Sari la conținut

Suzuki V-Strom Dl 650/1000


Postări Recomandate

/index.php?...ic=17930&st=320

 

veniti si voi la o intalnire mica maine seara in drumul taberei, in fata magazinului favorit ? ...poate in sfarsit ne cunoastem si noi

Daca nu ploua, sigur.

 

m-am uitat la al meu aseara ... i-am moontat toate saibele dar pe partea stanga atinge cadrul in unul din punctele de prindere trebuie sa ma ocup uin pic de el sa vad ce-i fac sa nu mai atinge

Cred ca niste bucatele de camera ar fi utile sa reduca vibratiile.

Baietii care (sper) ca o sa-mi faca barele au zis ca o sa faca un fel de bucsi de cauciuc sa nu fie fier pe fier.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

/index.php?...ic=17930&st=320

 

veniti si voi la o intalnire mica maine seara in drumul taberei, in fata magazinului favorit ? ...poate in sfarsit ne cunoastem si noi

 

As veni dar...plec acum la munte. Au anuntat astia ploaie dar nu face nimic. O tura pana la Brasov si ma intorc maine prin Rucar-Bran si apoi Curtea de Arges. Daca m-ai organizati ceva, anuntati aici ca vreau sa vin si eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...scuse ...m-am trezit abia acum :banana: l-am schimbat cu cel de la MVM...

Nici o problema!

Dar... Vad ca MVM este un concesionar, probabil ca e un parbriz facut de Givi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici o problema!

Dar... Vad ca MVM este un concesionar, probabil ca e un parbriz facut de Givi.

 

...nu,ala de la Givi,e divers,e cu 5cm mai inalt decat originalul(din cea ce stiu de pe la "strom-isti"nu functioneaza prea bine)in schimb asta, e versiunea de la "Touratech"...eu ma gasesca foarte bine cu el :banana:

 

P:S...scuse MRA-variotouring,vezi www.bricomoto.it

Editat de XXL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Levap. De acord cu intalnirea de la Arc. Poate reusim sapt. viitoare sa ne intalnim cu totii. Oricum, mai vorbim si vedem cine poate sa vina.

Concluzionand...suntem 4 (pana acum ): Levap, As25, Novix si eu, plus XXL dar.....e plecat pe meleaguri indepartate. Oare, mai exista cineva? Daca da, va asteptam pe toti aici.

Salutare tuturor.

 

 

si mai e un amic de-al meu cu unul albastru cu topcase...tot bucurestean...din busteni, ce-i drept

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:banana: Hai sa stabilim o zi si o ora iar eu o sa incerc sa ajung.

 

Intrebari???

 

XXL - ziceai mai de mult ca s-ar putea sa venitzi in tara mai multzi posesori de DL. AI idee in ce perioada?

 

Novix - Mai ai nevoie de semnalele alea? Si daca da mai da-mi un PM. L-am avut ultima data la ARC.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:banana:

 

@As25: Da ma mai intereseaza!

 

Vii la arc miercuri? Si daca da da-mi un PM inainte

 

Din partea mea poate sa fie in orice zi dar dupa 18. Sa spunem miercuri la Arc? Cine e pentru, cine e contra? :D Ora o stabiliti voi.

 

Deci ramine miercurea asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:banana: Hai sa stabilim o zi si o ora iar eu o sa incerc sa ajung.

 

Intrebari???

 

XXL - ziceai mai de mult ca s-ar putea sa venitzi in tara mai multzi posesori de DL. AI idee in ce perioada

 

 

AS25...Romania am "facut-o"anul trecut(vezi "excursii pe 2 roti),anul asta sa-r putea

sa facem Russia,pana acum nu am decis nimic,in cel mai rau caz voi veni din nou in Romania numai eu... :D

post-4274-1150147418_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

XXL. Dar pe unde va duceti in Rusia daca ar fi? Nu pe la noi. Iar daca nu va fi asa, ce ziceti de o Grecia pe la inceputul lui septembrie? Oricum am aflat zilele astea de inca 2 viitori posesori de V-Stromuri, deci poate pina veniti vom fi si mai multzi ca acum.

XXl si mai aveam o intrebare la tine. Tu ce ulei pui la Dl tau???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

XXL. Dar pe unde va duceti in Rusia daca ar fi? Nu pe la noi. Iar daca nu va fi asa, ce ziceti de o Grecia pe la inceputul lui septembrie? Oricum am aflat zilele astea de inca 2 viitori posesori de V-Stromuri, deci poate pina veniti vom fi si mai multzi ca acum.

XXl si mai aveam o intrebare la tine. Tu ce ulei pui la Dl tau???

 

...da am decis; Rusia pt.anul asta nu se face,asa ca anul asta voi fi in Romania (in august) :banana:

 

P.S ....ulei Motul 5-40,cca 10-15€L,depinde de unde-l cumperi :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...da am decis; Rusia pt.anul asta nu se face,asa ca anul asta voi fi in Romania (in august) :banana:

 

P.S ....ulei Motul 5-40,cca 10-15€L,depinde de unde-l cumperi :D

 

Deci. Romania sa fie atunci. Si poate dam o tura mai multzi pana la bulgari sau chiar greci. Ar fi o treaba.

Ce zici Levap?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...