Sari la conținut

Planuri De Excursii...iesiri Organizate...plimbari De Duminica


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

WTF? :lol:

Fara 'wtf' ... am zis ca ai postat tarziu,.. eu de ex. n-am mai intrat sambata pe forum,... DAR intamplator la Szeged am avut treaba...

Mesaj completat

Scuze :19-20 iunie (sambata si duminica), de unde ai scos tu luni si marti, nu stiu :what:

atunci ii si la TM, nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Fara 'wtf' ... am zis ca ai postat tarziu,.. eu de ex. n-am mai intrat sambata pe forum,... DAR intamplator la Szeged am avut treaba...

Mesaj completat

 

atunci ii si la TM, nu?

Asa-i. Dar eu fac pas la Tm si ma duc la Daci. Anii trecuti am auzit ca spectacolele teatrale au fost reusite.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fara 'wtf' ... am zis ca ai postat tarziu,.. eu de ex. n-am mai intrat sambata pe forum,... DAR intamplator la Szeged am avut treaba...

Mesaj completat

 

atunci ii si la TM, nu?

Nu e vina mea ca nu ai intrat tu pe forum, atunci mi-a venit ideea atunci am postat, cine a citit bine cine nu iarasi bine :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am programat pe duminica o iesire pana la Gyula la o baie,... dupa ce ne-am saturat, o cina la BĂŠkĂŠscsaba, unde in zilele astea se tine festivalul berii si a ciolanului,... plecare pe la 10 dimineata, cine are chef sa dea un semn... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..suna cel putin interesant ce spui tu acolo!...mai da niste detalii despre locul din care se pleaca, ce gasim acolo, unde ne parcam, ce logistica necesita o asemenea iesire, etc...hai, nu fii lenesa...organizeaza asa acum trebuie o asemenea iesire si ai sa vezi ca se vor gasi doritori!.. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..suna cel putin interesant ce spui tu acolo!...mai da niste detalii despre locul din care se pleaca, ce gasim acolo, unde ne parcam, ce logistica necesita o asemenea iesire, etc...hai, nu fii lenesa...organizeaza asa acum trebuie o asemenea iesire si ai sa vezi ca se vor gasi doritori!.. ;)

 

Pai,.. :) plecare din OMV de langa Metro (fostul Petrom) la ora 10.

Cei care ati mai fost la Gyula la bai stiti, cei care nu ati fost: http://www.varfurdo.hu/index_hu.html

(strand, topogane, apa termala, wellnes, tot ce doriti)

Intrarea costa 2130 Ft/zi.

La BĂŠkĂŠscsaba ii chirvai organizat langa/in stadion intrare 500 Ft dupa ora 14:00

http://csabaisorfesztival.hu/program.htm

Si daca nu bem bere la halba de 1l, dar macar mancam un ciolan suuuper... -_- :lol:

Pana la Gyula sunt 70 km, de acolo la BĂŠkĂŠscsaba 18.. si inapoi la Arad inca vreo 100 km... deci cam 200 km. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine ma ia si pe mine ? nu sunt asa grea...cu tot cu ambalaj pe la 60 kg -_-

 

Nu sunt 100% ca vin. Dar daca vin si sunt acceptat in grup esti bine venita. (echipament ai? ... eu am doar o casca in + marimea S)

 

Nu doar pentru o potentiala pasagera de 60 kg (sper ca peste 170 cm "h" nu "fi" ) :D)

Stiti ca toureri sunt bineveniti :lol:

 

Pletosule... tu ce te bagi in seama?! ... ai speriat fata si acuma vrea sa vina cu bicicleta ;)

 

Care ar fii vit de croaziera a grupului? Daca am pasagera at vit mea se limiteaza pe la 90 km/h. Daca nu am... 110 din partea mea... cinea vrea si mai mult... pt o bere va traduc amenda din ungaria :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

18 iunie cine vrea sa vina cu mine e binevenit :lol:

kilometrii i-am rotunjit

Plecare:

Arad-->Chisineu Cris-->Salonta-->Oradea-->Alesd-->Huedin-->Cluj Napoca(266km)-->Turda-->Medias-->Coapsa Mica-->Sura Mare-->Sibiu(441km)-->Sebes-->Simeria-->Deva-->Hunedoara(567km)-->Deva-->Savarsin-->Arad(735km)

 

gratar\dormit peste noaptea inainte\dupa Turda

 

 

Anulata...ii deodata cu intalnirea moto de la TM.. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar daca vin si sunt acceptat in grup esti bine venita.

 

Care ar fii vit de croaziera a grupului? Daca am pasagera at vit mea se limiteaza pe la 90 km/h. Daca nu am... 110 din partea mea... cinea vrea si mai mult... pt o bere va traduc amenda din ungaria -_-

Sigur, esti binevenit. :lol:

Nu ne grabim,... ride safe... dar cu tradusul, ne-am descurca si noi :D

 

 

@Danutz tu ce ai?!

Editat de Hondita500
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anulata...ii deodata cu intalnirea moto de la TM.. :lol:

...tu nu esti normal la cap daca renunti la o asemenea excursie pentru o intrunire moto!!!!!!!!!!!!........daca faci asta nu mai vorbesc cu tine! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...