Sari la conținut

Planuri De Excursii...iesiri Organizate...plimbari De Duminica


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

Daaaa, duminica chermeza sus pe Cladova...

 

De cand Cladova e sus? :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Azi ne mai strangem sa iesim pe undeva? A ramas in picioare ideea de ieri de shawrma@Tm? Daca da la ce ora?

Pana la ora 18 PM la complexul studentesc de la Tm se da shaorma big gratis si o doza de suc la alegere. Doritorii mai pot prinde oferta! :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la ora 18 PM la complexul studentesc de la Tm se da shaorma big gratis si o doza de suc la alegere. Doritorii mai pot prinde oferta! :burnout:

Kato asa faci tu? Vrei sa ne pacalesti:P :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am aflat ca drumul dintre Julita si Gurahont este asfaltat complet, dar parca nu-mi vine sa cred

Poate sa-mi confirme cineva?

 

 

Sincer mie cam greu sa cred...Eu am fost pe Gurahont - Julita prin septembrie si pana dupa Madrigesti cu vreo 2-3 km era varza...nu cred ca s-au miscat ei asa repede.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...cand am plecat de acas nu ploua... :rock:

AÂşa-i! :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer mie cam greu sa cred...Eu am fost pe Gurahont - Julita prin septembrie si pana dupa Madrigesti cu vreo 2-3 km era varza...nu cred ca s-au miscat ei asa repede.

Parerea mea...sambata-duminica viitoare am putea sa ne uitam cum e acel drum:D o plimbarica de primavara...se baga careva? Frigem si noi ceva prin paduri...:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea...sambata-duminica viitoare am putea sa ne uitam cum e acel drum:D o plimbarica de primavara...se baga careva? Frigem si noi ceva prin paduri...:D

 

Noi suntem cu Pastele weekendul viitor...cu toate ca mi-ar cadea numai bine o plimbare, mai ales ca vineri i-au permisul:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi suntem cu Pastele weekendul viitor...cu toate ca mi-ar cadea numai bine o plimbare, mai ales ca vineri i-au permisul:)

 

Asta asa e...am uitat:D... Eu sunt acum cu pastele:P Dar de pasti nu va plimbati cu moto??? :P

 

In vinerea mare iei tu permisul??? :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi suntem cu Pastele weekendul viitor...cu toate ca mi-ar cadea numai bine o plimbare, mai ales ca vineri i-au permisul:)

 

Daca e vreme buna, eu cinstesc Pastele cu o excursie

Am vrut sa merg ieri, dar nu sunt masochist. Pe frigul asta am dormit foarte bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta asa e...am uitat:D... Eu sunt acum cu pastele:P Dar de pasti nu va plimbati cu moto??? :P

 

In vinerea mare iei tu permisul??? :friends:

 

Asa scrie pe hartie...deci in vinerea mare. Singura problema ar fi vremea, sa nu ploua...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa scrie pe hartie...deci in vinerea mare. Singura problema ar fi vremea, sa nu ploua...

Si esti sigur ca iei?:))) poate nu stii sa mergi pe moto:)) GLM

 

Ce idiotenie....ai permis de doi ani..mii de km si acum dai din nou condusul:|

 

Daca e vreme buna, eu cinstesc Pastele cu o excursie

Am vrut sa merg ieri, dar nu sunt masochist. Pe frigul asta am dormit foarte bine

:cheers: Mergem:) :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am aflat ca drumul dintre Julita si Gurahont este asfaltat complet, dar parca nu-mi vine sa cred

Poate sa-mi confirme cineva?

 

Probabil la primarie pe foaie e asfaltat tot, ca in realitate lipsesc 10km. Am fost eu sambata asta de la Gurahont la Julita si nu e asfaltat tot.

Portinuea ce e asfaltata e perfecta, atata doar ca e plina de nisip, peste tot. Am luat si o tranta intr-o curba. Peisajul e foarte frumos, deocamdata e cam uscaciune dar mai la vara va fi o zona de poveste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata trecuta a fost o vreme numa' buna, te invidiez

Eu am fost cu alta treaba pana la Slatina de Mures si mi-a spus cineva de acolo ca e asfaltat

banuiam eu ca vorbeste prostii

Dar pentru Africana nu exista drum prost :moto:

De altfel, nu ar trebui sa fie nici pentru BMW F650GS :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E chiar fain prin salbaticie. Spune cand vrei sa bagam o tura si mergem. Anytime, anywhere :)

 

Inca odata repet pt Gurahont - Julita. Atentie la nisip. E plina soseaua de nisip in zona muntoasa. Vi cu viteza pe drum bun si in curba te trezensti ca e plin de nisip. Cred ca e nisipul ce l-au pus iarna peste zapada.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...