Sari la conținut

Suzuki V-Strom Dl 650/1000


Postări Recomandate

buin...o iau si eu cam tot asa

cheia-brasov-sighisoara-sovata....sau daca a nu ma ajungeti din urma cred ca o ard prin odorheiul secuiesc ca e bun drumul si pe acolo, si nici nu tre sa mai tai brasovul ca o iau direct pe centura cum vin de pe cheia

aveti cazare rezervata ?


» Post actualizat in 18 Aug 2016 20:19

si inca ceva...aveti grija la depasirile pe liniile continua. merg militieni cu masini inscriptionate ! unii s-au fript deja!


» Post actualizat in 18 Aug 2016 20:42

am scris aiurea. militienii stau la panda in masini neinscripționate !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai sa inteleg, voi nu ati vazut pana acum masini neinscriptionate? La noi aci numai de alea avem, le stim dupa numerele de la masina :) si culori. Iar echipajele de la brasov au si ei pistol cu radar in dotare ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

l-am discutat :))

eu imi permit doar arcul :))

 

bai baieti...e meserie pe la Lepsa. pacat ca nu m-am sincronizat cu schimarea cardului si a bateriei la GoPro ca sa filmez tot drumul.

sper sa apuc anul asta sa mai fac o tura pe acolo :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut tuturor! Desi citesc demult forumul nu am postat nimic, asadar, am simtit ca e momentul sa sparg gheata si sa salut lumea!
Atasez si poze cu mobra mea care a primit cateva accesorii: suport parbriz madstad, priza bricheta si usb, suport telefon, arcuri furca fata sonic spring, proiectoare, relee faruri(confirm ca si altii inaintea mea ca este o mare diferenta cu relee in sensul ca este lumina mult mai puternica si deasemenea stabila in toate situatiile), urmeaza manere incalzite si parbriz touring de la givi.
Va doresc tuturor sa va bucurati de motoarele voastre si sa faceti cat mai multi km in siguranta!

 

post-20541-0-81758600-1471862969_thumb.jpg

post-20541-0-70182900-1471862979_thumb.jpg

post-20541-0-16724500-1471862989_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari domnilor,

Am o rugaminte punctuala la cei care detin DL 1000. Nu imi dau seama cat e de inalt si greu (static, pe loc) si la Motorteam nu au fierul in showroom.

Este cineva din Bucuresti amabil sa ma ajute ? ( modelul nou 2014/2015/ 2016 ..)

 

Cu multumiri anticipate,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am văzut la MAN miarul ABS cu care proprietarul a tras o tură taman în Georgia.Frumoasa si interesanta.Pcat ca proprietarul nu activează aici.Ce nu îmi place: veșnică lacună la reglarea farului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am văzut la MAN miarul ABS cu care proprietarul a tras o tură taman în Georgia.Frumoasa si interesanta.Pcat ca proprietarul nu activează aici.Ce nu îmi place: veșnică lacună la reglarea farului.

Se regleaza extrem de usor cu o surubelnita lunga.

» Post actualizat in 24 Aug 2016 14:25

Miar nou are ATW. Cred ca te lasa sa-l incaleci si eventual sa-ti spuna una alta.

Editat de bogdan_harea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

bravo bre. si n-ai venit sa bei o bere cu gașca v-stromista :)

Sergiule,eu m-am cam uitat după V Stromisti si muieri,da'nu știam care sunteți...Am vorbit putin cu cineva care avea parcata o 650 în dreapta noului miar.Eu eram cu o Yamaha Raider...de data asta.Daar la primăvară mă înscriu la udat motorul,ca tot ne-om întâlni noi cumva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sergiule,eu m-am cam uitat după V Stromisti si muieri,da'nu știam care sunteți...Am vorbit putin cu cineva care avea parcata o 650 în dreapta noului miar.Eu eram cu o Yamaha Raider...de data asta.Daar la primăvară mă înscriu la udat motorul,ca tot ne-om întâlni noi cumva.

 

Cum sa nu stii care suntem?

Aveam si tricouri cu V-Stromania!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se regleaza extrem de usor cu o surubelnita lunga.

» Post actualizat in 24 Aug 2016 14:25

Miar nou are ATW. Cred ca te lasa sa-l incaleci si eventual sa-ti spuna una alta.

La asta nou nici surubelnita lunga nu trebuie. aia din trusa e suficienta. Bietul om demontase tot bordul. Ca manualul era departe :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare oameni buni!

 

Intenționez să plec peste câteva zile cu ale mele fete dragi (nevastă+motocicletă) într-un scurt periplu prin țară. Cu bagaje și pasager, farurile o vor lua puțin razna, dacă nu le reglez corespunzător. Vreau să vă întreb dacă cunoasteți vreun grafic de reglare a farurilor, după care m-aș putea ghida și eu.

 

Mulțumesc mult!

 

Cu bine,

Cristi L.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...