Sari la conținut

Suzuki V-Strom Dl 650/1000


Postări Recomandate

:( nu credeam ca un nou venit pe forum poate sa scrie asa posturi bune!!! :) ar fi super un Comandau-Varlam-Nehoiu si retur pe asfalt(sau tot off-road!!)..buna si data si locatia-Valea ZANELOR-ce bine suna!!..asteptam inscrieri!!! :P

 

de scris scrie bine,sa-l vad insa pe off cum se descurca...eu ma inscriu la un loc la tribuna,unde sa pot vedea desfasurarea evenimentelor :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de scris scrie bine,sa-l vad insa pe off cum se descurca...eu ma inscriu la un loc la tribuna,unde sa pot vedea desfasurarea evenimentelor :P

Cand am spus offroad spre Comandau m-am referit strict la drumul Covasna - Comandau (ceea ce inseamna aprox 30 km dus-intors de drum rezonabil) :) Varainta cu Nehoiu e de la Rul :D

Asa ca Jhon poti sa participi fara probleme, mai ales ca putem organiza ceva frumos de tot la Comandau :(

Mesaj completat

Cand am spus offroad spre Comandau m-am referit strict la drumul Covasna - Comandau (ceea ce inseamna aprox 30 km dus-intors de drum rezonabil) :D Varainta cu Nehoiu e de la Rul :D

Asa ca Jhon poti sa participi fara probleme, mai ales ca putem organiza ceva frumos de tot la Comandau :D

Maine la Arc putem discuta mai pe larg ideea si daca e acceptata sa demarez discutiile la Covasna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru intalnire!

Ma bucur ca v-ati simtit bine si imi pare tare rau ca nu am putut sa fiu alaturi de voi.

Cu prima ocazie sper sa nu mai ratez!

 

In alta ordine de idei, vand cricul central marca Johann. Din pacate eu am un filet stricat la cadru si nu-l pot monta.

 

Asfalt uscat tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

www.vstromania.ro - e 99% gata.

Mai urmeaza detaliile si dorintele voastre.

Adica - va autentificati, vedeti ce nu merge, ce merge..idei, etc.

Si le facem.

 

Pareri - impresii - critici - laude -> accept orice :(

Editat de Ride2Esc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

www.vstromania.ro - e 99% gata.

Mai urmeaza detaliile si dorintele voastre.

Adica - va autentificati, vedeti ce nu merge, ce merge..idei, etc.

Si le facem.

 

Pareri - impresii - critici - laude -> accept orice :P

 

precum am mai spus propun sa furam cu totul structura forumului vstrom.info. este bine asezat pe caprarii si nu are rost sa punem noi coada la pruna.

eu personal nu sunt de acord cu autentificarea pe jumatate de pagina acolo in stanga - mi se pare foarte lata zona pt autentificare membri.

daca aveti de nevoie de grafica vstromania si de alte grafici vb cu mine :(

 

felicitari lui silviu, zsolt si vlad pentru organizare!!! mai vreau! poate iese si "intrunirea 2 1/2" in 2010 :D super atmosfera!

 

echipa de intoarcere a fost eu, igi si andrei prin cheia cu 13 grade si 2 reprize de grindina dar totul safe

cu bine!

s.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa-mi trag una - si am vrut ca atunci cand ajung la postul cu numarul 200 pe acest site sa deschid un topic nou.

Mi-am irosit pozitia 200 cu postul de mai sus.

Nu regret - a fost o informatie mai importanta..

 

precum am mai spus propun sa furam cu totul structura forumului vstrom.info. este bine asezat pe caprarii si nu are rost sa punem noi coada la pruna.

eu personal nu sunt de acord cu autentificarea pe jumatate de pagina acolo in stanga - mi se pare foarte lata zona pt autentificare membri.

daca aveti de nevoie de grafica vstromania si de alte grafici vb cu mine :(

 

Nu am vazut topicul tau despre aceasta informatie :D mea culpa.

Daca nu iti place designul, care e default design Kunena (joomla) poti face altul.

Eu nu ma supar, si cred ca nimeni nu se supara.

 

Dar meniul stanga..are si el rolul lui...de asemenea pot sa il scot complet sau sa il micsorez. Probabil ca eu am monitorul ma mare si nu imi prea dau seama ca e huge..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incerc sa-mi fac cont si nu-mi trimite mail-ul de activare :( cat dureaza in mod normal?

sa macar cine se ocupa de administrare sa stearga userul florin.radu si il fac iar, poate a doua oara este cu noroc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incerc sa-mi fac cont si nu-mi trimite mail-ul de activare :( cat dureaza in mod normal?

sa macar cine se ocupa de administrare sa stearga userul florin.radu si il fac iar, poate a doua oara este cu noroc

 

Verifica si in spam.

Daca nici atunci nu merge iti activez eu contul.

In mod normal se trimite mailul cu linkul de activare instant..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne-am inscris. Gata totul e functional, din punctul meu de vedere.

 

Bravo si sper sa-l facem super functional.

 

Un sfat scurt. Adauga si trafic pe site ca sa fie indexat

Editat de AS25
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare: De ce daca lasi in bara vstromania, dupa o perioada de timp trebuie sa te reautentifici? Si inca una de la un profan, daca vrei sa transmiti un PM cuiva din lista de membrii, cum o faci?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu credeti ca e cazul sa puneti acele intrebari, direct acolo?

Pentru ca vreau sa va raspund tot acolo, iar daca cineva are o intrebare similara sa nu caute pe forumu asta, prin 4 sute si ceva de pagini..si tot sa nu gaseasca :(

Vede acolo ce s-a mai intrebat..si ..se prinde cum sta treaba :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru intalnire!

Ma bucur ca v-ati simtit bine si imi pare tare rau ca nu am putut sa fiu alaturi de voi.

Cu prima ocazie sper sa nu mai ratez!

 

In alta ordine de idei, vand cricul central marca Johann. Din pacate eu am un filet stricat la cadru si nu-l pot monta.

 

Asfalt uscat tuturor!

vreau eu cricul central.

am intrat si eu pe vstromania,dar nu am primit linkul pentru logare...si r600 vreau si eu mail cu ...@vstromania.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau eu cricul central.

am intrat si eu pe vstromania,dar nu am primit linkul pentru logare...si r600 vreau si eu mail cu ...@vstromania.ro

 

 

salut,

imi pare rau dar deja m-a sunat ieri cineva si l-am dat. dar din cate stiu, mai are Johann. ia lagatura cu el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va rog eu urcati pozele pe transfer.ro si dati linkul undeva sa le putem descarca si noi ceilalti.

asa cum am facut eu.

nu fiti scotieni ca nu costa bani.

 

ti-am trimis PM cu pozele

Selecteaza tu din ele si dale mai departe

Editat de AS25
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare,vad ca nu mai intra nimeni pe aici de cind si-a facut vstromania aparitia pe net.

pe unde mai calatoriti ?ce mai faceti?unde sint toate pozele de la intrunire ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare,vad ca nu mai intra nimeni pe aici de cind si-a facut vstromania aparitia pe net.

pe unde mai calatoriti ?ce mai faceti?unde sint toate pozele de la intrunire ?

 

propun ca la viitoarele intilniri sa angajam un fotograf.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

propun ca la viitoarele intilniri sa angajam un fotograf.

 

eu azi m-am intors din concediu,am vrut sa descarc pozele depe transfer.ro si sufletul...cica le tin 10 zile si apoi le sterg.

si ca sa nu fie asta singurul necaz,am vrut sa vad ce a filmat nevastamea cu ocazia intrunirii si ghici ...numai cadre scurte ca n-am din ce face un rezumat de doamne ajuta,cred ca femeia mea a cascat ochii dupa motoare si a uitat sa filmeze...

gata tata la intrunirea viitoare fotograf profesionist ca asa nu se mai poate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...