Sari la conținut

Suzuki V-Strom Dl 650/1000


Postări Recomandate

nu se aprinde FI fara sonda lambda?

Nu,daca anulezi firul corect din ECM.Daca doar desfaci mufele,se aprinde FI si apare codul pentru eroarea in cauza...Nu trebuie kituri de eliminare si mai stiu eu ce bazaconii...Daca ai PCIII,tai doar un fir si basta...Culorile firelor cu pricina,variaza de la un an de fabricatie la altul.Surubul din poza e de fapt sonda taiata si astupata gaura prin sudura.

Editat de transilvania72
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sergiule,vezi mail.PDF-ul e pentru modelul 2002,dar diferentele dintre 2002 si 2008 sunt doar la cateva chestii din electronica si design.Eu,cu intructiunile astea m-am descurcat in orice problema,(cum ar fi nedumerirea ta cu surubul fantoma :-L ).Pentru imagini explodate intra la MRCYLE.COM

Avelo baftalo!!!!

Editat de transilvania72
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Big_Boy Ce ai domle' cu cei de la Carpatica? Atata timp cat inca nu s-a dat legea aia in care imi refac motoreta/masina pe propia asigurarea nu o sa vada cineva, altceva de la mine...decat daca apar altii cu asigurari mai ieftine ca la ei :D

 

 

Pentru mine de exemplu este mai ieftin sa imi fac asigurarea la ASTRA.

 

Fabio are dreptate. Daca provoci un accident macar sa ai o asigurare decenta...omul ala nu are nici o vina ca ai fost tu mai putin atent( kamikaze)...

ca tot se vorbeste de respect in trafic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vise frumoase cu v-stromul de 1000 la 10000 de euro, (actualul 650 este de 8700euro pret de lista cu 200 mai mult decat concurenta de la kawasaki versys 650 abs)

Parerea mea este ca se va situa ca pret putin peste versysul de 1000 (11.900) bine ar fi sa-l vedem sub 12000 insa nu cred.

Vroiam sa fac trecerea la noul model de 650 in primavara asta da am zis sa mai astept putin sa vad noul model de 1000 :D

Pentru prima data consider versys-ul mai frumos decat v-stromul nou, la categoria 1000 :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca as avea 12k euro deja m-as gandi la triumph tiger sau la super tenere la mana a doua :) .

deocamdata ma multumesc cu ce am si balesc la astea mai noi, dar sincer nu cred ca as vrea sa schib v-strom1000 tot pe v-strom 1000 :) . e ca si cum te-ai duce la aceiasi prostituata doar ca a doua zi are alti chiloti :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...