Sari la conținut

Planuri De Excursii...iesiri Organizate...plimbari De Duminica


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

...in august(fara data exacta inca) organizez excursie in macedonia in zona lacului OKHRID!...se mai anunta careva?... in link-ul alaturat se vede locatia iar pt mai multe detalii cautati cu google earth. http://www.viamichelin.com/viamichelin/int...x=705&y=301

Editat de GIV 32
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 months later...

ceva poze de la concursul de azi din Moneasa de ATV si Enduro:

 

nu le-a fost deloc usor baietilor..mai o tranta, mai o baie la finalul probei,..

post-12767-1216576854_thumb.jpg

post-12767-1216576914_thumb.jpg

post-12767-1216576930_thumb.jpg

post-12767-1216576973_thumb.jpg

post-12767-1216576987_thumb.jpg

post-12767-1216577005_thumb.jpg

post-12767-1216577016_thumb.jpg

post-12767-1216577033_thumb.jpg

post-12767-1216577043_thumb.jpg

post-12767-1216577055_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
faine poze...pacat ca e varza topicu asta deja

...eu cred ca tu confunzi varza cu ceva ce are legatura cu tine!! :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai zimi ...e frumos sa scri aberatii de genu ....E VARZA TOPICU ASTA.... ???/ vad ca nu iti place...dar tu ai dreptul sa o faci ??? si atunci ceialalti ce sa faca ?sa taca cum ai fost obisnuit.nu te supara pe mine.dar thats the TRUTH :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Terminati va rog cu cearta si scrieti in spiritul topicului :D .Va cer eu,ca decan de varsta.Azi plec la Mraconia si duminica ma intorc prin Sarbia.Voi pune poze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai zimi ...e frumos sa scri aberatii de genu ....E VARZA TOPICU ASTA.... ???/ vad ca nu iti place...dar tu ai dreptul sa o faci ??? si atunci ceialalti ce sa faca ?sa taca cum ai fost obisnuit.nu te supara pe mine.dar thats the TRUTH :D

...(zimi)..zi-mi!!

...(sa scri)..sa scrii!!

...(ceialalti)..ceilalti!!

...(pe mine.dar thats the TRUTH)... se foloseste (,) nu (.)...

...invata sa scrii si incearca sa-ti aduni gindurile inainte de a formula o fraza, repet-o si verific-o inainte de a o expune!...nu ma supar pe tine, nu pot!...e ca si cum as incerca sa fiu suparat pe o giza inofensiva!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

:P Salutare ! :D

 

Azi , ca si in fiecare duminica, ne adunăm la ora 13:00 - 13:30,

la terasa Diplomat pentru a pleca sa invârtim roata .. :P

Unde se va pleca vom hotărâ acolo .. :D

Va asteptăm .. :)

 

:D

 

:P Salutare ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare...!Descriere pe scurt:

as avea chef maine de o plimbare mai lunga(peste noapte) si mam gandit la un TRANSFAGARASAN,cu eventuale bantuieli prin zona cat ne permite timpul.Sunt singur si de aia dc ar mai avea cineva chef si ar vrea sa vina ar fi bine. Ovi din CiCir(omneagu-pe mess)0724795508

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare...!Descriere pe scurt:

as avea chef maine de o plimbare mai lunga(peste noapte) si mam gandit la un TRANSFAGARASAN,cu eventuale bantuieli prin zona cat ne permite timpul.Sunt singur si de aia dc ar mai avea cineva chef si ar vrea sa vina ar fi bine. Ovi din CiCir(omneagu-pe mess)0724795508

 

eu am facut weekendul trecut traseu arad-deva-hateg-petrosani-voineasa-rm.valcea-bucuresti, cu intoarcere duminica pe Transfagarasan;

traseul e minunat, ca si peisaj, dar urcarea dinspre Curtea de Arges, spre Balea, nu ti-o recomand...drumul e tot peticit, valurit, mai 1-2 gropi...; partea cealalta, spre Sibiu, e super, numai ca peisajul nu e la fel de fain...;

in rest, ai locuri de cazare suficiente si cabane si cort,...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine vrea sa vina maine la Tapi sau asa ceva, intre Chisineu Cris si Ineu. Suntem 2-3 motoare si posibil si cateva din Timisoara si in jur de ora 12-13 e plecarea, maine revin cu ora mai exacta.

La Tapi se pare ca se serbeaza zilele satului si sunt festivitati si mancaruri la ceaune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine vrea sa vina maine la Tapi sau asa ceva, intre Chisineu Cris si Ineu. Suntem 2-3 motoare si posibil si cateva din Timisoara si in jur de ora 12-13 e plecarea, maine revin cu ora mai exacta.

La Tapi se pare ca se serbeaza zilele satului si sunt festivitati si mancaruri la ceaune.

 

 

salut,

 

poti sa-mi dai si mie un pm cu datele exacte ca as vrea sa vin si eu.

 

Merci,

Alex

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine vrea sa vina maine la Tapi sau asa ceva, intre Chisineu Cris si Ineu. Suntem 2-3 motoare si posibil si cateva din Timisoara si in jur de ora 12-13 e plecarea, maine revin cu ora mai exacta.

La Tapi se pare ca se serbeaza zilele satului si sunt festivitati si mancaruri la ceaune.

s-ar putea sa ma bag si eu...astept date pana la ora 11 sa vedem unde ne intalnim pe la 12!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Revin cu amanunte. Este vorba de satul Tipari si maine, defapt azi au zilele satului. Va anunt ca nici eu nici alti prieteni de-ai mei nu au fost vreodata la serbarea acestei zile asa ca nu stiu cate terase vor fi dar am auzit ca sunt festivitati, mancare la ceaun si gratare.

Oricum ideea esentiala fiind sa ne invartim roata, asa ca daca nu ploua cu galeata, intalnirea va fi la petromv la iesirea catre Oradea, la ora 12.00 cu plecare la ora 12.30. Asteptam si colegi din Timisoara care doresc sa faca plimbari.

In speranta ca vremea va tine cu noi si ca vom gasi cateva mese unde se poate bea un suc si bere fara alcool in Tipari, ne vedem in cateva ore!

 

Vremea e cu noi. Poate ne spala putin dar nu e grav, asa ca ne vedem la 12.00 la petromv la iesire spre Oradea si 12.30 plecarea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, super tare. O sa revenim cu mai multe poze dar sa apuce Cristi sa le descarce. Oricum acel cutu a fost piesa de rezistenta impreuna cu o liniuta intre un KTM de 500 si un moto de 50cm3 de copii:), pe care o sa-l vedeti daca doreste proprietarul sa-l puna pe net!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal'tare!Uitati si ceva poze din iesirea de week asta pe transfagarasan si valea oltului(careia nu i-a dat nimeni curs),total 850 km,un CB-S si un Transalp.Vreme buna,tura placuta. :)

post-22150-1219054428_thumb.jpg

post-22150-1219054487_thumb.jpg

post-22150-1219054552_thumb.jpg

post-22150-1219054621_thumb.jpg

post-22150-1219054694_thumb.jpg

post-22150-1219054816_thumb.jpg

post-22150-1219055119_thumb.jpg

post-22150-1219055208_thumb.jpg

post-22150-1219055279_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vedeti despre ce e vorba, ca tot de o intrunire se pune la inceputul lui septembrie : /index.php?showtopic=254923

mishto,chestia cu tiroliana...:)...suna bine intrunirea...poate trec sa ma dau cu tiroliana...:blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...