Sari la conținut

Noua mea "Bestie"


ady_viteza
 Share

Postări Recomandate

  • 4 months later...

Din lipsa de timp si de dorinta de a mai merge pe strada,cursele din RoSBK ramanand prioritare si avand in vedere ca in 2 ani jumate de cand am luat cruiser-ul am facut in jur de 3000 de km, m-am decis s-o scot la vanzare.

Anul asta am facut un singur drum de 1 mai la mare .....in rest sta cuminte in garaj.

O sa-i fac poze mai detaliate pentru cine ar fi interesat.Mai am si toate piesele originale pe care le-am luat odata cu mobra cand am cumparat-o.

Pretul este 5900 de euro neg.

 

Poze din vara :)

post-7102-0-06233800-1321551852_thumb.jpg

post-7102-0-45053300-1321551859_thumb.jpg

post-7102-0-02319200-1321551866_thumb.jpg

post-7102-0-71823100-1321551879_thumb.jpg

post-7102-0-84545300-1321551885_thumb.jpg

post-7102-0-72941000-1321551894_thumb.jpg

post-7102-0-65220600-1321551902_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Am reusit si eu anul asta sa fac 20 de km cu balaurul cu ocazia unei intalniri organizate de baietii de la Valah.....inainte de asta i-am facut revizia generala si e pregatit pentru plimbari lungi si frumoase :D

Cum eu se pare ca nu mai am timp pentru asa ceva voi incerca sa-l dau cuiva care mai merge pe strada si se poate bucura de motocicleta asta asa cum trebuie.

Pret nou 4900 de euro.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Am reusit si eu anul asta sa fac 20 de km cu balaurul cu ocazia unei intalniri organizate de baietii de la Valah.....inainte de asta i-am facut revizia generala si e pregatit pentru plimbari lungi si frumoase :D

Cum eu se pare ca nu mai am timp pentru asa ceva voi incerca sa-l dau cuiva care mai merge pe strada si se poate bucura de motocicleta asta asa cum trebuie.

Pret nou 4900 de euro.

 

 

Viteza , daca nu ai dat-o .....

hai sa facem un schimb intruderul meu + diferenta........ ce zici ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Viteza , daca nu ai dat-o .....

hai sa facem un schimb intruderul meu + diferenta........ ce zici ?

Merci Marius dar n-am ce face cu alt motor.....nu mai merg deloc pe strada iar motorul asta il tin pe post de bibelou in casa :D

Acum in afara de curse pe circuite m-am apucat si de enduro unde este extraordinar de frumos.... :D :D

Daca il dai pe al tau te astept oricand vei dori sa te dai cu al meu sa vezi daca-ti place si daca ti se potriveste ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

De cand merg la curse am renuntat sa mai merg pe strada ...insa dorul de plimbari m-a facut sa ma gandesc la o motocicleta facuta doar pentru asta.Si asa din vitezist convins m-am facut chopperist .....am pastrat adrenalina si viteza pentru circuite :blink:

Bestia care e in garaj acum este un VL 1500 custom ....pozele or sa vorbeasca in locul meu...nu sunt foarte multe dar promit ca-i mai fac la prima iesire. :D

Khmm,khmmm....Nu crezi ca bestie suna cam...fioros,avand in vedere motocicleta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Khmm,khmmm....Nu crezi ca bestie suna cam...fioros,avand in vedere motocicleta?

 

Pai tocmai d-aia am zis ca-i bestie :D ....sa accentuez faptul c-am renuntat la mersul pe strada cu rachete .....insa e un pic de adevar in afirmatie....sunetul evacuarii este demential ca sa nu zic "bestial" :) :D

 

Pret nou....4600 de euro...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

la-m dat pe al meu.........l-am dat dauna totala

i intrat un bulangiu in mine si l-am rezolvat

iesea de pe o straduta ,cica "nu m-a vazut" si m-a luat din lateral

acum mi-am luat un Dragstar

nu aveam disponibil cat vroiai tu....



apropo de enduro , am inceput si eu anul trecut , cu prima ocazie cand mai merg te sun

merg cu colegii in zona Campina unde inchiriem absolut tot, echipament, moto, ghid,....la un pret decent

e super marfa !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...