Sari la conținut

Planuri De Excursii...iesiri Organizate...plimbari De Duminica


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

Din pacate nu mai pot sa merg, pt ca astazi miam pierdut portofelu cu toate actele TOATE :rock:( permis p arad buletin pe valcea certificate la 2 motoare plus asigurarile certificat de nastere carduri 2 ing 2brd si 100lei, am ramas blocat in arad, ca nu mai am nici un act si nu pot face nimic nimic nici macar sa scot 10 lei de undeva ca nu am acte de identitate, dintre motoristii care sunteti pe la politie auziti ceva de acte de valcea sau ceva va rog dati un semn...bagmiaaaaaaaaaas picioru :moto:

 

 

 

:bounce: .... bafta,daca nu le gasesti pana luni vorbesc eu luni cu cineva de la politie sa vad daca or gasit ceva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:bounce: .... bafta,daca nu le gasesti pana luni vorbesc eu luni cu cineva de la politie sa vad daca or gasit ceva

Ms. dar stiu sigur ca cineva lea gasit pt. ca am fost la ing sa imi blokez cardurile si miau zis ca cineva a incercat sa retraga bani de pe card si a gresit pinul de 3 ori la un card si o data la unu, pe revolutiei la nr 6 banca transilvania, de acolo a incercat sa scoata, deci clar la gasit si deja a incercat sa imi goleasca cardu... asta e traim in Romania, am fost la politie aici in vlaicu intre fortuna si lebada loc unde am si pierdut portofelu si au zis ca nu a adus nimeni nimic, nici nu ma astept, macar actele ca alea o sa ma omoare ca banii..... aia se fac.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ms. dar stiu sigur ca cineva lea gasit pt. ca am fost la ing sa imi blokez cardurile si miau zis ca cineva a incercat sa retraga bani de pe card si a gresit pinul de 3 ori la un card si o data la unu, pe revolutiei la nr 6 banca transilvania, de acolo a incercat sa scoata, deci clar la gasit si deja a incercat sa imi goleasca cardu... asta e traim in Romania, am fost la politie aici in vlaicu intre fortuna si lebada loc unde am si pierdut portofelu si au zis ca nu a adus nimeni nimic, nici nu ma astept, macar actele ca alea o sa ma omoare ca banii..... aia se fac.

 

Sunt in concediu dar am vazut postul tau intamplator si am sunat la unitate, la sectie....deocamdata nu a adus nimeni actele tale acolo...daca zici ca au incercat sa umble la card este aproape sigur ca nu o sa mai mearga cu ele la politie. Parerea mea e ca te poti apuca de luni sa-ti faci altele. Anyway, daca or sa apara actele tale pe la politie eu o sa primesc mesaj si te anunt. Bafta!

 

 

Mesaj completat

Bine, acuma, stiind ca eu sunt mai retardat de felul meu, ma mai fura peisajul, mai raspund provocarilor bemevistilor manelisti, asa ca s-ar putea ca temerile tale sa fie un pic justificate

 

:rock:

 

Din pacate, si eu mai raspund provocarilor dementilor posesori de BMW desi stiu ca nu e bine sa te pui cu prostu ca are mintea odihnita!... Sincer, o cruciada impotriva lor as face! :bounce:

 

 

 

 

 

 

Duminica, 19.07 ies si eu impreuna cu baietii din ineu si din jur, in total vreo 12-14 motoare. Inca nu stiu destinatia dar s-ar putea sa ajungem si pe la moneasa. Ne vedem pe acolo daca mergem pe ruta aia! Bafta! Ride safe!

Editat de Robert_900RR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ms. dar stiu sigur ca cineva lea gasit pt. ca am fost la ing sa imi blokez cardurile si miau zis ca cineva a incercat sa retraga bani de pe card si a gresit pinul de 3 ori la un card si o data la unu, pe revolutiei la nr 6 banca transilvania, de acolo a incercat sa scoata, deci clar la gasit si deja a incercat sa imi goleasca cardu... asta e traim in Romania, am fost la politie aici in vlaicu intre fortuna si lebada loc unde am si pierdut portofelu si au zis ca nu a adus nimeni nimic, nici nu ma astept, macar actele ca alea o sa ma omoare ca banii..... aia se fac.

Vezi ca e posibil ca bancomatul sa faca poza cand introduci cardul

Avand in vedere ca nu mai ai cu ce sa te legitimezi ai putea sa ii rogi pe cei de la ING sa solicite eventualele fotografii de la BT

Bafta!

Mesaj completat

Traseul meu de duminică va fi Arad - Deva - Brad - Vârfurile - Ineu - ChiÂşineu CriÂş - Arad

Cred ca o plecare la ora 8:00 e suficient de decentă

Am modificat traseul si ora plecarii:

Arad-Timisoara-Resita-(pauza)-Faget-Deva-Arad

Plecarea la ora 7:00-7:15 de la Petrom Aradul Nou

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ms. dar stiu sigur ca cineva lea gasit pt. ca am fost la ing sa imi blokez cardurile si miau zis ca cineva a incercat sa retraga bani de pe card si a gresit pinul de 3 ori la un card si o data la unu, pe revolutiei la nr 6 banca transilvania, de acolo a incercat sa scoata, deci clar la gasit si deja a incercat sa imi goleasca cardu... asta e traim in Romania, am fost la politie aici in vlaicu intre fortuna si lebada loc unde am si pierdut portofelu si au zis ca nu a adus nimeni nimic, nici nu ma astept, macar actele ca alea o sa ma omoare ca banii..... aia se fac.

 

 

Salut .Sa mergi la banca si sa ii pistonezi pe aia de acolo pt k ei au inregistrare cu ala de a bagat cardu in bancomat .Am o cunostinta care a gasit un card la el la lucru si dupa aia a spus k la pierdut si el k sa poata sa scoata banii dar ia aratat politia inregistrarea si a trebuit sa dea banii .nu e poza e video poate asa mai rezolvi ceva .Un amic si-a pierdut portofelu in oras si a venit un om la el acasa sa il aduca pt k la gasit si era om bun dar portofelul era gol macar erau toate actele si ala la gasit in piata auto ...poti sa-ti dai seama k prietenu meu nu a calcat pe acolo .....soarta

 

Bafta si dak aud ceva dau un buzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate, si eu mai raspund provocarilor dementilor posesori de BMW desi stiu ca nu e bine sa te pui cu prostu ca are mintea odihnita!... Sincer, o cruciada impotriva lor as face!

Surprinzător, cu toate că azi am parcurs aproape 500 km, nu am avut de-a face cu tovarăÂşii beemviÂşti maneliÂşti

Cred că sunt toți pe litoralul Mării Negre :lol:

A fost vreme numa' bună pentru o plimbărică

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Surprinzător, cu toate că azi am parcurs aproape 500 km, nu am avut de-a face cu tovarăÂşii beemviÂşti maneliÂşti

Cred că sunt toți pe litoralul Mării Negre :lol:

A fost vreme numa' bună pentru o plimbărică

 

Bravo mosule! Cine te-a insotit?Io facui aproape 1000 dar in 3 zile.Mai ales ziua de sambata care a fost ucigator de calda.Am supravietuit in final.Poate punem de o reuniune in week-end,ca mai nou trecem unii pe langa altii si nu ne mai recunoastem(cu Cristi Razoru m-am intersectat la Deva si nu m-a recunoscut,dupa aia la Lipova trecu pe langa mine fara sa ma vada iar),asta ca sa ne mai aducem aminte cium mai aratam.Sara buna la toti si hodina placuta!

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo mosule! Cine te-a insotit?

Cristi aka Rookie22 si Marcel cu TA (din Micalaca)

Cu ocazia asta mi-am confirmat mie însumi :lol: că am facut o alegere bună cu TDM-ul, este touringul perfect pentru posibilitățile mele

 

Următoarea ieÂşire o voi face peste 2 săptămâni, la întrunirea de la ObârÂşia Lotrului Âşi apoi pe TransfăgărăÂşan

Vii la un suc sau o cafea Âşi îți dau detalii, daca vrei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo mosule! Cine te-a insotit?Io facui aproape 1000 dar in 3 zile.Mai ales ziua de sambata care a fost ucigator de calda.Am supravietuit in final.Poate punem de o reuniune in week-end,ca mai nou trecem unii pe langa altii si nu ne mai recunoastem(cu Cristi Razoru m-am intersectat la Deva si nu m-a recunoscut,dupa aia la Lipova trecu pe langa mine fara sa ma vada iar),asta ca sa ne mai aducem aminte cium mai aratam.Sara buna la toti si hodina placuta!

da unde fusesi...?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da unde fusesi...?

 

La Targu Mures,avusei de lucru acolo,imbinai munca cu plimbarea.Sambata cand am venit,facui un dus si am plecat la Moneasa.Degeaba ca avusei parte de ploaie toata noaptea,la cort.Normal,dimineata m-am intors acasa.Cam asta facui.Voi lua o pauza saptamana asta, poate voi face si anul asta un Transafagarasan cu Korben si cine mai vine.Daca pruncu v-a fi cuminte il iau si pe el...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate voi face si anul asta un Transafagarasan cu Korben si cine mai vine.Daca pruncu v-a fi cuminte il iau si pe el...

Si noi mergem pe Transfagarasan de la Obarsie. Si vrem sa facem si tura pe jos de creasta ( vreo 2 ore pe jos ).

Noi o sa plecam Duminica dimineata de la Obarsie ca sa ajungem cat mai repede sus la Balea sa apucam sa face tura pe jos ... si dupa campam langa Cartisoara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ms. dar stiu sigur ca cineva lea gasit pt. ca am fost la ing sa imi blokez cardurile si miau zis ca cineva a incercat sa retraga bani de pe card si a gresit pinul de 3 ori la un card si o data la unu, pe revolutiei la nr 6 banca transilvania, de acolo a incercat sa scoata, deci clar la gasit si deja a incercat sa imi goleasca cardu... asta e traim in Romania, am fost la politie aici in vlaicu intre fortuna si lebada loc unde am si pierdut portofelu si au zis ca nu a adus nimeni nimic, nici nu ma astept, macar actele ca alea o sa ma omoare ca banii..... aia se fac.

 

 

am vorbit cu pers respectiva,mergi la politie spui ca ti-ai pierdut actele si ca o incercat sa iti fure banii de pe card,mergi la banca respectiva cu un organ de politie pentru inregistrarea video ( fara organul de politie nu are permisiune sa iti arate sau sa iti dea inregistrarea ) si de acolo se descurca politia , Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da....suna f bine treaba de peste 2 saptamani...obarsia,transfagarasan,etc...si io ma bag :lol:

 

tu sa stai acasa nemernicule si sa-ti cresti copii ca nu i-ai facut degeaba

ai auzit netrebuitule ?

 

distractie pe unde mergetzi :) sa faci niste poze si pt mine :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu sa stai acasa nemernicule si sa-ti cresti copii ca nu i-ai facut degeaba

ai auzit netrebuitule ?

 

distractie pe unde mergetzi :D sa faci niste poze si pt mine :P

:lol: ti-e ciudaaaaaaa... :) da las k facem noi sa fie bine... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vii cu mine vineri seara, pe la 6, cand scap de la serviciu?

 

Cred ca e prea tarziu pentru el atunci,dimineata iar inainte de 11,e prea devreme!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca e prea tarziu pentru el atunci,dimineata iar inainte de 11,e prea devreme!

zvonuri....

suna bine nicule...da e prea devreme sa ma pronunt sigur...anunt eu :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zvonuri....

suna bine nicule...da e prea devreme sa ma pronunt sigur...anunt eu :angryfire:

Nu e nevoie sa ma anunti

Eu voi pleca direct de la serviciu, dar numai dupa ora 17

daca vei fi acolo ma voi stradui sa te vad :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e nevoie sa ma anunti

Eu voi pleca direct de la serviciu, dar numai dupa ora 17

daca vei fi acolo ma voi stradui sa te vad :wave:

voi deja vorbiti ce o sa fie peste 2 saptamani , poate pana atunci vine apocalipsa :D tre sa vorbesc cu kato sa vad ce zice :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate pana atunci vine apocalipsa :wave: tre sa vorbesc cu kato sa vad ce zice :D

De apocalipsa? :angryfire:

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...