Sari la conținut

Planuri De Excursii...iesiri Organizate...plimbari De Duminica


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

acuma am obs.

poate o sa apar si eu duminica la 14:00 la diplomat daca nu vin va urez distractie si asfalt uscat

 

 

OK .. :D

 

Se pare ca va fi vreme frumoasa .. :D

 

Deci haideti sa invartim roata .. :unsure:

 

La 13:00 la Diplomat pt vizita la spital la Golumbu .. :rock:

 

La 14:00 la Dipomat pt traseu .. nu stim inca incotro .. vom vedea .. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Data k vremea deja nu mai tine cu noi si nu prea mai putem iesi pe 2 roti haideti sa incercam sa ne dam pe 2 patine :friends: ............eu voi incerca........iar dk vreti si voi haideti sa ne intalnim astazi de la ora 4 la patinoar....................

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Data k vremea deja nu mai tine cu noi si nu prea mai putem iesi pe 2 roti haideti sa incercam sa ne dam pe 2 patine :moto: ............eu voi incerca........iar dk vreti si voi haideti sa ne intalnim astazi de la ora 4 la patinoar....................

 

da,noi ,adica eu cu Teo , am fost astazi si ne-au spus ca e inchis ca e prea cald..... insa pe duminica viitoare ramane valabil... 10 lei 1 ora si 30 minute....plus 3 lei parca patinele.... ar fi distractiv sa fim mai multi ...sa vedem e mai greu pe 2 roti sau pe 2 patine :pow:

 

:P FLORIAN ???? nu te bagi ? :drink: Highlander ?? hai ca aici nu mai ai hayabusza :friends: . hehe Flavius ?? etc etc etc etc haidatzi

Editat de JVC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da,noi ,adica eu cu Teo , am fost astazi si ne-au spus ca e inchis ca e prea cald..... insa pe duminica viitoare ramane valabil... 10 lei 1 ora si 30 minute....plus 3 lei parca patinele.... ar fi distractiv sa fim mai multi ...sa vedem e mai greu pe 2 roti sau pe 2 patine :moto:

 

:P FLORIAN ???? nu te bagi ? :drink: Highlander ?? hai ca aici nu mai ai hayabusza :friends: . hehe Flavius ?? etc etc etc etc haidatzi

de la ce ora te-ai gandit sa mergi?:pow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aproximativ pe la ora 4 dar daca se schimba ceva postam aici.......................esti interesat?

 

 

 

 

 

 

Aproximativ pe la ora 4 dar daca se schimba ceva postam aici.......................esti interesat?

pai am abonament pe o luna:D merg cam in fiecare zi cand e deschis. astept sa inghete iar. sunt interesat:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai am abonament pe o luna:D merg cam in fiecare zi cand e deschis. astept sa inghete iar. sunt interesat:D

deci de la scoala direct la patinuar? ca sa nu pierdeti abonamentu....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, facem o iesire scurta undeva prin imprejurimi dumineca?

Normal, daca tine si vremea cu noi.

Bineanteles...as face o tura la Timisoara. Sau pe valea Muresului...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bineanteles...as face o tura la Timisoara. Sau pe valea Muresului...

 

daca e vremea buna promit ca vin si eu, asa de sfarsit de sezon

haii vreme haii :)

 

bafta si asfalt uscat sa avem!!! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da,noi ,adica eu cu Teo , am fost astazi si ne-au spus ca e inchis ca e prea cald..... insa pe duminica viitoare ramane valabil... 10 lei 1 ora si 30 minute....plus 3 lei parca patinele.... ar fi distractiv sa fim mai multi ...sa vedem e mai greu pe 2 roti sau pe 2 patine :crack:

 

:) FLORIAN ???? nu te bagi ? :P Highlander ?? hai ca aici nu mai ai hayabusza :laugh: . hehe Flavius ?? etc etc etc etc haidatzi

mai e valabil patinoarul de maine?:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai e valabil patinoarul de maine?:laugh:

patinuarul e inchis din cauza temperaturii nefavorabile! Nu e greu de aflat in ce stare e...hai mai bine la o tura la Tm,maine la 1 in fata primariei,asta daca nu ploua! Numa sa te tii...

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...