, n-ati pierdut nimic. Stati acasa, plimbati-va, mancati, beti, dar nu pierdeti vremea la SMAEB. Motoare noi, lipsa, plin de scutere, ATW-uri, biciclete. Pana si fetitele imbracate full si cu paltoanele pe ele. Singurul stand demn de vizitat Motoechipamente al lui Fabio, de unde am si cumparat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

plin de scutere, ATW-uri, biciclete.

Bai nu-mi srica numele pe forum, alea sunt ATV-uri, nu ATW-uri! :laugh:

In alta ordine de idei, pacat de targul asta, chiar as fi vrut sa merg sa-mi clatesc ochii... cu motoare, evident :rolleyes: Din ce zici tu, ma intreb daca merita investitia de 10RON sau cat e intrarea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si ce facem cu colegii v-stromisti care vin din provincie ? unde ii ducem ?sau mergem la expo, nu intram (sabotam ) ,admiram ce misca in jur si servim un suc ?imi facusem program ,cum ca as petrece 3ore acolo :laugh: ...acum ce ma fac ? :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adica ce vreti sa spuneti?......ca nu are rost sa veniti sa ma vizitati? :rolleyes:

se poate domnu fabio ? pentru tine oricind cu placere :laugh: da zi si tu acum doar ca sa te vad sa dau 10lei ?ma uit la poze si-mi trece dorul de tine :D

om vedea noi miine cum facem :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

JENANT. la smaeb . in citeva minute vizitezi tot...si nu mai dati banii pe intrare, sint motoare mai interesante afara in parcare

 

Foarte corect. Nu ai ce alege din SMAEB. Juma' de ora este arhisuficienta sa vezi tot. Cel mai vizitat este standul KTM unde si gagicile sunt de nota 10. Bineinteles standul lui Fabio este cel mai si cel mai...Merita sa dam 10 ron ca sa-l napadim desi daca o tine ca azi, maine nu mai are marfa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte corect. Nu ai ce alege din SMAEB. Juma' de ora este arhisuficienta sa vezi tot. Cel mai vizitat este standul KTM unde si gagicile sunt de nota 10. Bineinteles standul lui Fabio este cel mai si cel mai...Merita sa dam 10 ron ca sa-l napadim desi daca o tine ca azi, maine nu mai are marfa

 

 

Azi cind am ajuns la Fabio, abia a avut timp sa-mi raspunda la salut, desi vroiam si eu niste ghete. O sa merg alta data la el ca doar sintem aproape.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cer scuze ca nu am reusit sa stau de vorba cu voi..........dar nici eu nu ma asteptam la asa harababura.......

maine o sa va dedic mai mult timp, mai ales ca stiu ca pot sa am incredere in colaboratori ( adica au invatat preturile si se descurca si fara mine) :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Venim , te vizitam si pe urma vedem noi ce facem. :rolleyes: Pana la urma a ramas la 10 la Arc?

 

Da, maine la 10 la Arc. Se pare ca maine nu ploua, asa ca ne strangem, mai fumam o tigara si ne stromim catre Romexpo. Apropos, azi am vazut 3 stroame parcate la SMAEB. Una era de bucuresti, una cu numar provizoriu iar cea de a treia a unui tip care nu a prea fost incantat nici de abordare, nici de ideea unei apartenente la grupul nostru. Poate o fi un rider singuratic. Important este ca-i place jucaria

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, maine la 10 la Arc. Se pare ca maine nu ploua, asa ca ne strangem, mai fumam o tigara si ne stromim catre Romexpo. Apropos, azi am vazut 3 stroame parcate la SMAEB. Una era de bucuresti, una cu numar provizoriu iar cea de a treia a unui tip care nu a prea fost incantat nici de abordare, nici de ideea unei apartenente la grupul nostru. Poate o fi un rider singuratic. Important este ca-i place jucaria

 

 

O fi fost vreun frustrat care din pacate si-a luat strom. Nu are decit sa mearga singur,iar cind o sa afle cine sintem si ce facem o sa ne contacteze el...dar vezi tu, cred ca e important si cum gindesti si ce vrei, nu neaparat sa fi posesor de strom.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...