Sari la conținut

Planuri De Excursii...iesiri Organizate...plimbari De Duminica


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

Daca da spuneti-mi si mie pe unde si cand mai exact? ;)

 

 

....ceea ce vrei tu sa stii ar cam vrea toti sa stie!!!...ia si tu niste numere de tel de pe aici si suna si intreaba ca altfel nu vad cum ai putea afla!!

....in cele mai multe cazuri,duminica, ne-am intilnit pt plecare pe valea muresului undeva pe centru intre diplomat si mc donalds la o ora cuprinsa in intervalul 12 si 14 PM!!!...probabil si de data asta va fi tot asa!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mai un purcel si doua oale lipsesc de pe motorul lui Vale :banana: :D :banana:

 

 

... :banana: ....si un "boiler".... :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu daca "boileru" tau poate fi urcat pe motorul ala. :D

 

 

...nu boileru meu,ci un boiler pe bune!! :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...hei,baieti si fetite!!!!...unde mergem in weekend??...merem la timisoara la intrunire?...eu simbata lucrez :banana: :D :banana: ..asa ca numai dupe masa pot merge ...:banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...hei,baieti si fetite!!!!...unde mergem in weekend??...merem la timisoara la intrunire?...eu simbata lucrez :D :D :cheers: ..asa ca numai dupe masa pot merge ...:D

 

dar oare timpul ne va lasa in pace???? ca trupa se aduna..... :D B) :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scurta plimbarica pe Valea Muresului 18.06.2006

 

post-4998-1150666676_thumb.jpg post-4998-1150666724_thumb.jpg post-4998-1150666771_thumb.jpg

 

post-4998-1150666845_thumb.jpg post-4998-1150666905_thumb.jpg post-4998-1150666988_thumb.jpg

 

post-4998-1150667032_thumb.jpg post-4998-1150667073_thumb.jpg post-4998-1150667115_thumb.jpg

 

post-4998-1150667154_thumb.jpg post-4998-1150667212_thumb.jpg post-4998-1150667282_thumb.jpg

 

post-4998-1150667317_thumb.jpg post-4998-1150667456_thumb.jpg post-4998-1150667526_thumb.jpg

 

post-4998-1150667607_thumb.jpg

 

 

La dus am facut 104 km, la intoarcere exact pe acelasi traseu 111km :cheers: :D B) :D :P

Editat de akkimo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scurta plimbarica pe Valea Muresului 18.06.2006

 

[

La dus am facut 104 km, la intoarcere exact pe acelasi traseu 111km :cheers: :D B) :D :P

.....dosarele X.... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

in acest sfarsit de sapt. va propun sa veniti la Pecica la festival, haideti sa nu lasam vremea proasta sa ne invinga :cheers: , sunteti bine veniti, numai bine :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai dreptate planurile se fac la Deal sa nu stie Cornel sau sa nu aiba fise???????

 

 

 

hai ca e buna "brani" :bounce: da oare citi dintre noi mau auzit ca trebuie sa plec ca nu mai am fise :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am glumit Cornele stiu ca iesti la lucru.dar trebuie sa mai glumim ca uite ce plictiseala ii aici pe forum.Pa Pa

 

 

da chiar asa brani, ce plictiseala mare......... :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am glumit Cornele stiu ca iesti la lucru.dar trebuie sa mai glumim ca uite ce plictiseala ii aici pe forum.Pa Pa

...las ca am revenit eu acum si s-a dus draq linistea!! :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce fain a fost azi pe Valea Muresului !!!!!!!! :crack: :sick: :lol:

Pentru cei care s-au intors din drum cand a inceput sa ploua........nu stiti ce ati pierdut.Am mai mers cativa km pe ploaie TORENTIALA si apoi a fost uscat drumul. Si pe langa faptul ca a fost uscat, a fost si pustiu. :lol: Pana la Zam am depasit maxim 4-5 masini si din sens opus au venit maxim 10-15. Asa ca....distractie la maxim, chiar daca de unul singur. Era si culmea sa ma intorc din drum , acum cand am spart pusculita cu fise :lol: :disappointed:

 

Aaaaa si era sa uit..........la intoarcere nu m-a plouat deloc :lol: ;) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...