Sari la conținut

ISLE OF MAN


P   T   R
 Share

Postări Recomandate

Se transmite pe undeva pe vreun post, pe vreun satelit (free to air)?

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 228
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imi pare foarte rau de Guy Martin. :angryfire: E un pilot tanar si talentat. Dar si fara ghinionul pe care l-a avut anul acesta, tot ar trebui sa astepte retragerea John McGuinness pt prima sa victorie in Isle of Man. :rusinica:

Frumoase curse! Bravo lor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Tari pozele, cine are cursa din 2011 il rog s-o urce pe un transfer, nu de alta..dar sa se bucure si ochii mei.

 

Multam'

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

nicule am vazut toate cursele anul asta ,eram focusat pe McGuinness ,omu e unu cu motocicleta,tot respectul pt cum alearga

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

imi poate raspunde cineva la urmatoarea intrebare? De ce nu au acelasi randament McGuiness pe supersport ca si pe superbike, iar Michael Dunlop, care alearga incredibil pe 600, e un anonim pe superbike?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca in fiecare an, Isle of Man ridica tot parul pe mine....

Mi-am tot propus sa ajung, insa cu familia e cam greu sa plec.

Cineva care a fost rog sa imi spuna si mie costurile ,multumesc.

La fel ca NW 200, astea sunt curse de baieti mari...foarte tare, respectul meu si ultimului concurent din grila.

http://www.youtube.com/watch?v=VdqS8QhZP0g

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

imi poate raspunde cineva la urmatoarea intrebare? De ce nu au acelasi randament McGuiness pe supersport ca si pe superbike, iar Michael Dunlop, care alearga incredibil pe 600, e un anonim pe superbike?

Dunlop anul asta a mers cu motocicleta superstock la clasa superbike.....deci....iar la supersport......omul a mai imbatranit:)))) ii seaca puterile superbikeul??!!!sau nu ii prea place

 

Avem roman la tt2013....Petre Pop.....PMC racing....s-a inscris la clasa 600..cred ca stock...cel putin asa am citit si am auzit:))))) BRAVO LUI...SUCCES!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dunlop anul asta a mers cu motocicleta superstock la clasa superbike.....deci....iar la supersport......omul a mai imbatranit:)))) ii seaca puterile superbikeul??!!!sau nu ii prea place

 

Avem roman la tt2013....Petre Pop.....PMC racing....s-a inscris la clasa 600..cred ca stock...cel putin asa am citit si am auzit:))))) BRAVO LUI...SUCCES!!!!

 

de cand se da Petre Pop pe insula??discutam cu cineva care a alergat la 600 si zicea ca abia dupa 3 ani de dat incepi s intri intr-un ritm competitiv.is curios ce v-a face.Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de cand se da Petre Pop pe insula??discutam cu cineva care a alergat la 600 si zicea ca abia dupa 3 ani de dat incepi s intri intr-un ritm competitiv.is curios ce v-a face.Bafta!

trebuie inceput de undeva nu?...hai sa nu fim negativisti...eu abia astept sa vad sau sa aud despre el..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...