Sari la conținut

Silver Pistons Presents Motorrock III


silverpistons
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 231
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Haideti, cine se mai inscrie?! :laugh:

Nenea Silver Pistons, pe cand cu detalii? ;)

Curiozitate jurnalistica... :lol: Detaliile vor aparea in premiera in presa de specialitate :laugh:

Pentru cunoscatori ar trebui sa fie suficienta promisiunea ca va fi mult mai bine decat I si II :cheers:

Si mai lasati detaliile ca se lucreaza la ele si vor veni curand. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doamne...in ce hal a crescut topicul asta!!!va dati seama cata nerabdare !? pe de alta parte asta arata si faptul ca organizatorii se bucura de incredere nelimitata.bravo baieti ! anul trecut a fost "superclarifragilistic",nu stiu cum naiba ar putea fi mai misto anul asta.... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: :laugh: :laugh: :lol: Asa arat eu din clipa in care am citit topucul. :D ;) :D :P

 

 

Voi fi prezent ca si anul trecut!!! :P :eek: :D

 

:D silverpistons

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai, ma prezint! fac tot posibilul sa iau si permisul pana atunci, dar daca nu (doamne fereste!) vin si pedestru cu poze cu motoru. o sa fie primul festival moto la care voi participa ca posesor, abia astept!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moto: Wath UPPPPppppppp :moto:

 

si mizileni tin sa-si faca simtita prezenta, intr-un numar cat mai mare, fiecare cu ce are :moto:

 

speram din tot sufletul ca anul acesta sa fie cel putin la fel de frumos, si de doua ori mai numerosi

 

nu uitati sa precizati: TAXA, tot o jucarie o sa fie, nu de alta dar sa nu uitam si sa luam ce este mai frumos

 

in rest SOARE si CALDURA, ca apoi om veni si cu BAUTURA :moto:

 

Va salut cu farul :moto: , asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In curind o sa avem si lista trupelor finalizata sa o prezentam (numai una si una) :moto:

 

Insa pina atunci, vrem sa anuntzam pe Mihaitza din Resita de la Ceata Banat si pe prietenul Raoul din Timisoara ca in mod special TROOPER ii asteapta cu drag alaturi de noi!

 

MAI19, MAI20, MAI21 . . .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

aham, cu alte cuvinte nu mai aveti nevoie si de niste pitestence novice? :goodposting:

Draga Alex, ma bucura felul in care iti oferi suportul :angryfire: O mana de ajutor in plus nu strica niciodata!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Akimoiule pt tine nu am decat o glezna zdrobita :angryfire: pt care iti multumesc de cate ori am ocazia

Iar eu o inima. :lol: Amintirile ma chinuiesc. Inca. Ne vedem la Pitesti/Ploiesti si dau bere. :goodposting: Sa fie pace intre popoare!!!!!!!!! :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avind in vedere modificarile climatice, respectiv incalzirea globala, largirea gaurii din stratu de ozon precum si faptului ca au trecut aproximativ 10500 ani dela ultima glaciatziune va dam de stire ca cei 10 membrii ai trupei Zdob si Zdub vor cinta pentru prima data la o intilnire motocilistica la noi la MotoRROck III pe 19 mai

 

 

uramatoarea trupa din program va fi anuntzata miine la ora 11.34 :angryfire:

 

 

 

 

ordinea prezentarii lor este facuta in urma tragerii la sort de biletzele din saxofonul lui maxi

post-1534-1144925366_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uramatoarea trupa din program va fi anuntzata miine la ora 11.34 :angryfire:

:( :( :crack:

 

cu linguritza!!! se vrea un topic de mare audientza acesta d-aia apare cate o trupa pe zi sau se mishca unii mai incet shi pana extrag din saxofon cate o trupa dureaza 24 ore :lol: :lol: :moto:

 

respect! :angryfire: :hurt: :eek: shi sa ne vedem sanatoshi la ploieshti!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...