Sari la conținut

Planuri De Excursii...iesiri Organizate...plimbari De Duminica


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

Ia pietre nahhhh mai vrei , mai vrei ? Mai ia....

m-a apucat curaju acum cand nu am motor

 

Nu te agita! de tine nu mi`e frica! Ma asteptam de pietre din partea lui Danutz` :) poate si Kato.. (pentru mamaliga)

Si.. daca vrei sa vii si tu, vb cu cineva sa te duca pana aici, si de aici pana acasa.. si poti veni cu motorul tau. atata cred k pot face :finger:

 

 

Mdeci? Ramane Seged? plecare la 9 dimineata din arad? Si sa nu uitam de Gulasul renumit din ungaria.. :X

 

See ya!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu te agita! de tine nu mi`e frica! Ma asteptam de pietre din partea lui Danutz` :) poate si Kato.. (pentru mamaliga)

Si.. daca vrei sa vii si tu, vb cu cineva sa te duca pana aici, si de aici pana acasa.. si poti veni cu motorul tau. atata cred k pot face :finger:

 

 

Mdeci? Ramane Seged? plecare la 9 dimineata din arad? Si sa nu uitam de Gulasul renumit din ungaria.. :X

 

See ya!

Zoli draghe,drum bun si cale batuta.Suntem oameni liberi si fiecare merge unde vrea.daca va adunati si mai multi e ok.Eu am program de munca sambata,iar la Ungaria am fost acum 2 saptamani.Poate daca timpul imi va perimte voi iesi duminica.Mamaliga mai bag si eu poate si tu,cateodata.Nu dau cu pietre in nimeni,numai Cel de sus are dreptul sa judece. Cum te stiu glumet,te iert :kali:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te agita! de tine nu mi`e frica! Ma asteptam de pietre din partea lui Danutz` :) poate si Kato.. (pentru mamaliga)

 

 

 

Si sa nu uitam de Gulasul renumit din ungaria.. :X

 

 

Mda , un gulas cu mamaliguta :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zoli draghe,drum bun si cale batuta.Suntem oameni liberi si fiecare merge unde vrea.daca va adunati si mai multi e ok.Eu am program de munca sambata,iar la Ungaria am fost acum 2 saptamani.Poate daca timpul imi va perimte voi iesi duminica.Mamaliga mai bag si eu poate si tu,cateodata.Nu dau cu pietre in nimeni,numai Cel de sus are dreptul sa judece. Cum te stiu glumet,te iert :kick:

 

 

Eeeh.. fiecare are dreptul de alegere. Eu m`as duce la Seged, pentru ca mai am si ceva personal de rezolvat p`acolo.. dar.. asta nu e foarte urgent.. Poate astepta. Iar.. la fel ca tine, si eu am programul pana la ora 13:00 sambata.. M`am gandit sa ma invoiesc.. dar in caz ca alegeti alta locatie. Va doresc drum bun, si asfalt sucat!

 

Numai bine! :)

 

Off topic!

Adu`ti aminte de mamaliga! Mancarea traditionala romaneasca.. si fa comparatia cu Gulasul unguresc! :finger: Pofta buna! :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eeeh.. fiecare are dreptul de alegere. Eu m`as duce la Seged, pentru ca mai am si ceva personal de rezolvat p`acolo.. dar.. asta nu e foarte urgent.. Poate astepta. Iar.. la fel ca tine, si eu am programul pana la ora 13:00 sambata.. M`am gandit sa ma invoiesc.. dar in caz ca alegeti alta locatie. Va doresc drum bun, si asfalt sucat!

 

Numai bine! :)

 

Off topic!

Adu`ti aminte de mamaliga! Mancarea traditionala romaneasca.. si fa comparatia cu Gulasul unguresc! :finger: Pofta buna! :kali:

 

Cum zicea Danut se impaca de minune amandoua servite deodata :kick: .Ceao!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oriunde numa' sa mergem... SAMBATA...

 

Gata, STIU... CASOAIA

Stimabililor

V-a cam luat valul

Initial era vorba clar de o iesire scurta SĂMBĂTĂ

Voi ati creat o confuzie totala, vorbind despre duminica

Nu e nicio problema, sunt 2 zile diferite, dar haideti sa delimitam lucrurile

Unii dintre noi au la dispozitie doar ziua de sambata, altii au doar duminica

 

Din motive clare, eu nu pot iesi duminica, deci ma inscriu la excursia pana la Casoaia de sambata

 

Va rog sa specificati si voi la care excursie participati, OK?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stimabililor

V-a cam luat valul

Initial era vorba clar de o iesire scurta SĂMBĂTĂ

Voi ati creat o confuzie totala, vorbind despre duminica

Nu e nicio problema, sunt 2 zile diferite, dar haideti sa delimitam lucrurile

Unii dintre noi au la dispozitie doar ziua de sambata, altii au doar duminica

 

Din motive clare, eu nu pot iesi duminica, deci ma inscriu la excursia pana la Casoaia de sambata

 

Va rog sa specificati si voi la care excursie participati, OK?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...